Тук сме събрани ЮНСКИТЕ мами - с малки шкембета и големи тигани

  • 23 007
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 145
Добро утро и честит празник на всички!

Мимишонка, тази количка много ми харесва, аз досега гледах основно Чиполино и Бертони като най-евтини, но това, което ти си избрала, е хем красиво, хем евтино, а има всичко необходимо. Ако нмаш против, ще я включа и нея в опциите ни.

Сием успех, ама съм сигурна, че и докторът ще е доволен. Чакам да кажеш.

Звездичка, притеснението вреди повече, не се шашкай. Нормално е да имаме болки всякакви. И аз по няколко пъти на ден се свивам, но се въздържам от Но шпа засега. В петък ще си питам лекарката дали да не пия в някакви ситуации.

Време ни е за нова тема наистина. Ако няма желаещи, ако искате мога да се пробвам аз. Не съм сигурна, че знам точно какво да направя, но не пречи да опитам. И понеже се влюбих в заглавието на тази, бих го запазила, добавяйки само, че е втора част например. Какво мислите?

# 706
  • Мнения: 3
 Freed , ще докладвам щом се върна и прибера децата от училище, а за новата темичка и аз не съм на ясно как става иначе на драго сърце и именцето си е наша запазена марка, само че част 2.

# 707
  • Мнения: 300
Добро утро, мамчета!
Честит празник на всички, да са живи и здрави именниците, ако има такива сред нас да почерпят виртуално   bouquet
Времето е малко кофти, но ще намеря време да отида до църквата.

Петя 78, едни наши приятели с близнаци си поръчаха количка на Peg Perego от интернет, но техните бебета са късна есен родени и първо ги разнасяха само със столчета. Количката им не е комбинирана, те държаха да е лека и да има пълно легнало положение. Ако не забравя ще ги питам за модела и колко пари им е излязла. Надявам се вече да се чувстваш по-добре, почивай си, че хубави празници идват, да имаш сили за купона!

Успех на прегледите днес, да минете да се отчетете после!
Аз съм утре на ФМ и Плодчето мисля, че и тя беше  тогава.
Моята първа количка ми беше дадена от приятелка, която роди преди мен беше триколка на Hauk, с помпещи се гуми, с два коша, беше голяма работа преди 7 години, но беше тежичка и с радост после си бутах лятната.Аз също съм за леките конструкции и затова едната опция ми е Hauk.

Една приятелка има на Чиполино, триколка мисля, че Оптима беше не е маневрена, тя трудно я сгъва и не е доволна инъче фаца има.

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 09:58 от linko5

# 708
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен.Честит празник на всички  и честит имен ден на всички именници.  bouquet  bouquet  bouquetДнес Никулден утре моят мъж има РД.всичко съм приготвила за готвене,но след малко отивам на ЖК после ще мина да кажа как е минало.В петък съм на ФМ(мъничко ме е страх)Фреед за новата темичка давай аз съм за. Hug Hug HugПриятен ден за сега.За всички който са на преглед днес като мен успех.

# 709
  • Мнения: 63
Здравейте от мен! Честит ви хубав празник, дано св Николай закриля всички нас!
mimi6onka и на мен много ми хареса количката (и цената).
На всички мами, които са на преглед, стискам силно палци.

# 710
  • Мнения: 145
Оказа се лесно. Ето новата ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627627.new#new

Ако някой иска допълнително да го добавя, си знае - на лични Simple Smile

# 711
  • Мнения: 40
Здравейте момичета. Аз вместо да ставам по-добре, ставам по зле от ден на ден. Храня се толкова малко, а все ми е тежко на стомаха, все едно нямам стомах, получавам сърцебиене, днес имах и кръвно 150/100. Ужас направо.  #Crazy Надявам се да отшумят тези симптоми, че не знам как ще го карам така до края. Заедно със сърцебиенето получавам и замайване на главата и не смея да излизам сама от вкъщи, страх ме е да не падна някъде по пътя. Само седя и пъшкам.

Да ти кажа и аз съм така - ям все по малко (но гледам да е поне на често), постоянно ми прилошава - не мога да ходя нормално Sad Сърцебиенето си го имам от преди, и сега пак съм на лекарства заради него, но още не съм си пускала пълна кръвна картина и току виж се окаже, че проблема е от нещо друго... Дано да минава по-бързо, че аз си ходя на работа и вече едвам издържам...

# 712
  • Мнения: 131
Здравейте милички  bouquet Днес бях на ФМ-ранна и носех и резултатите от БХС, че док се беше притеснила за един от показателите- естествено аз се притесних 1000 пъти повече- Т21 риск за бременната жена е 1:480, т.е. по- нисък от 500 Sad страх ме е, но на ФМ излезе, че всичко като размери и вид на бебо му е нормално, отговаря на 14 седмица..още нямам комп вкъщи, та пиша крадешком от офиса на мъжо Hug

# 713
  • Мнения: 131
п.п.  При вас колко беше този показател Т21..?не първия на изследването, а това по- надолу? моля споделете.. Praynig Hug

# 714
  • София/Правец
  • Мнения: 130
roro , пиши в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627627.new#new

# 715
  • Мнения: 15

slun4iceto, ти къде си завършила? Криската е завършила МВБУ в Ботевград. Брат ми и той завърши там тази година същата специалност, та аз затова толкова знам Simple Smile
Пожелавам и на двете ви успешно дипломиране и много успехи със специалността! Simple Smile


Dania чак сега го видях!!!! Laughing В МВБУ завърших и аз!Мерси за пожеланията!

# 716
  • София/Правец
  • Мнения: 130
А каква специалност? Питам, защото и брат ми завърши там сега Бизнес администрация редовно и да не се познавате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт