Изненада ли ви първият сняг?

  • 1 635
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 805
Аз лично много се изненадах  Shocked Викам си : брях, какъв е тоя снаг на 8 декември  newsm78
Ми даже и зимните дрехи още не съм извадила  ooooh!
И днеска точно с едни сандалетки се бях обула, направо ужас  Blush

Ама айде, хаирлия да ни е. Повече да ни навали и изненадва  Laughing

 Joy Хахахаха и аз така...сняг на 8 декември  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 480
"За кого е изненада първият сняг?-За децата и за пътната служба!"-цитат

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък бях в банята ... позабавих се,
излизам и  Shocked - всичко бяло и вали здраво.
Та така ... изненадАх се  Mr. Green

СнЕг се сипе на парцали ... значи вАли.
Он е убав, он е мек ... демек, вали сНег  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 993
Ама това не беше първият сняг Simple Smile Първият беше някъде през октомври, един бърз такъв, за един ден се стопи Simple Smile
Мен не ме изненада, но всички в офиса се зарадвахме много, снимахме. Прекарах си обедната почивка с чаша чай в ръка на стола до прозореца да гледам как вали кротко. Много обичам сняг Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 1 762
Янтра, тя общината беше по- изненадана от мен  Laughing
В най- силното валене по Цариградско не видях ни една машина. А си понатрупа киша. Колите хвърляха яко и при преминаване от едно платно в друго се усещаше.
Еми декември е все пак, за какъв сняг говорим  Laughing

 ooooh!
Искаш снегорини при паднали пет снежинки?!  Shocked Какво да ти ринат, кишата ли?

Да, искам снегорини  Peace Знаеш ли каква лизгавици настана и какво хвърляне по другите коли. По белите страни ловят снежинките във въздуха. Ама ние нали сме аборигени, що да искаме. Я да си траем, все пак  не е метър. Пък ако се изпотрепем, майната му.  Ти пък що така ми се възмущаваш? Споко де Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Не трябват снегорини, трябват "песъкарки" - ония които разхвърлят пясък и луга.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 762
Да, и аз това имах предвид, ама дамата ми е турила снегорин в устата, та реших и аз така да продължа  Laughing Няма значение, ни тука разбиране, ни навън машини  Laughing

Сутринта рано цяла София преминах. Никъде нямаше и песъчинка. Тия и нощеска са останали изненадани  Laughing
Айде, хубав и усмихнат ден от мен  Peace

# 22
  • Мнения: 12 667
Честит ни! Да доведе Дядо Коледа с натоварена шейна.  Че ако е лека, ще се лъзга.
Вчерашната малко киша днес се е превърнала в чудесен лед. Направо вързвайте кънките. 

Общи условия

Активация на акаунт