Как приспивате бебчетата си?

  • 1 263
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние до късно се приспивахме на ръце,постепенно сами се отучват. Сега я приспивам само ако е болна или при яко зъбоникнене,иначе самичка. Да ,по някой път играе по половин час преди да заспи,но стига да не плаче,на мен не ми пречи.

# 31
  • Мнения: 260
Оххххх...болна тема Sad Моята бебка имаше страховити коликим и свикна на ръце, сега не мога да я науча да заспива сама, вече е на 5 месеца и си тежииии. Като и се доспи не заспива, а реве. Свеки си има метод, който за нея не сработи, но все пак пробвай, сложи я в леглото, дай и биберона ако ползвате, завий я и просто си дръж ръката върху нея за  да усеща топлинката. Така постепенно ще свикне че като я нагласиш така значи сега се спи и даже няма да има нужда да я държиш. При мъжа ми това е имало ефект, но при щерка му...нулев. Дано при вас да има. Успех, дано я научих сега да заспива сама, че после нахитряват и е трудно.

# 32
  • Мнения: 247
Ами с люлеене... Лошо го свикнах, имаше колики първите два месеца и се люшкахме на ръчички Grinning Сега е почти 7 кг и го люлея на крака, после го прехвърлям в леглото. Случвало се е около 2-3 пъти да заспи сам, но си е чисто чудо Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 467
Пък ние се приспиваме на ръце, с цица в уста. Ако е нервна включвам екстра пеене  Simple Smile. Тъй като дупата тежи, опъвам се на спалнята, зака4ам я на цицата и примръдвам лекичко, уж люлеене.
Та така заспиваме ние - с движение, пълна уста и с музика  Mr. Green
Беба е спокойна и не ми пречи че така я приспивам. По лесно е да я гушна и да заспи за 15-на минути, отколкото да я оставя да реве и мрънка сума време. Така и аз си почивам докато се гушкаме.

# 34
  • Мнения: 247

Та така заспиваме ние - с движение, пълна уста и с музика  Mr. Green

Ами уригването? Понякога така хубаво се унася с шишето, но като знам какво става ако не се уригне ... Това ми е проблем и когато се храним навън /на АМ е изцяло/.  newsm78

# 35
  • Мнения: 1 999
Като беше на 1-2 месеца почти винаги заспиваше на цицата, сега по-рядко. Понякога и пускам разни музикални играчки или я оставям в столчето, но се случва и тя сама се приспи след като доста се повърти в леглото. Grinning

# 36
  • Мнения: 1 866
Аз люлеех дъщеря ми в едно кошче до към 2-3 месеца. Никога обаче на ръце. На третия месец постепенно започнах да намалявам люлеенето и на 3 месеца вече заспиваше сама. Оставяме я в леглото, загасяме, казваме лека нощ и излизаме. Ако иска да играе, ако иска да спи.  Плачеше малко в началото, после свикна. Досега нямам никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт