Педиатри - Стара Загора

  • 15 976
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
А аз съм направо "очарована" от него - той не е просто добър, в моите очи той е "много добър". Mr. Green  Благодарение на него Бог знае  дали детето ми щеше да е живо.

# 16
  • Мнения: 403
А аз съм направо "очарована" от него - той не е просто добър, в моите очи той е "много добър". Mr. Green  Благодарение на него Бог знае  дали детето ми щеше да е живо.

Викай пази Боже. Аз от опит знам, че "Пази Боже да попаднеш в ръцете на доктор", много рядко са съвестните и добри доктори, за съжаление...

# 17
  • Мнения: 0
Мама Барбарон аз това се опитвам да обясня от снощи, че колкото доволни има от един толкова недоволни от същия. И наистина кошмарно е да се луташ и да се чудиш при кой лл да си запишеш детето точно поради тази причина. Аз затова го "прескачам това звено" от едно известно време и гледам да мина направо по същество. Нямах намерение да споделям толкова лични неща, но ако пък малко съм ти помогнала с това, ми е достатъчно. Пожелавам ти леко раждане и да попаднеш преди всичко на подходящия като човек и после на лекар. Нито съм имала намерение да се натрапвам нито да се заяждам с когото и да било, явно някои основно за това влизат по форумите.

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 21:26 от mama_nik

# 18
  • Мнения: 403
Мама Барбарон аз това се опитвам да обясня от снощи, че колкото доволни има от един толкова недоволни от същия. И наистина кошмарно е да се луташ и да се чудиш при кой лл да си запишеш детето точно поради тази причина. Аз затова го "прескачам това звено" от едно известно време и гледам да мина направо по същество. Нямах намерение да споделям толкова лични неща, но ако пък малко съм ти помогнала със това, ми е достатъчно. Пожелавам ти леко раждане и да попаднеш преди всичко на подходящия като човек и после на лекар. Нито съм имала намерение да се натрапвам нито да се заяждам с когото и да било, явно някои основно за това влизат по форумите.

Въобще не съм си и помисляла, че се натрапваш, ако не исках много мнения щях да питам само приятелите си, но аз искам повече информация за повече лекари. то така или иначе докато не видя някой лекар и не говоря с него няма как да знам от растояние какъв лекар и човек е. Събирам информация и вече в последстиве решаваме. Но в крайна сметка ако се съберат много майки тук  всяка с мнеинето си и примерно от 20 - 10 кажат едно и също име, а всички останали все различни ще се замисля сериозно за въпросния доктор, въпреки, че това пак не е гаранция за "качеството" му. Аз знам, че със сигурност без да се срамя да казвам имена, че искам да съм далеч, ама много далеч от д-р Диана Канева. Сега някои може да са доволни от нея, но когато щерката се беше подсякла, аз я питам с какво да я мажа, а тя ми вика "Крема трябва да е бял", а ходи разбирай как да помогна на детето си. Или пък вдигнала температура 37,5 което често дори не го водят температура и тя ми изписва антибиотик.... Думи нямам просто Simple Smile За това сега събирам много информация  и вече ще решаваме кой ще е Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
дано да се появят повечко майчета и да дадат и те от своя опит и мнение. на мен понякога ми иде да напиша книга, честно ти казвам, особено като чета и вас как са ви "подреждали". Успех и късмет, дано наистина да попаднеш на свестен

# 20
  • Мнения: 403
дано да се появят повечко майчета и да дадат и те от своя опит и мнение. на мен понякога ми иде да напиша книга, честно ти казвам, особено като чета и вас как са ви "подреждали". Успех и късмет, дано наистина да попаднеш на свестен

Ами то си е най-вече до късмет май. ТО отначало всеки може да направи добро впечатление Simple Smile Дано наистина повечко мами напишат по нещо, а пък ще видим какъв ще е крайни резултат, в крайна сметка имам време до юни месец Simple Smile или май Simple Smile

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2
Хей мами,
моля Ви дайте предложения за добър личен лекар в района на БКПто, бившия Кореком или на запад от центъра, за сина ми на 6,5години
Благодаря предварително!

# 22
  • Мнения: 9 481
violinaivanova, ако си прочела последните постове, едва ли някой вече ще каже име...ще се тълкува като заяждане и натрапване, понеже не съвпада с нечие мнение ooooh!

# 23
  • Мнения: 13
за д-р Сурчева  да ми кажете нещо веднъж съм ходила при нея тук в Гълъбово и ми се видя доста добра и учтива докторка,а вие как мислите newsm78

# 24
  • Мнения: 403
за д-р Сурчева  да ми кажете нещо веднъж съм ходила при нея тук в Гълъбово и ми се видя доста добра и учтива докторка,а вие как мислите newsm78

д-р Сурчева е супер лекар и човек. Първоначално бяхме при една докткорка и Сурчева я заместваше тя има подход към децата и си знае работата, но не е личен лекар, а педиатър специалист. Тя ми беше казала, че ще замества една лекарка за около две години, но се беше отложила работата и за това се преместихме при Щерева. Обаче ако някой знае точно за Сурчева дали вече е ЛК със сигурност ще запиша детето си при нея.

# 25
  • Мнения: 13
Благодаря мама Барбарон за отговора и на мен ми се видя стабилна лекарка а бях много скептично настроена към тукашните лекари но явно има все още някой др добър специалист  Hug

# 26
  • Мнения: 403
Благодаря мама Барбарон за отговора и на мен ми се видя стабилна лекарка а бях много скептично настроена към тукашните лекари но явно има все още някой др добър специалист  Hug

Макар и рядкост ги има Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 041
Още от изписването на малкия е записан при д-р Снежана Сакарска. Както и аз и цялата рода на мъжа. Ами аз съм много доволна. Имало е случаи в които и се обаждам и и казвам, че е болен. Казва по телефона какво да се дава и по колко. До няколко дни се е оправил. От скоро въведе и часове което също ме улеснява. Единственото неудобство е, че се намира в кв. Три чучура-север.

Общи условия

Активация на акаунт