Коледата наближава, талисманчето ни Изи на годинка става! (ЯНУАРИ-27)

  • 29 887
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 119
Тук тези каручки ги ползват доста, както и всякакви колички, двойни,тройни...и децата си седят кротко...обаче мен все не ми стига акъла как ще кача Рая и тя ще седи мирно вътре и ще се вози. То няма ни колани, ни прегради.  newsm78
Еления - ти как смяташ да задържиш малките хали вътре  Grinning
С новото колело Рая се вози 10 мин. и един час го бута. И като опре някъде се сърди, че не може да продължи и крещи. Сега отиваме да разхождаме колелото в парка  Laughing
И аз искам шейна...ама първо сняг трябва да намерим.

# 676
  • Мнения: 6
Ехо Simple Smile

Много се радвам, че са ви харесали подводните ни поздрави Simple Smile Ноеми, Жужи, айде организирайте се някой ден - всеки понеделник в 10:30 сме не плицикане. Ще бъде весело Simple Smile

Мелона стискам палци. Кажи после дали всичко е минало ок. Ако запъват нещо гадините ще ги терорим с всички средства #2gunfire

Пепинка,притесненията са ти излишни,щерката също бе доста активна,вечно с цепена джучка или вежда....брада,колена,лакти.До ден днешен е така.лятно време ме е срам да я облека с нежна рокля.То краката и са като на пехотинец от войната.Всеки ден пада поне по 3 пъти.Днес на разходкаа докато вървя и падна,как падна-от нищото.У дома също беснее и все се удря някъде.Та не се притеснявай или ще го израсте или до живот ще е така. Mr. Green

Все едно описваш мен като дете. Милите ми детски спомени след като започнах да ходя на училище са, че горката ми майка така се беше видяла в чудо с мен, че на 1 септември ми криеха колелото, кънките и всякакви подобни играчки, с тайната надежда, че тази година ще успеят на 15-ти да ме облекат с пола без краката ми да са във всички отенъци на синьо, зелено и червено. И какво стана накрая - пораснах, открих благинките на "мърдосването" и ако не беше бебандец с кран не може да ме дигнеш от дивана  Mr. Green

Айде да бягам, че имам 1000 задачки и както казваше един приятел ще взема да легна да се наспя за да знам, че съм свършила поне една

# 677
  • Мнения: 496
Страхотни идеи за подаръци, ей!  Party Даже си представям как впрягам кучето в каручката, мятам беба отзад и ей ти веселба! (мечти...) 
Мишел, наистина страхотни снимки! Добре се забавлявате, ако можехме, щяхме да се присъединим към вас Simple Smile

С новото колело Рая се вози 10 мин. и един час го бута. И като опре някъде се сърди, че не може да продължи и крещи. Сега отиваме да разхождаме колелото в парка  Laughing
   Joy Joy Joy
Пепинка, много ме забавляват твоите разкази за калпазанка Рая! Много сладко човече е, но и много бойно! Страшна е просто! А като те чета, тя умее много неща, изобщо сериозен човек и смело крачи напред.  Hug

Аз днес накупих сума ти глазури, сладкарски бои и пръчици с идеята да се вихря в кухнята. Последно се двоумя между едни лесни коледни сладки, на които попаднах и медената коледна къщичка... Та да видим...

# 678
  • Мнения: 180
. То няма ни колани, ни прегради.  newsm78
Еления - ти как смяташ да задържиш малките хали вътре  Grinning

Именно това ме отказва. Crazy
Чопи,няма да поръчвам,само си гледам и споделям. GrinningДоста ми е ограничен бюджета и няма да купувм скъпи играчки.Ще е нещо скромно и тривиално,но такова,което да влвзе в употреба и да зарадва децата.Чесно да ви кажа направо като си помисля за 4 години колко пари са отишли за играчки  ooooh! и колко от тях не се ползват и колко от тях подарявам на други деца за да си освободя малко място,което отново да се затрупва с играчки.....Все едно да пъхаш пари в скъсан джоб...с тея пари 2 шофьорски курса щях да изкарм и 2 стаи да обзаведа. Laughing
Но пък не мога да си кривя душата ,че повечето играчки от кака сега ги троши Виктор. Mr. Green
Ох,днес много лирически отклонения правя. EmbarassedИсках да кажа с 2 думи,че големи играчки имаме и ползваме от каката,ще наблегнем на по дребни неща.
Ноеми пак 2 книги си е постижение!
Аз съм прочела 2 ,но бебешки(и то препрочетени Mr. Green)Ей на къде отива света...
Докато се наканя да пусна порщапулника на Вике,той се отказа да ходи ooooh!и все пак:

Търкулихме парче от питата,защото бе много крехка и щеше да се разпадне,но на вкус бе УБиЕЦ! Party

Blagodarq Dejzi,redaktirah.Toj posle i kle]i hwana i protomoneto,deto mnogo mu go probutwah:)

Последна редакция: нд, 18 дек 2011, 22:44 от elenia

# 679
  • Мнения: 748
elenia, редактирай си линка, че му липсват две скоби и не се вижда директно видеото. Но поне видяхме кой е бъдещият шеф на БТК  Grinning

Аз пък като се замисля не сме купували много играчки, май по наблягам на дрешки засега. И докато си мисля, че е малка за кукли и момичешки игри, тя взе да си играе само с количките на племенника. Много обича да ги бута и да вика "бууу".

# 680
  • Мнения: 58
И аз имам много играчки от каката,племеницата ми,дори пералня и прахосмукачка,розови естествено. Разни други музикални,конструктори, лаптопи,плюшени.Сега не купувам много,някой още не му ги давам,или рядко,че са за по-голяма възраст. Последно му взех работилница,харесва я. Сестра ми е взела на Емил за Коледа кола за возене и бутане на ФП. Аз днес 2 часа гледах играчки,и накрая му взех едно малко локомотивче  Laughing Мисля шейна,но айде поне да падне сняг,че и никак коледно не ми е вече. Ох,забравих ботуши/боти. Та май това ще е от мен. А за РД съм харесала едно като писта с 2 топчета,но подарък да бъде от някой друг. Друго не харесах. Или са твърде скъпи за нещо,което бързо ще му омръзне,или не ми харесват,или има такова. Също мислех и маса,отгоре с консруктор или нещо подобно,но май е още малък.

Гледам напоследък се предлагат дървени играчки,въпреки че в наше село няма! Тази каручка ако я видя,ще я взема,кефи ме. Ако някой я види в София,да каже къде. Имаме дървена калинка за бутане,много сладка.

Улях се с писането,но ми е скучно.
Емил го приспивах час и половина  baby_neutral.Много мразя така

# 681
  • Мнения: 180
Чопи,ако разгледаш каручката по-детайлно,ще размислиш.Направена е от много тънки и паянтови пласмаси.Което означава,че или ще се счупи лесно,или ще изгори от слънцето.
.....каката...незнаех,че имаш по-голямо дете. ooooh!

# 682
  • Мнения: 68
 За дървените играчки - Кроки не работят, подготвяли нов сайт, но същите ги има и в Катина http://katinatoys.com/6--pushing-toys

# 683
  • Мнения: 2 590
[
.....каката...незнаех,че имаш по-голямо дете. ooooh![/color]
няма.
Племенницата е писала.
И аз няма да се оливам със скъпи играчки, че момента на малкото майчинство наближава и ще се пести  Mr. Green. Даже подаръкът вече е взет(едно дървено кубче от Лидъл), нищо че е за по-големи деца.
Къде гледахте снимки от купона на Тервел?  Rolling Eyes

Пепинка, педполагам за какво се безпокоиш. А само устничките ли и посиняват? Ноктите! Уф страшно е, убедена съм, че Рая няма никакъв проблем, но ако това ще те тормози, по-добре посети специалист за един контролен преглед, поне да не се тревожиш.

# 684
  • Мнения: 58
Бенджи,изпревари ме. Еления,  чети,мила,чети...  Hug
Бенджи,мисля,че става въпрос за купона на софиянките в кръчмата заведението,а не на Тервел. Като спомена посиняване на ноктите,мойте,на ръцете,са ми ставали тъмно синьо-лилаво. Иначе най-често,при хладно време, леко синкави.
Еления, дървен ако е? Колкото повече гледам дървените играчки,по-ме кефат.

# 685
  • София
  • Мнения: 5
Честит Рожден Ден на патерица на малкия Тервел, нека расте здрав и щастлив, палав и игрив!!!!!!!!! smile3525 newsm59  bigdance2  cook Tada  Party Time
Честит прзник и на мама Ноеми Simple Smile

# 686
  • Мнения: 180
Еления,  чети,мила,чети...  Hug


Чета,чета,ама между каката и племеницата има запетая.Така звучи като изреждане на две различни персони. Wink Peace
Чопи,тези каручки са по-скоро за возене на 2 деца.като си се ориентирала да буташ нещо Laughing му вземи по-малко обемна играчка(еденична) Peace
....Всички заспаха и няма кой да ме изрита към леглото.
Затова си бия шута сама
 ritnik newsm49

# 687
  • Мнения: 844
Честит 1ви рожден ден на Адина на мама Alexa_sugar ! Да е жива и здрава малката принцеса , много щастливо и безгрижно детство!

Ох и ние от сега сме заринати с играчки... НИе купихме на малкия за рождения един стол за хранене http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8258&cat=69 . Аз лично съм много доволна , използваме го навясякъде Simple Smile
Исках да пусна линк на един страхотен микрофон на Winks ,но не намирам такъв. Страшно забавен е , има музика , пеничка и едно като осилвателче . Марио умира от кеф, бяга с него , като същевременно си го набутва в устата и крещи Simple Smile) Много е смешен. Микрофона е дамски (но ние купихме като на кака му (която е моя първя братовчедка) , че да няма сърдити). Ще потърся и ако не намеря ще кача снимка Simple Smile

Искам да попитам на някой детето случайно да се буди през час да пие вода? Вече започвам да се притеснявам. Малкия се буди по принцип много често , но иска да пие вода цяла нощ. Сигурно изпива по 600мл и нагоре. не би трябвало да е гладен.

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 00:48 от rossy-pm

# 688
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Да кажа Добро утро,че иначе кой знае ,кога ще се разпиша.Днес колко задачи имам ooooh!

Ей много Коледно ми става ,така като чета за подаръците.Като се сетя миналата година по това време каква треска ме тресеше,щу чай от малинови листа изпих и колко мляко с канела Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДИНА НА Alexa_sugar!МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ЖЕЛАЯ!


# 689
  • Мнения: 180
За всички,които го обичат чисто и силно.Добро утро!

Тути,и аз постоянно се връщам в спомените от преди 1 година. Heart Eyes
Спомням си ,че аз, ти и Нощни се "надпреварвахме" коя повече ще преноси. hahaha
Много съм подробна тези дни.
Скрит текст:
Децата пооздравяха пу-пу
[/color]

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт