Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след 17

  • 32 139
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 494



   Нашите основни информаторки по футболна тематика и участие на Джансел изчезнаха- Дано до 23 ч се появят да разберем нещо за него.

    Откога не сме го гледали на терена .

   За сега ще се задоволим с това Laughing Laughing football football football football football football

# 31
  • Мнения: 0

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 22:27 от kukumber

# 32
  • Мнения: 15
Себи  Hug,  не съм от тях, но ще се  опитам, нали съм съгражданка на Чудомир.  Hug

Тази вечер Ааязма ще играе с Etkisiz Eleman, много силен отбор според резултатите и класирането, от 4  мача има 4 победи и  12 точки, второ място във временното класиране.

Аязма също има 4 мача, но 6 точки, две победи и две загуби.

Това са двата отбора с най малко изиграни мачове досега, очевидно много ангажименти на играчите и отложени мачове, единия на Аязма е от 23.11. както сигурно си спомняте.

Тази вечер в мач от Шампионската лига играе любим отбор на Джансел - Реал Мадрид с Аякс и в момента води като гост, за мен не е добре като заклет фен на Аякс и Холандия.
Дано Джансел да се е възстановил и евентуална победа на любим тим да му даде допълнителен стимул. Ако не,  мога да му препоръчам изпитана рецепта, клин клин избива или излез,  играй, победи.  Peace Joy Joy

kukumber  Hug Ох, сложен и болезнен въпрос за мен. Обичам ги, но не мога да ги докосвам, дори и малко пиленце,  необясним страх. Като малка имах коте, което бе застреляно от мой съсед, може би не съм преодоляла още стреса.  Cry

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 22:22 от riminiii

# 33
  • Мнения: 0
С "Остани" на Горан Каран
Ви казвам
 Хубава вечер !

# 34
  • Мнения: 14 494
     Рими,точно ти си "Рими - инфото  Hug Hug и ето че получих нуждната ми информация за   мача на Аязма.
     Другата е Шатци ,тя отиде да прибира сина  си от тренировка . Вратарче е момчето...
     Аз тази вечер  и съм събрала материал за  коментар на първи епизод на ЛП,но вдигнах температура и ме тресе Ill.
     Взех мерки разбира се , но ще си легна  сега. Ще потърся Джансел да си е до мен.А-ааааа  не !
     Да си стои там на терена Joy Joy Joy Naughty , ако поиграе малко няма да е зле ,а ако вкара гол  ще е още по-добре.

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 23:02 от sebilMM

# 35
  • Мнения: 14 494


   Кукумче Hug,благодаря ти. Любима песен  на любим изпълнител. Сигурно знаете ,че има адаптирани клипове към нея и от "Аси" и от ПС. Защо ли не направят и към ЛП.
   И днес като гледах ЛП - не можах да не забележа ,че музиката към него е уникална.Не натрапчива но много адекватна към действието.

# 36
  • Мнения: 2 116
Като няма , няма да ги обсъждаме  Hug Hug HugТо по план график няма да стане със сигурност .
Да си пише които каквото поиска , то на темата заглавието и е обширно Joy Joy Joy Джансел,Фахрие, ЛП и всичките им проекти , така че ако има желание някой да пише Laughing


Здравейте!

Ами, аз заявих желание за участие...в обсъждане на епизодите на сериала ЛП...ама, нещо не ме отразихте... newsm78 Joy
Няма да питам-защо...все пак не е неделя... Wink

Лека вечер на всички!




Shatzi, поздрави... Hug

# 37
  • Мнения: 15
Себи  Hug, наистина  има сполучливи клипчета  от талантливи момичета,  гледам ги, но за архива си предпочитам  автентичните кадри, игрални или документални.  Когато филма или сериала е добър, всяка част от него е готов клип, като  ЛП. Например бар сцената, какво да и редактираш, всичко е изпипано, и музика и изпълнение.  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 14 494

   Ами от един час се мъча да го приспя - не мога  и това  е- М ъчно му било за Зейнеп......
   Оставих го да си му търси колая Hug Hug Hug


                              

# 39
  • Мнения: 15
7. Haftanin son karsilasmasi ayazma ile espora arasinda oynaniyor.
2 minutes ago

Не е това, което ми преведе гугъл по рано  и по добре.  Hug

Goool! Emir frikikten harika bir gol buldu. Espora ayazma karsisinda one geciyor. 0-1...
28 minutes ago

Goool! Ayazma ayni dakika icerisinde baran'la cevap verdi. 1-1...
27 minutes ago

Аязма повежда, но минута след това Еспора изравнява. Засега няма потвърдена  информация дали Джансел играе. newsm78

По рано тази вечер е присъствал на истанбулското дерби Галатасарай - Фенербахче и както обикновено неговия Галата е отнесло за пореден път фенерите, този път с 3:1.  Hug

Cansel elçin has watched Istanbul derby between Galatasaray and Fenerbahce @ Türk Telekom Arena stadium this evening !
So cansel First said in Türk Telekom Arena there were a great atmosphere, we watched a great match Simple Smile)

http://www.goal.mu/201112/video/galatasaray-fenerbahce-07-dec-2011.html

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 00:57 от riminiii

# 40
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug

Здравей  Марги Hug разбира се,че можеш да вземеш участие в обсъждането на епизодите на ЛП.Сериала,а и темата не е ничия собственост , така че заповядай   bouquet

Хубав ден на всички  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 7 886
За пръв път 8 декември е отбелязан като празник през 1903 г. на единствения тогава в Княжество България университет - Висшето училище. Решението за празника е взето на 30 ноември 1902 г. от Академичния съвет, който определя честването да бъде на 8 декември, деня на Св. Седмочисленици (25 ноември ст. ст.), един от които е Св. Климент Охридски. ]


Честит празник на всички настоящи студенти Hug Hug Hug Тинче   bouquet
А и на бившите също  Joy Joy Joy  bouquet

# 42
  • Мнения: 14 494


    HugДобро утро бивши и настоящи студентки.Чедтит празник Hug


    ШАТЦИ Heart Eyes  ,благордаря за кафето ,ама като се гледам на какво приличам май и чай трябва да пия след малко Tired

    Приятен и спокоен ден Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 7 886
Джон  Ленън и 31 години от нелепата му смърт.
Много ми харесва тази песен .Поздравявам ви. Hug



Себи  ooooh! бързо оздравяване   bouquet

# 44
  • Мнения: 14 494
    


   Много оригинално изпълнение на Химна на студентите -поздравявам с него всички празнуващи днес!


      

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 11:23 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт