SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 37 535
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 736
Силве, аз харесвам неатлетични тромави англичани, далеч от тукашната знойна тексаска хубост.  Laughing

Я, возилцето много готино.  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Колко новодошли има в темата!  Hug Хубаво, хубаво!

Импалка, много си готина на тази рисунка!  Wink

Джен, блогдаря ти за добрите новини за наградите на Spoiler tv!   Hug

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 16:26 от Злата с метлата

# 242
  • Мнения: 0
Добре дошли на mu ry  и диди88 Hug Hug Hug

Аз искам Амнезия Кас, Паднал Кас или БогКас. най-много искам последното. Но определено не смятам, че ще върнат кас такъв какъвто си го знаем. Не би било реалистично(да...защото и умирането и възкръсването на разни персонажи е тоооолкова реалистично Laughing Laughing Laughing) да го върнат какъвто си беше, имайки предвид какво му се случи.

# 243
  • Мнения: 3 736
Бичам те, Злате.   love001

Пък аз бих предпочела да не връщат Кас.

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 16:38 от ИрПуц

# 244
  • Мнения: 436
Охо, британци и тук Hug Велкоме Hug

Страхотен коледен епизод до тук! Страшни сте!!!

# 245
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси за посрещането, ще следя за новинки, че вече ми липсват Братята  Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 116
идвам да ви почерпя







вчера стана точно една година, откакто съм в темата и откакто се поддадох на СПН

даже си припомних и първия си пост

"уф всички само за тези братя ми надуват главата...
айде да вземе и аз да ги почна вече
крайно време е
ама ме е страх, преди месец с Мирка си говорихме как само двете останахме девствени от супернатуралните братя... и тя след това се изгуби тотално.... под чарът им
да не взема и аз да си изгубя ума... не че е много де"

 hahaha hahaha hahaha hahaha

ех, една година по-късно.... мога да кажа, че наистина си изгубих ума, акъла и най-вече душата...
.

# 247
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 396
Белс,  Hug честита годинка. Все на такива хубави неща да се поддаваш. Ама и те доста ти бяха набрали  Wink



Добре доша на Диди и добре завърнала се на mu_ry

Чакайте да ви покажа к'ви сме Убави с Инчето МИ.

На нейния апарат има снимки и с ремаркетата
 Mr. Green

# 248
  • Мнения: 200
Бичам те, Злате.   love001

Пък аз бих предпочела да не връщат Кас.
WTF? A ние Кастиелките какво да правим? Да ходим и ние да се давим ли? Не се говори така, малко солидарност трябва да има  Peace На мен сериала ми е постен без Кас, вярно кефя се на братчеатата , обичам си ги, но тръпка без Миша няма и това е!  Peace



Белс честита годинка, още много такива  Hug
Краулииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добре дошли и на новите момичета, тук да знаете е страхотно и много уютно Simple Smile

# 249
  • Мнения: 0
Честита годишнина, Белс!   bouquet Heart Eyes

Галче, Инче, много сте хубави!  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 6 391
Добре дошлa на диди88 и добре завърнала се на mu_ry (сред мараканските редици, ако помня правилно).

Импалка, станала съм в 6, да те изтъркам хубаво, да те намажа, леко ли ти е сега на бронята?  Flutter
Супер съм - чиста и искряща, мъъъър... Благодаря Hug . Aма що ме търкаш докато спя Whistling ?! А?! Палавницата ми тя Heart Eyes .

По въпроса за лагерите - към никого не клоня, гледам на братята като на свои братя. Grinning
А с това си осигури доживотно почетно място на задната ми седалка. Ще те тейкна уеревъ ю уонна гоу Joy .

Силве,
Не се срамувай заради съня, чадо, не е грях bishop . Или поне така съм приела, 'щото ако всеки такъв мой сън е грях, ще се наложи да създадат отделен кръг на Ада за мен Joy .
Чудесно стихотворение   bouquet . Разрешаваш ли да го сложа в първи пост? Ще бъде първата ненаситническа творба, ооо, даааа.

Джен Hug ,
Благодаря за рисунката. Може би наистина такъв би бил човешкия вид на Импалата. E, aз не изглеждам така, но в ‘характера’ имам 100% съответствие bowuu .
Сетих се и за тази кхъ-кхъ интерпретация. С цялото ми уважение и разбиране към момичето, но Импалата е muscle car, излъчва класа, сила и дори агресия.

Белс, Амуре Heart Eyes ,
Честита първа SPN годишнина. Желая ти и аз още много, много такива и да пишеш по-често в темата.


Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 13:57 от Impala

# 251
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 396
Айде сега Маракана да почерпи един голям Джаред  Laughing










# 252
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Айде сега Маракана да почерпи един голям Джаред  Laughing

Добър апетит! Grinning Wink





Добре дошли на всички нови и позавърнали се  bouquet

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 20:58 от Izida

# 253
  • Мнения: 0
Честита първа SPN годишнина на Белс. Еееех, моята мина в края на пролетта, а по някакво странно съвпадение се пада на 2 май Twisted Evil До година стават 2 годники Whistling

# 254
  • Мнения: 0
Ах, три-четири дни залипсва човек и вие изписвате 10 страници, та сега има да навааааксвам със запознаването какво ново Wink
Здравейте, иначе и да кажа специални благодарности на Розето за коледния епизод. Гледам, че алтер-егото ми Даяна най-накрая ще има шанс да се добере до малко Уинчестърско секси и мускулесто... Grinning Само се надявам да се върне жива и здрава след това в България, а не Гринч (нали е Гринч това, което ще ловят??) да я замъкне някъде и да пропусне "Вълшебната Коледа с Дийн".


Отивам да чета назад, че ми е интересно какви ли сте ги сътворили, обичам да се върна от някъде и да има много за четене.

Едит:
Прочетено. Още се хиля неистово на варианта с голата престилка на Бичи! Браво момиче, това се вика фантазия. Simple Smile
МНого готино и коледно сте го завъртяли епизода, благодаря за Солти за разчувстващия момент.
Да вметна само между другото, че Даяна Скълиан наистина си пада по книгите на Хари Потър и ги е чела до една още в ученическите си години, но не може да понася филмите, така че неизменно и моя милост се сети за домашно духче, но само от първата част на епизода, която бях прочела, реших, че момчетата ще гонят нещо по-зло и пакостливо от домашен дух, а именно Гринч, който иска да открадне Коледата.

Розе, пропуснала съм именния ти ден, но мисля да се компенсира с подарък, макар и на патерица:
http://www.youtube.com/watch?v=kZL3mJgJcyo


Добре дошли на новите попълнения в темата Hug Hug то май с приветствията трябваше да започна, но чак по-късно видях, че си имаме нови гости. Simple Smile

Галче, с Инчето къде сте се издебнали та да се снимате? Големи сте сладурки и двете! Жмуцки! :* :*

Мишата ме скъса от смях с голата снимка на кон. Очаквах, че ще е нещо откачено, но не чак толкова. Grinning


Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 00:17 от Dana_Scully

Общи условия

Активация на акаунт