Коледата наближава, талисманчето ни Изи на годинка става! (ЯНУАРИ-27)

  • 29 828
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 369
Честит рожден ден на Ади на  Alexa_sugar  много да радва мама! Heart Eyes
За подаръците Купувам книжки и дрехи  Peace
  Мишел Страшни сте!! Ех, и аз съм от водното племе! Може някой ден заедно!

# 691
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен Hug
Вчера си украсихме елхата и сега вече мога да кажа ,че ми е едно коледно....ех Heart Eyes Heart Eyes
Каката редеше играчките по елхата,а малката само пригласяше с възгласи отстрани в проходилката. Laughing А каква радост като светнаха лампичките Crazy И се чуди малката коя лампичка по-напред да показва hahaha

Подаръците ги купих доста отдавна - обикновено карам каката да пише писмото до Дядо Коледа още ноември за да съм наясно Mr. Green Засега участвам активно в избора на подарък /както от нашия Д.К. така и от този при бабите/ защото ми писна да се чудя къде да слагам ненужни вещи. Така,че още в края на ноември изпращаме писмото на добрия старец и всичко се знае /а и тогава купувам/ и след това не се блъскам по магазини и не робувам на реклами /мамите с по-големи дечица ще ме разберат за какво говоря - имам предвид Disney Chanel/ Wink.

elenia А дано да устискате по-дълго време,пу,пу..../скрития текст Wink/
И ние бяхме болни Twisted Evil Close

Честит Рожден Ден на Адина!Да е здрава и много да радва мама Alexa_Sugar!  bouquet newsm59

# 692
  • Мнения: 496
Добро утро, момичета!
Еления, мерси за кафенцето, точно от това имам нужда. На Зори й тече нослето и ,разбира се, цяла нощ мрънка...  Tired
Ставаме сутринта, поглеждаме през прозореца и какво да видим? Сняяяг! И вали на парцали, мани другото. Много е красиво през прозореца, но иначе хич не го обичам това време. Обичам топлото, на студено не мога да мисля даже... Но хайде, честит първи сняг на пловдивчанки (в София май вече си имахте) и в Пазарджик предполагам също! Тути?  Wink
Зорница тази сутрин, освен с кус-кус явно е решила да закуси и със списание - току-що видях, че е наченала едно Стори... ooooh!
Еления, Викчо е много сладък! И си ходи като пич! Да е жив и здрав!  Hug

По въпроса за играчките - и аз няма да наблягам много на тях, предпочитам книжки, даже съм предупредила родата. Играчки много, а няма кой да си играе с тях - не им обръща внимание, все иска разни не-играчки. Пък ми се иска да науча (в бъдеще) да цени подаръците и нещата, които получава, и да знае, че има много дечица по света, които даже и една играчица си нямат и няма кой да им подари... Но това по-нататък, сега не разбира още хайванчето...
Исках и още да пиша, ама се катери по мен и ми откъсна ръката вече...

# 693
  • Мнения: 493
Добро утро.
Точно защото скоро ми свършва голямото майчинство купувам скъпи играчки, после само ще мигам на парцали.
До сега всичко купено (играчки) се е използвало двойно-от двете деца и отдавна си е върнало инвестицията. Както и преди съм писала- на мен няма кой да ми дава нито дрехи нито играчки и всичко съм си купувала.
Вчера смятах колко пари щях да похарча ако бях купила подаръците от бг. Лего дупло - 120лв, колело без педали-100лв,куфърче с имструменти на бош-185лв, четири пъзела в кутия с мечо пух-30лв, количка lgttle tikes-200лв.635лв общо.(това са подаръци и от бабите и за рд на Тея) а реално с доставките до вкъщи съм дала 310лв(колелото,легото и инструментите са по 60 лв пъзела 10). Да не говорим че след използването мога да взема същите пари като ги пусна в продавалника.

# 694
  • Мнения: 12
Честит Рожден Ден на Адина на  Alexa_sugar!Пожелавам щастливо детство!!

За подаръците.Ние ги купихме. PeaceЗа РД на Божидар му купихме акумулаторна кола.Мисля,че това е достатъчно.
elenia мерси за кафето имам нужда а и сутрин си го обичам силно Hug

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 10:15 от senedra73

# 695
  • Мнения: 218
 
Честит Рожден Ден на Ади на Алекса. Пожелавам много здраве, щастие и късмет на бебо, и да стане гордоста на мама. Весел празник.

 Подаръци купихем, още не са подарени на Коледа, но нре съм сигурна че ще са му интересни.

 Вчера украсихме елхата и сме я сложили на мойто бюро, за да не я бутне и сега само ягледа.

 Това е за сега имам много работа. Grinning

# 696
  • Мнения: 1 687
буби, ако направиш къщичката да метнеш снимки!
сигурно ще стане прекрасна!
на нас вчера ни подариха една чудесна кутия за коледни сладки, така че няма как - ще трябва да правя и аз Simple Smile

дара от сутринта е голямата беля - след като си обърна гърнето (с един тон аки в него) на килима, намачка току-що изгладената риза на баща си, разля му чая и вдлъбна едно купче на телефона сега е инсталирана в кошарата, за да има малко спокойствие. Simple Smile

и един поздрав от дара белята с любимата й песничка, на която по цял ден танцува (вече всички си я припяваме): http://vbox7.com/play:82717f49

# 697
  • Мнения: 59
добро утро, мерси за чистото и силно, и ние така го пием, също и за музикалния поздрав, разтанцува всичкото крокодил у дома!

честит първи рожден ден на нежничката Ади! здрава и усмихната да расте!  Hug

Еления, браво на Викси, много сладък и умен:)
като гледам, Екатерина ще е последното проходило дете. май май прощъпулник ще правим лятото Simple Smile

момичета, аз пак съм с майстори, че покривът прокапа жестоко за пореден път. отвратително и.. брр, малко страховито, особено този сезон. като в паянтовите къщички от 'трите прасенца' сме, не пожелавам никому..

подаръци - за малката само една малка музикална играчка, която поръчах от провдавалника, батко й целогодишно получава подаръци, а целокупно се надявам да си подарим читав и сух покрив!

Елч, браво на Дара белята, това е то характер! мцу по най-непослушната къдрица  Sunglasses

апропо, всички ли правите опити с гърне вече? аз смятам след 1/2-1 месец да започна да я приканвам, че с това почтинеядене изхождането й никак не е редовно (освен ако не яде от ДК, а в момента сме на изчакване до началото на януари, купоните, от които с възползвахме, бяха случайно върнати от друга мама).    

Барабич, и ние го докарваме на такава начетеност:), Катето също най-редовно дъвче всевъзможни хартийки. списания и вестници не купуваме, но разните му рекламни такива са подложени на щателен суоп анализ с нашите цееели 4 зъба.

ам, хубав ден и предпразнична седмица от нас!   bouquet

Последна редакция: пн, 19 дек 2011, 10:34 от careener

# 698
  • Мнения: 186
Добро утро, мацки!

Еления, тенкс за кафето.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АДИ!!!

Ние още не сме купували подаръци за децата, тази седмица с ММ ще тичаме по магазините.
В тази връзка, дайте идея за подарък на свекъра и свекървата за празниците. Да отбележа, че сме в прекрасни отношения.

Рал, на исканията за играчки от Disney Chanel, редовно отговарях, че още не се продават в България  Mr. Green

Нашата кака вчера украси за Коледа.

careener, спокойно и Кали не е от проходилите, колкото по-късно, толкова по-добре за мама  Mr. Green   На гърне още не съм я слагала, и аз мисля около лятото да се учим. Освен ако на пролет не тръгне на ясла.

Навън времето е отврат, вали и е много тягостно.

# 699
  • Мнения: 180
Честито годиначе Адина на Алекса Шугар!  bouquet
Клипчето е правено преди месец,просто имах проблеми с Ю-туба и затова се позабавих. BlushКъм днешна дата Викче спря да ходи(мисля,че вчера споделих)Необяснимо защо?Не е падал по-различно,не се е стряскал-нищо.Като се пусне и залита.Показва,че изпитва страх.Или пък се пуска и затваря очи страхувайки се,че ще падне.
Връщах лентата назад и размишлявах каква може да е причината.Това го прави от 3 дни.От тогава го дразнят и избиват долните зъби.Дали има връзка.Има и друго.
онзи ден бяхме при майка ми.Тя бе махнала килима(защото на него лежи кучето и има косми)и Вико трябваше да върви по хлъзгащият ламинат.Е на всяка крачка-падаше и се изнерви много.от тогава само пълзи.Та се чудя коя ли е истинската причина?Чета в нета допълнително.И се оказва,че това се случва често на ранно проходили деца.Влизат в период в който осъзнават що е страх. Rolling Eyes
Айде пак се отплеснах. ooooh!

# 700
  • Мнения: 496
Метнах дзверо да спи и ето ме на компа  Mr. Green
Докато не съм забравила - ЧРД на Ади! Много щастие и здраве в живота, и радост за мама и тате!   newsm38

Елч, опасна тази твойта Дара, много талантлива в опустошаването! Но пък нямаш право да се оплакваш, защото аз друго такова спокойно спинкащо бебе като твоето не знам да има  Wink  А за къщичката, само да сколасам да я направя, веднага ще се похваля.

careener, да четат децата, то така се почва...  Peace А за кукото - аз я слагам 2 пъти дневно след сън на голямата тоалетна с мен (тя е между моите крака) и позата действа безотказно. "Друсаме крушата" с кеф и което е по-важното не се мажем с памперса, да не кажа откога не съм купувала мокри кърпи - не мога да изразходя тези, които съм купила... Сама на гърне обаче ще изчакам още малко, да е по-стабилна, че иначе ще го обърне и тя кой знае къде...
Еления, като го гледам как стабилно върви на клипчето, едва ли ще трае дълго пълзящия период. Може да се е стреснало милото, но ще мине бързо. Не мисля, че имаш повод за тревога  Hug

# 701
  • Мнения: 10
Добро утро, момичета!  Simple Smile

Честит рожден ден на малката Ади!

Буби, и ние четем всеки ден по-доста, даже понякога и по два пъти на ден  Grinning Етажерката с книгите има и ниски рафотове и долните два вече са прочетени по мноого пъти. За сега не ги къса, но дано си остане така. Но другите хартии много ги яде и тя, сигурно има еко наклонности  Grinning
Като казах за книгите... Аз от скоро я пускам по земята, тя до скоро и не лазеше де, та един от първите пъти в които я пуснах - хвана нашата мома една бутилка вино, занесе си я до библиотеката и си извади "Дневника на Салвадор Дали". Викаме си с мм "ще излезе човек значи, естет от малко"  Laughing

Careener аз също още не съм я слагала моята на гърне, мисля и аз към годинката. Да започне да разбира малко повече  поне Rolling Eyes

За прохождане - мисля, че е далече от този момент, самостоятелният  Whistling

Аа и някой ако го интересува, вчера в каталога на Метро видях такова или поне подобно колело като на Пепинка, 239 лв. 3 в 1 пак е на етапи.

Времето наистина е много гадно при нас, започва се с дъждовния Бургас. Вие шейни купувате, ние водни ски трябва май да им взимаме на нашите деца, тук сняг я има 3-4 пъти, я няма. А е толкова красивооо като вали сняг....  Heart Eyes
Обичам уюта на зимата, само със студа нещо не се разбираме  Grinning



# 702
  • Мнения: 186
Хриси, ти пък цели 4-5 пъти сняг  Laughing  Но когато завали, вали качествено.

# 703
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ха здрасти!

Честит рожден ден на Ади на  Alexa_sugarbouquet

Еления, преди четях по 2 книги на седмица  Crossing Arms

За подаръците  ooooh!. Хич не ми се подарява нищо! Ама не върви някак. Пълни сме с вещи от баткото! Сега, освен колелото (което Пресиян още кара вкъщи), освен велоергометъра ми (който аз също въртя) освен едно еленче за яздене (което ползват и двете деца), се сдобихме и с количка за бутане... Верно апартамента голям, но скоро ще трябва да изхвърляме мелели, за да има място за играчки  Mr. Green

Гърне - скоро няма да пробвам  Wink

Страхотни идеи за подаръци, ей!  Party Даже си представям как впрягам кучето в каручката, мятам беба отзад и ей ти веселба! (мечти...) 
Бараба, аз това съм го виждала съвсем на живо! Не се отказвай от мечтите   Laughing Peace

Хулав ден на всички!
Аз търся апартамент и съм се заровила в обяви и организирам огледи...

# 704
  • София
  • Мнения: 1 900
Момичета, прекрасни сте! Благодаря за милите, страхотни пожелания! Два дни по-късно се чувствам все едно днес имам празник!  Hug Hug Hug Благодаря, много благодаря!  bouquet  bouquet

Бубе, от твоите уста, право в ушите на Драго  Laughing

Честит рожден ден на сладката Ади! Да расте здрава, красива и умна!

При мен техниката се скапа и не мога да влизам много. Надявам се до ден-два пак да имам компютър!

Общи условия

Активация на акаунт