Стягаме подаръци, елхи, а под тях за нашите любими тестче с две черти - темa 82

  • 19 685
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте, момичета! Честит празник на всички Анички! Св.Анна да ни закриля и бди над нас!
Честити чакани рожби на двете мамчета! Да бъдат много здрави и щастливи деца!   bouquet
Аз съм чисто нова днес! За пръв път се радвам на бялото течение, ама много му се радвам на цвета!  Hug Hug Hug Стискам палци за всички, който не чакат!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 691
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ехааа бебевалеееж newsm68
Да са живи и здрави синчетата на Суити и a_n_c.Да слушкат,да папкат и да носят много радост на мамчетата си
А сега ръссс:
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 692
  • Мнения: 300
Честит имен ден на именниците, да са живи и здрави и честит празник на всички останали  bouquet

Да са живи и здрави Кристиян и Мартин, да радват родителите си, а на мамите бързо възстановяване!

Яничка, стискам палци да те подмине на 15 и така за 9 месеца напред  Praynig

Вагабондче, Теди, скоро да ни зарадвате и вие! Лека и безпроблемна среща с бебчовците Hug Hug Hug

Все още не е ясен пола при нас, но аз съм без претенции този път. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 693
  • Мнения: 2 802
Добро утроооо ...   Хубав и слънчев петък желая на всички ви  Hug

Първо честито на мамите и техните бебоци, да са им живи и здрави и скорошно прибиране вкъщи  Hug
На всички нечакащи много късмет и  fingerscrossed fingerscrossed
Теди, Вагабондче още малко остана момичета  Hug
За момичетата от Бургас, които смятат да ходат във Варна/като бивша варненка и негова пациетка/, бих ги насочила към д-р Александров от АГ - надявам се, че още работи там. Но трябва да си запишете час от рано, че навалицата при него е пълна  Crazy
Неродена мома ... надявам се да се засечем и то съвсем скоро  Praynig
По въпроса за цигарите  Embarassed ... не ме притеснява, че ще напълнея ... аз съм 45 кг. с мокри гащи и 155 висока  Mr. Green просто ми се пуши и това е. След бременноста си казах, че повече няма, но след случилото се намирах утех само в цигарите ... а знам, че не трябва да е така  Tired
Куклата, Дарма, Зазу  Hug Praynig Hug
И накрая Честит имен ден на всички  baloni иии ... чакаме си новата тема още днес  Crossing Arms Mr. Green


Еееее .... не .... попаднах под прашуляците на linko5  и pospalancho това ако не е знак  Mr. Green

# 694
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Рокси не си внушаваш, клостила има милион и един гадни странични ефекти .. аз примерно бях толкова раздразнителна, че само някой да диша на криво покрай мен и можех да го изям с парцалите ..
Фейт и аз пуша .. в общи линии това ми остана - отказах алкохола, спрях да ходя по мъже .. Mr. Green

# 695
  • Мнения: 27 524
Рокси, има странични ефекти клостила, да. При мен само от половинка се случваше безсъние, потене нощем и денем ме обливаха горещи вълни, да свиквам с климактериума  hahaha
Иди за друго мнение, и ако се налага да го пиеш - направете двете изследвания и после ще стискаш зъбки, важното е да има резултат  Simple Smile

Аз си пека дебел, пухкав кекс   chef Grinning

# 696
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Честито на новите мами - да са им живи и здрави бебетата   bouquet
Мецани, ама без тва последното накъде  Thinking

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Добро утро, момичета!  Hug Аз се замотах, че правих пържени филийки за закуска, после закусвахме и чак сега успявам да ви нагледам  Hug

Специално по молба на Диана (dianastml) ви черпя по случай нейния рожден ден!

Дианка, да си жива и здрава, много лъчезарна и усмихната и скоро най-искреното желание да получи реализация! Много стискам палчета за последното  Praynig Hug




Сега се връщам да чета и после пак ще пиша  Crazy

# 698
  • Мнения: 2 802
Фейт и аз пуша .. в общи линии това ми остана - отказах алкохола, спрях да ходя по мъже .. Mr. Green

хехехе ... и аз така, алкохол почти никакъв, кафето намилих, даже вече сутрин вместо кафе с мляко, пия мляко с кафе Mr. Green

Честит Рожден ден на Дианка  bdbaloni Да ни е жива и здрава и скоро мисията да е възможна  Mr. Green ... което ме довежда на мъсълта, че чакаме снимки от Жоржита  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте Simple Smile
Честити празници на всички празнуващи!!
Аз днес нямам зацапване. Чета теми разни и се успокоявам че наистина може нищо да не се види на 8-ми ден закъснение.  И така:)
Прегръщам ВИ силно  Hug

# 700
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дианка Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве на цялата фамилия,много прекрасни моменти оттук нататък и скоро да ни зарадваш с магистралка! Praynig
Честит имен ден на именничките днес  bouquet

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Честито на всички именници!   bouquet

Честито на мама Sweetheart и мама А_n_c. Да са ви живи и здрави момченцата, да растат безгрижно и щастливо в прекрасна семейна среда! На вас мами бързо възстановяване   bouquet
По въпроса за пушенето - не че го подкрепям, но аз бях яко пушач от ... срам ме е да кажа от колко години. При първата бременност спрях (казвам спрях, а не отказах) цигарите като видях двете чертички. В деня, в който ми казаха, че е спряла сърдечната дейност запалих пак и си пушех до няколко дни след овуто, в което забременях. Не мисля, че трябва генерално да се заключва, че ако пушеш ще ти са зле яйцеклетките, ще имаш неправилна ову или нещо друго. И в двата случаи ову ми беше като по учебник и забременявах. Естествено, който има воля по-добре да не пуше. Но пък и прекалено вманиачаване за здравословен живот не мисля, че е необходимо.
zazu1, незнам на какво се дължи кървенето и продължавам да твърдя, че това трябва да се установи от лекар. Ако все пак прецениш, че ти се чака до понеделник не ставай от леглото и не спирай прогестероновия препарат. Много се моля да успееш да задържиш нещата и всичко да завърши добре  Praynig Praynig Praynig
Ianichka, стис палчета и дано ни зарадваш с хубави новини  fingerscrossed
jiorjita, прекрасни са емоциите, които изживявате. Радвам се, че Алекс е добре и се храни добре, а за грижовната как думи нямам  Heart Eyes

Прекрасен ден на всички babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 702
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm28 newsm79 newsm79
Айде мушнах се и сега да пиша  Joy
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Честито на мама Sweetheart и мама А_n_c. Да са ви живи и здрави момченцата!
zazu1 сигурно си се побъркала вече ,много кофти така дано цялата ситуация завърши с хубав край  Praynig
И аз съм пушачка ама не пуша толкова много до половин кутия рядко стигам повече ,само като излезем и като съм си в БГ  Crazy
Честит Рожден ден на Дианка  bdbaloni  пожелание за любов и здраве !

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 11:57 от Cherry Mam

# 703
  • Мнения: 1 849
Честити новоизлюпени бебета, рожденнички и Анички!  Laughing  bouquet
Не мога да ви запомня още всички, а и с това темпо на писане сигурно половината неща, дето искам да ги напиша, ще ги забравя, но ще се опитам де!  Wink
Зазу, стискам палци да се наредят нещата!  Hug

И в този ред на мисли да ви кажа - като почнете с едни хормони, пийте ги, докато лекар ви каже да ги спрете. Спирането на един хормон в неподходящ момент може да ви навлече големи хормонални проблеми!  Naughty
За спкя - има си генетична предразположеност, но няма да задълбавам.  Mr. Green  Факт е обаче, че здравословният начин на живот, движението и правилното хранене могат да подобрят положението. Или дори да се държи всичко под контрол, ако нещата не са в много напреднал стадий.  Peace
За стимулациите - първо се прави разширена спермограма (винаги това е първата крачка при наличие на стерилитет), после хормонални при жената, проходимост на тръбите и чааак тогава се стимулира.  Peace
И сега да стигнем до любимата ми тема с цигарите!  Mr. Green Стегнете се, мацки, какви са тия цигари?!  #Crazy Бебеправене и цигари са две несъвместими понятия!  Naughty Май за Коледа няма да раздаваме положителни тестове, а електронни цигари в тази тема!  Joy По-добре пийте една ракия уикенда, отколкото да пушите всеки ден...

Иии да не забравя да благодаря за бацилките!   bouquet Аз съм малко устойчива на такива, ама дано ме прихване все някой път!  Laughing

# 704
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честито на новите мамчета - да са им живи и здрави бебчета, а те да се възстановяват бързо, бързо   bouquet
ЧРД на Диянка, много щастие и любов, здраве и късмет и пожелавам  newsm59
...И накрая, но не на последно място честито на имениците, с ной-добри пожелания   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт