С какво ви дразнят свекървите- 11

  • 56 442
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 365
Има хора за всичко момичета.
 Рядко пиша тук,но но се оказа, че освен тази рядкост и незначителност на постовете ми пак има "добри" хора, които чели, разпознали , изкоментирли,та и отишли и показали и на свекърва ми ... Rolling Eyes
Вярвам,че всичко в този живот се връща!


Да напомня ли, че моите писания се опитаха да ги представят в съда?

Иначе никой няма да ме разпознае и да ме свърже директно с фамилията; просто използваха стари логове на компа, които не смених в бързината.

И мен се опита свеки да ме цензурира откъм свобода на изразяване, имала съм странно чувство за хумор и странен изказ.

Suck it up, bitch!

# 721
  • Мнения: 2 457
Той смята,че аз имам право да си пиша каквото мисля където си искам,но е трябвало да се постарая да е по анонимно:)

еее,мъжът ти е пич-браво


Еми ти  и ваши снимки беше пускала в разни теми, изобщо не си била анонимна и не внимаваш.
Но, нищо, важното е че мъжът ти не се връзва на тея клюки. Peace

# 722
  • Мнения: 3 066
Той смята,че аз имам право да си пиша каквото мисля където си искам,но е трябвало да се постарая да е по анонимно:)

еее,мъжът ти е пич-браво


Еми ти  и ваши снимки беше пускала в разни теми, изобщо не си била анонимна и не внимаваш.
Но, нищо, важното е че мъжът ти не се връзва на тея клюки. Peace
Wink
Човек се учи докато е жив!
Каквото почукало на тази врата ,такова се обадило или ще се обади и на тяхната някога.
Mamacita Bandida Praynig

# 723
  • Мнения: 439
Приемате ли нови попълнения. Peace Имам доста да разказвам, но няма да е сега, защото отивам да поспя. Blush Вероятно утре ще се включа и аз...

# 724
  • Мнения: 172
Приемате ли нови попълнения. Peace Имам доста да разказвам, но няма да е сега, защото отивам да поспя. Blush Вероятно утре ще се включа и аз...
Приемаме,приемаме Mr. Green
Някой по-можещ няма ли да пусне нова тема Crazy

# 725
  • Мнения: 439
Първо благодаря за посрещането Hug
Второ, направих нова тема, незнам дали е редно аз да я пускам. newsm78 Ако не е ще помоля да я изтрият.
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт