Звездни компромати-119

  • 58 792
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 814
Във всички интервюта на Валерката, които съм гледала - преди и след раздялата с Алисия, винаги е подчертавал, че не и е давал пари за клипове, песни и т.н. и въобще не е подпомагал финансово кариерата и.  PeaceТова са си негови думи, по-напред се изказаха мнения, че преди клиповете и били платени от него, по-скъпи и т.н., та затова го пиша.
Да , това е така, той винаги го е подчертавал, но  тя едва ли му дава отчет за какво точно  отиват парите му . Peace

# 691
  • Мнения: 8 536
Мен пък въобще не ме учудва , че Алисия иска толкова много пари.Откакто беше с Валери т.е почти 5 г тя  ходеше на участия 5 пъти в годината и то в отбрани нощни  клубове , пускаше  високобюджетни клипове , повече от които снимаше в Сърбия, водеше доста висок стандарт на живот, пееше само за удоволствие и за да не я забравят хората. Дори да хвърлите бегъл поглед на клиповете и от последната година ще видите , че не са нищо особено,правени с не голям бюджет, сега ходи на участия почти всяка вечер - с две думи една такава издръжка би я доближила до живота , който е водила в продължение на 5г и с който явно и е трудно да се раздели.Николай колкото и да и помага едва ли е така както Валери го правеше докато бяха заедно.
Валери сам е казвал ,че не е финансирал клипове и песни на Алисия.Пак казвам при един добър адвокат,Валери ще си плати и ще пита има ли още за даване  JoyНякой попита какво работи Христо Сираков.Има фабрики за кожи поне това е едно от нещата за които съм чела

# 692
  • София
  • Мнения: 6 011
Е, няма как да знаем за какво ще ги харчи. Grinning
Но в края на краищата ако моя Пешо ме зареже с двете чавета и знам, че Пешко се осигурява на 2х. лв., със зъби и нокти ще драпам децата да получават своето от тоя доход, ако, че мога и сама да ги издържам. Няма да махна горделиво с ръка и да го оставя Пешето да се грижи само за новата си жена и дете. И всяка година ще завеждам ново дело за индексиране на издръжката.  Peace
Особено в техния случай, където и двамата многократно повтаряха, че Валери не вижда сина си почти.

# 693
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Да , това е така, той винаги го е подчертавал, но  тя едва ли му дава отчет за какво точно  отиват парите му . Peace
ЕгаСи  Crazy явно наистина е мнООго богат че да не знае де му отиват париците  Rolling Eyes



Чеки пуснем нещо по-различно  Wink

Kate Moss за календара Pirelli  Peace


http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/12/07/article-0-0F183C4B0000 … 8-566_634x650.jpg  Hug много ми харесва , страхотна снкмка  Peace

# 694
  • Мнения: 814
На мен лично би ми било смешно някоя жена въобще да се обяснява на мъжа си за какво е изхарчила тези и тези пари, все едно е на разпит . Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 18:21 от Excuse me

# 695
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 
На мен лично би ми било смешно някоя жена въобще да се обяснява на мъжа си за какво е изхарчила тези и тези пари, все едно е на разпит . Rolling Eyes
Mr. Green зависи от сумата мацко  Wink
 и от финансовата красота на мЪжо.



Та вероятно е муха да го е ухапала щом не му пука ,един хубав клип не е 1 000 лв

# 696
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Чета сега за новото "риалити" шоу "Милионер търси жена" (няма да се кандидатирам, не съм манекенка  Mr. Green ). Питанката ми е някой знае ли какво "работи" милионера Христо Сираков?  newsm78
По снимки - все по партита, все с мацки, но никога не се споменава работата му!

http://www.events.bg/bg/holidays/Hristo-Sirakov---businessman_2556

# 697
  • Мнения: 685
Уфф! http://paparaci.bg/христо-сираков-ще-пише-биографична-кн/
Много ме впечатли:"жените, харесват простички неща." Като него. Stop

# 698
# 699
  • Мнения: 3 678
.......с две думи една такава издръжка би я доближила до живота , който е водила в продължение на 5г и с който явно и е трудно да се раздели.Николай колкото и да и помага едва ли е така както Валери го правеше докато бяха заедно.
Чакай, чакай, обърка ме.
Издръжката за кой е - за детето или за това да си подсигури живота с който била свикнала?
Бащата е длъжен да продължи осигуряването на детето, но не и подръжката и ремонта на циците на мама.

Дженифър е ПЕРФЕКТНА! Peace

Чарлийз- е уникална  е просто! Heart Eyes
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/12/09/article-2071931-0F1C19 … 8-600_308x702.jpg

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 20:28 от SANDS

# 700
# 701
# 702
  • Мнения: 814
.......с две думи една такава издръжка би я доближила до живота , който е водила в продължение на 5г и с който явно и е трудно да се раздели.Николай колкото и да и помага едва ли е така както Валери го правеше докато бяха заедно.
Чакай, чакай, обърка ме.
Издръжката за кой е - за детето или за това да си подсигури живота с който била свикнала?
Бащата е длъжен да продължи осигуряването на детето, но не и подръжката и ремонта на циците на мама.

Издръжката е за детето , но тя ще разполага с нея и ще решава за какво да я използва.

# 703
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дженифър е ПЕРФЕКТНА! Peace
АмИ  Whistling сега ако сложа снимка с toyboy lover Casper Smart   Wink и ще спре да е префектна за някои

# 704
  • Мнения: 814
Боби Михайлов вчера е станал дядо за втори път на момченце - Мартин.

Общи условия

Активация на акаунт