Удължена коса??

  • 1 355
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Моля да ми кажете имали ли сте ????
Доволни ли сте??????
Изтощи ли се вашата??????

# 1
  • Мнения: 172
Да, аз имам от скоро. Извода който си направих за себе си е , че е най-добре да имаш дълга коса и да се сложат екстеншъни за повече обем и дължина, просто за подобряване на естествената, а не като мен на много къса коса-стои една рехава такава, ако е само тя.Аз съм доволна инак, защото нямам търпение да си я пускам и това е едно разнообразие, ама е скъпичко и много ще се замисля дали да го направя 2 път.

# 2
  • Мнения: 5 103
Защо ще се замислиш за втори път??????

# 3
  • Мнения: 172
Защото 1.Е доста скъпо и 2. На моята къса естествена коса не стана ефекта какъвто си представях /като на холивудска звезда Laughing/. Ако имаш някаква дълга коса по-хубаво да се добавят от тези кичури които са със много финна шноличка, аз си добавям от тях че да изглежда по гъста косата. Те са много удобни, слагаш ги когато искаш и са много по на сметка.

# 4
  • Мнения: 643
Ще ми споделите ли малко цени Praynig че май ще се омъжа най - после ме прекараха та мисля да си я одължа, ама нямам идея колко пари струва , та ще съм благодарна ако ми кажете newsm78

# 5
  • Мнения: 191
аз също бях със удължена коса и сам много доволна и да жи кажа чесно чустваш се страхотно ,малко трудно обаче се подаржа е пак зависи колко далга ще е косата ти моята беше доста дълга Simple Smile
 Peaceаз са за това направи го

# 6
  • Мнения: 6 164
Аз си слагах в "Магама", но за сгъстяване - по 4 лв. е кичура, доста е мършав Confused и с метод залепване с нещо като смола. Има и метод, където ти ги вплитат, още по-скъп е, но е траен. 2 месеца по-късно изпадаха окончателно моите и да, готино е много, но за кратко. Пък и с тая смола трябва да внимаваш да не мацнеш машата за изправяне на тях, че се разлепват, с горещата струя на сешоара, да не се закачи гребена. Сега се чувствам свободна, като ги няма. Mr. Green
Иначе ако искаш удължаване трябват поне 100 кичура, защото иначе отдолу стои рехава, та си прави сметката - 500 лв. не ти мърдат. Поне в "Магама" де, за никъде другаде не знам.

# 7
  • Мнения: 2 015
'
Аз си слагах в "Магама", но за сгъстяване - по 4 лв. е кичура, доста е мършав Confused и с метод залепване с нещо като смола. Има и метод, където ти ги вплитат, още по-скъп е, но е траен. 2 месеца по-късно изпадаха окончателно моите и да, готино е много, но за кратко. Пък и с тая смола трябва да внимаваш да не мацнеш машата за изправяне на тях, че се разлепват, с горещата струя на сешоара, да не се закачи гребена. Сега се чувствам свободна, като ги няма. Mr. Green
Иначе ако искаш удължаване трябват поне 100 кичура, защото иначе отдолу стои рехава, та си прави сметката - 500 лв. не ти мърдат. Поне в "Магама" де, за никъде другаде не знам.
Аз си сложих такива ки4ури преди два месеца и моите изпадаха.Ходих в друг салон и ми обясниха,4е може и с цяла лента,а не на ки4ури,което ще излезе по-малко.Последния вариант бил този,който ползват фолк певиците,но той бил много скъп и дори болезнен.Така мога да кажа само за ки4урите,които са 4лв,4е не ги препоръ4вам.

# 8
  • Мнения: 6 164
Какво представлява тази лента?
На какъв принцип се поставя, че е чак болезнено?! Shocked
И колко време е трайността?

# 9
  • Мнения: 429
Аз имам дълга коса, но искам да си я изправя, но незнам къде и колко е трайно. Кажете ако знаете.

# 10
  • Мнения: 5 103
Какъв е този метод на фолк певиците??
лентата се поставя в долната чат в основата на главата на пипане седи сеедно имаш твърда диадема, няколко дни боли и опъва от тежеста после е ок.
А като почне да ти пада твойта коса от бременоста ка се задържа другат ми е страно

# 11
  • Мнения: 6 164
Ооо, да бе, сетих се за какво иде реч! ooooh! Диадема, точно така й казват... Тя мацката в Магама дето ме прави ми живее в квартала и се носеше известно време с такава, ама бързо я разкара.
Ами за удължаване става, но аз лично исках и повече обем, защото съм с тънък косъм, права, нечуплива и стои много слегнала и са големи мъки с обемите и четките и сешоарите Cry ... Та тая диадема никак няма да ме оправи, защото отгоре все ще си е същата... Виж вплетените кичури са друга работа и отгоре стои обемно в корените, е личат си малко, но няма начин...

# 12
  • Мнения: 172
Аз сега като съм с тези екстеншъни и е много странно, защото не се усещат и не усещаш косата на главата си и все си я управям , гадно е. И всички жени с естествено дълги коси ми изглеждат супер, ами кой каквото си няма, угодия няма. И като му съобщя на любимия че скоро ще ги подстрижа и направо и главата ще му се доще да ми резне, то бива лиготии, ама като мойто го няма никъде. Това да нямаш какво да правиш не си е работа ви казвам Laughing.

# 13
  • Мнения: 2 015
Фолк певиците не използват лента.Този с лентата варирал около 200-300лв в зависимуст от дължината.А, силиконовите бомби от фолк канала им поставяли ки4ури вътре в корена,незнм то4но как и струвало нещо от рода на 2 000-3 000лв.Само една жена в България го практикувала,но как то4но,колко боли и аз незнам.

# 14
  • Мнения: 643
Това дето го даваха по планетата, за удалжаването на косата незнам дали сте го гледали, та там точно с лента показваха, как се удължава косата, и се залепя от долу казаха че трайноста била до две години ако не се боядисвала косата и тем подобни други newsm78 , ама нещо не ми се вярва тази работа.

Общи условия

Активация на акаунт