Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *16*

  • 33 533
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 5 334
Ама не Ше бъЖикайте Ш менИ. Embarassed Cry hahaha
Не иШкам никакъв водещ-партньор - ще си водя ... хорото... сама. Crossing Arms Joy Joy Joy

П.П. Ако някоя ми домъкне сополивия Джансел - тогава може и да... поразмисля. Thinking Joy Joy

# 646
  • Мнения: 14 510

     Тинче , те тези от  Happy-  вече предчувстват Laughing Laughing Laughing
Ние с Кукумче на такъв кръстосан разпит ги подложихме  за вентилация/за пушачите/, цени и био продукти,сигорност и спокойствие , просто няма как да не ги подлудим и запомнят Joy Joy Joy Crazy Crazy Crazy

     Виж , за обувките с 12см ток на които искаш да ме покачиш  се замислих newsm78 newsm78 newsm78 От 68г. не съм се извисявала толкова.

# 647
  • Мнения: 14 510


     ПП. 68-година ,че иначе ще  излезе  че  съм столетница и  какво ще ме правите Joy Joy Joy

# 648
  • Мнения: 14 510

     Сега  в темата -


  Това Джансел болен и с температура ли е или просто цели момента изненада и контраст с визията която видяхме в петък




    Получи се невероятен ефект- само той го може ,но се моля само много малко да е болен и скоро го видим. Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 00:07 от sebilMM

# 649
  • Мнения: 2 116

Сега ми просветна  Joy Joy Joy ама с бляскава светлина  hahaha hahaha hahaha, че филма свърши , преведе се  Hugза коментар много няма , то как да коментираш незавършена история Sick

Shatzi, здравей! Hug

Ако се започне коментар и мисли за сериала от 1 еп. ще се включа с удоволсвие. Peace Laughing
Стига да има с кого да дискутираме. Hug

Зейнеп ми е много интересна и любопитна и не само тя...Peace
Мисля си, че дори и в 9 епизода, има много какво да се коментира.
И ако се абстрахираш от това, че си очаквал историята да продължи повече, никак не изглежда незавършена... newsm78
Разбира се друг е въпроса, че някои от сюжетните линии, можеха да се развият във времето, но и този им вариант си има логика, ако я приемеш за достатъчна.



Лека вечер на всички!

# 650
  • Мнения: 14 510


    Преди да ви  кажа лека нощ ,че днес емоциите ми дойдоха доста -да споделя нещо и за ЛП

  Сериалът  ЛП  е  бил замислен по доста нетрадиционен   начин за представите на турското общество.Няма ги роднините от Анадола със забрадките и мустаците, няма ги циганите  от махалата ,няма ги и военните от 60-те години.
  Има едно семейство със съдбите на неговите членове- много по-евро-американско  отколкото  турско. Мисля ,че на тази нетрадиционност заложи и рискува Джансел ,когато прие  проекта и заобича  героя си Селим.
  Не мога да кажа със сигурност дали е грешка ,че започна с убийството на  истинския Азиз сериала, но това не се понрави на масовия зрител и при многотията от сериали този сезон  бързо изгуби интерес към него. Мое мнение за една от причините  за съдбата на ЛП.

   Отивам да търся Джансел преди заспиване hahaha hahaha hahaha

# 651
# 652
  • Мнения: 0
Здравейте  в този късен час.

# 653
# 654
# 655
# 656
  • Мнения: 14 510



                                       

                                                   
                                                         



                         От Кукумче музиката от мен Джансел  триизмерен- спящт,буден и брадясъл...
    Изберете си и лека нощ Hug

# 657
  • Мнения: 0
Себи утре ще ти изпратя кореспонденцията.
Лека нощ!

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 23:58 от kukumber

# 658
  • Мнения: 14 510





                                     



                         



                                     

# 659
  • Мнения: 14 510




                                               

Общи условия

Активация на акаунт