CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 17

  • 53 172
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 987
Цитат
Ограничаване на безработицата и осигуряване на нова заетост на освободени лица, регистрирани в дирекция „Бюро по труда”,

# 31
  • Мнения: 445
Благодаря за мненията за Прокредитбанк. Аз за момента не съм безработна - майчинство съм, но се бяхме уговорили от 1.12. да се върна за 2 седмици на работа и после да си ползвам отпуската, но ми се обадиха да не бързам и да отида чак от 21-22 да си пусна отпуската, без да се връщам преди това и ми се намекна, че е криза и не съм особено желана. Затова започнах да се оглеждам и това бяха единствените обяви за нашата област. Реших да изчакам на този етап, до след Нова година, да видя какво ще ми кажат в работата, а и предпочитам да не е в областния център, а да е тук в града. Осем години съм пътувала така и се губи и много време, а и пари си вървят.
Искам да ви дам кураж относно липсата на обяви за работа през декември, преди време няколко години постоянно следях обявите за работа и декември беше най-мъртвия период. И в летните месеци не е било така. Пожелавам успех на всички в най-скоро време.

# 32
  • Мнения: 2 416
Нинчето, благодаря за новата тема  bouquet!

# 33
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Цитат
Ограничаване на безработицата и осигуряване на нова заетост на освободени лица, регистрирани в дирекция „Бюро по труда”,

Благодаря. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Нинче, Hug Позитивното заглавие трябва да погне на всички позитивно настроени Hug
Тея, честито - нищо не каза за работата обаче или поне аз съм пропуснала.
 

# 35
  • Мнения: 2
Нинче, Hug Позитивното заглавие трябва да погне на всички позитивно настроени Hug
Тея, честито - нищо не каза за работата обаче или поне аз съм пропуснала.
 

Мерси   bouquet
Офис- организатор е длъжността. Хубавото е , че работодателят в този случай взе много бързо решение без да протака . Досега винаги съм чакала поне по 20 дена , като са ме викали за второ , трето интервю , разни тестове събеседвания и какво ли още не. Това супер ме изнерви , като се има в предвид ,че примерно съм ходила едновременно на няколко места и таиш няколко надежди и ходиш по н. пъти ...........и после дори не ти се обаждат , а ти чакаш и се надяваш  newsm78
Плюс е , че ми много близо до дома и няма да пътувам с часове. Работното време ми е леко терсене от 9 до 18 . Винаги съм работила да 17 , ама със всичко се свиква. Работодателя още на първото интервю подчерта ,че болнични и отсъствия не са желателни . Та така. Тази седмица ще ми е първият работен ден.
Чаках и от друго място но те толкова протакат ,че нямам как да ги чакам. А там условията бяха ок.  Rolling Eyes Ще ми отговорят в понеделник , но аз няма как дори и да е положителен отговора да се срещна с тях. И преди както казах е почти невъзможно когато работиш да си търсиш нещо друго.

# 36
  • Мнения: 7 987
Тея, винаги можеш да им предложиш среща в извънработно за теб време.

# 37
  • Мнения: 2
Тея, винаги можеш да им предложиш среща в извънработно за теб време.

 newsm78 в 19 часа на дали ще ме приемат. В случая говорим за голяма фирма с работно време 8- до 17 часа. След това всички си тръгват .  Rolling Eyes Дано поне ми се обадят с отказ та да не се ядосвам само.

# 38
  • Мнения: 445
А варианта от 8 сутринта? Аз така ходих на интервю за последната ми работа, фирмата работеше от 8:15, съгласиха се да ме приемат малко по-рано, старата беше от 9, хем бяха в различни градове. Друг е въпроса, че и да бях позакъсняла, шефа ми щеше да прояви разбиране, тъй като след няколко месеца предстоеше ликвидация на отдела.

# 39
  • Мнения: 2
А варианта от 8 сутринта? Аз така ходих на интервю за последната ми работа, фирмата работеше от 8:15, съгласиха се да ме приемат малко по-рано, старата беше от 9, хем бяха в различни градове. Друг е въпроса, че и да бях позакъсняла, шефа ми щеше да прояви разбиране, тъй като след няколко месеца предстоеше ликвидация на отдела.

Бе не знам . Rolling Eyes  Аз не съм единствената кандидатка . А и като знам колко тежки бяха те на тези интервюта ........ newsm78 И единственият им удобен час и на ЧР и на управителя беше 10 .30 ч ........ще видим. То не е казано и че ще ме извикат даже.......но до 9 часа няма да успея да стигна до новото си работно място.  А никак не е прилично да закъснявам още първият ден. Просто исках да сравня офертите и затова ме е яд. До сега за първи път имам възможност да избирам , но времето ме притиска .

# 40
  • София
  • Мнения: 1 262
Успех   bouquet

# 41
  • софия
  • Мнения: 56
запис ...

# 42
  • Мнения: 22 454
teia2, честито и успех от мен на новото място.

Аз си починах 1седмица от работа. В петък ми направиха предложение да водя 2курса по Предприемачество, като единият започва сега в понеделник. А другият ще е от януари месец. Само предложеното заплащане нещо не ми харесва и утре на място мисля да преговарям.

# 43
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Тея, честито и от мен. Hug

# 44
  • Мнения: 74
Аз да се оплача. Тази година се дипломирах и от септември месец се опитвам да си намеря работа. От начало си търсих квалифицирана работа, но след известно време почнах да гледам всички обяви и все още нямам успех. В момента съм много отчаяна, защото последната седмица обявите в Jobs а прекалено малко. Като цяло не искам да работя в моя роден град, защото е малък и не мисля, че ще имам голяма реализация тук. Сега почнах да се замислям дали да не търся и тук и във Варна едновременно и където стане.

Общи условия

Активация на акаунт