Упорито смукане на палци денонощно

  • 6 208
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 403
За де не отварям нова тема тук ще ви кажа какъв проблем ни се появи от две три седмици...
И така упорито си гризем ноктите!  Shocked Направо е ужас малко като се загледа някъде, или понякога вечер като заспива си гризе ноктите. Дори да са прясно изрязани тя почва самата плочка да гризе, а като порастнат малко, но не достатъчно, за да изрежа и почва гризе ли гризе. Винаги когато й ги режа също и пиля с бебешка хартиена пиличка, уж да няма ръбчета, но тя пак намира начин и място да ги гризе, от което резултата пък е редовно одран нос или чело, такова зверско чесане прави.
Понеже прочетох за разни горчиви мазила се питам дали ако я намажа с нещо подобно, ако случайно се барне по очите няма да е опасно?!
Моля ви ако някой има да каже нещо по моя проблем и как да я отуча ще съм ви много благодарна. А това е много кофти навик... Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 262
За мазилото питай в аптеката дали е опасно, ако си барне очите. Тя обаче надали ще си бърка вътре в очите. А за другото нека по-вещите мами да кажат.

# 62
  • Мнения: 403
За мазилото питай в аптеката дали е опасно, ако си барне очите. Тя обаче надали ще си бърка вътре в очите. А за другото нека по-вещите мами да кажат.

Тя нарочно няма да си бърка в очите, ама да речем като й се спи също много лошо си ги търка, не с кокалчетата, а направо с пръстите навътре. Един вид буквално си бърка в очите...
Ами дано се намесят повечко мами да ми кажат какво да правя, как да процедирам. Още повече нали е дама трябва да има хубав маникюр  newsm03

# 63
  • Мнения: 1 262
Питай в аптеката дали е опасно за очите това мазило.

# 64
  • Мнения: 22
Момичета дайте съвет  EmbarassedМоята принцеса е на почти 3 месеца и в началото започна да пъха пръсти в устата и аз започнах да и давам залъгалка.От няколко дни обаче избутва бибата от устата и си смуче ръката Thinkingмноооого звучно Laughingне знам на какво може да се дължи-не е гладна със сигурност просто и е хубаво май ConfusedНе знам как да постъпя за да не стане постоянно

# 65
  • Мнения: 273
При нас щом го видя с палеца в уста веднага биба и  спира  Joy

Общи условия

Активация на акаунт