Звездни компромати-119

  • 58 809
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 502
това й беше грешката на Алисия, ако беше харчила парите за кариерата си, най-малкото да се прехвърли в пайнер сега можеше да е сто пъти по-известна, успяла, с по-големи собствени доходи та и Валери по-малко вероятно щеше да я зареже. лесно е да се харчат готови пари, ама да направиш повече с тях трябва и акъл, не става само с оная...

# 676
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
това й беше грешката на Алисия, ако беше харчила парите за кариерата си, най-малкото да се прехвърли в пайнер сега можеше да е сто пъти по-известна, успяла, с по-големи собствени доходи та и Валери по-малко вероятно щеше да я зареже. лесно е да се харчат готови пари, ама да направиш повече с тях трябва и акъл, не става само с оная...
Сериала е пълен  Wink сега ще следим Никито как ще се справи

# 677
  • Мнения: 28
това й беше грешката на Алисия, ако беше харчила парите за кариерата си, най-малкото да се прехвърли в пайнер сега можеше да е сто пъти по-известна, успяла, с по-големи собствени доходи та и Валери по-малко вероятно щеше да я зареже. лесно е да се харчат готови пари, ама да направиш повече с тях трябва и акъл, не става само с оная...


Как да се прехвърли в Пайнер, като си има договор за друга музикална компания? Пък и тя не пее точно чалга - песните й са по-скоро с поп звучене. Валери играе един път в месеца и взима толкова пари (буквално за нищо), а тя е трябвало всяка вечер да се мъкне по участия сред пияници, за да взима 1/10 от неговата заплата ли? Ми естествено, че като има мъж, който стои със скръстени ръце и взима пари, тя ще ходи по-рядко на участия.

# 678
  • Мнения: 14 502
те пък у пайнер голяма чалга пеят напоследък, по фен тиви са по-големите кючеци.

според мен николета много сглупи с това бебе, можеше да направи разни фотосесии из европата (тоя път наистина Mr. Green) и даже да хване някой друг и по-късно да ражда деца. ама нали се вторачила в тоз валери

смайл, вземи Галена за пример - как харчи на Галин паричките, хем тя кариера прави, хем той доволен че спи с една от най-вървежните певици....всяка една от тях би трябвало да осъзнава, че една от основните причини даден мъж да е влюбен в тях е че са известни, като престанат да са, престава и мъжкото внимание. поне от по-богатите мъже имам предвид

# 679
  • Мнения: 540
да е било планирано, да е сглупила  Mr. Green Карбовски нали излъчи интервю, снимано месец преди да разбере, че е бременна. Казваше, че й е рано и след 3-4 години ще мисли за деца. После се оказа бременна и изведнъж бебето - планирано  Crazy

# 680
  • Мнения: 28
да е било планирано, да е сглупила  Mr. Green Карбовски нали излъчи интервю, снимано месец преди да разбере, че е бременна. Казваше, че й е рано и след 3-4 години ще мисли за деца. После се оказа бременна и изведнъж бебето - планирано  Crazy


Защо вярвате на всичко, което се каже, може да е било планирано, но да не е искала да каже... може пък и обратното да е било... никой, освен тях не знае. Мислила била... че тя може ли?  Mr. Green Mr. Green

# 681
  • Мнения: 9 698
... , можеше да направи разни фотосесии из европата (тоя път наистина Mr. Green) и даже да хване някой друг и по-късно да ражда деца...

Викаш Меси, Роналдиньо - хем по-известни, хем по-богати!  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 4 120
 Да, и аз четох интервю, в което казват че 7 месеца са си го правили това бебе...пък тя по същото време рекламираше презервативи и много ме досмеша, защото към рекламата имаше някакъв текст как правела секс по 3 пъти на ден и все с презерватив Simple Smile На едно събиране с познати момче показа тази марка кондом, като някакво рентабилно откритие...и му казах да внимава, че на Николета не и помогна Simple Smile

# 683
  • Мнения: 540
Смайл, по принцип не гледам нещата на една равнина, но в конкретния случай предвид действащите лица и тя е достатъчна  Mr. Green

# 684
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да, и аз четох интервю, в което казват че 7 месеца са си го правили това бебе...
newsm78 а те от колко време са заедно всъщност  Rolling Eyes или опитите са от гА Валерката е бил още с Ася  Joy


п.п. американските риалититА пасти да ядат хахахах

# 685
  • Мнения: 1 887
Ейй, т'ва Бг-мамите са опасна работа! Няма по-големи сценаристки! Получавате Оскар от мен!  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 814
Според мен Валери едва ли ще зареже Николета , по - вероятно е тя него.Ако мога да сравнявам двете му връзки  - с Ася и Николета, то във втората според мен той ще е "Алисията".За мен предпоставката за стабилно семейство , а именно един безпаметно влюбен мъж , готов на всичко за да угоди на жената до себе си я има  .От тук нататък ако Николета пожелае този брак ще просъществува дълго време.

# 687
  • Мнения: 1 167
Накрая да не ви изненадат с второ дете  Mr. Green

# 688
  • София
  • Мнения: 6 011
Във всички интервюта на Валерката, които съм гледала - преди и след раздялата с Алисия, винаги е подчертавал, че не и е давал пари за клипове, песни и т.н. и въобще не е подпомагал финансово кариерата и.  PeaceТова са си негови думи, по-напред се изказаха мнения, че преди клиповете и били платени от него, по-скъпи и т.н., та затова го пиша.

Иначе като се абстрахирам от участниците в сагата, съм на мнение, че детето на разделени родители трябва да получи това, което му се полага по закон - % от доходите на бащата.
Ся като е богат таткото, е логично месечната издръжка да изглежда колосална за нашите стандарти.

# 689
  • Мнения: X
Интересно e каква част от тази колосална сума  Алисия ще  изхарчи  за детето  и каква част ще обърне в пластични операции, клипове и парцали.....

Общи условия

Активация на акаунт