"мИЛИОНЕР ТЪРСИ СЪПРУГА" -новото реалити по ТВ7

  • 40 509
  • 649
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 505
И аз вчера се загледах. Според мене са ги избрали такива, за да се смеем и да ги гледаме. Simple Smile

# 46
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. Снощи за 1 път, гледах една серия. Много стар този човек Shocked на мен ми се видя над 60 годишен. Тези момичета ,как може да искат да бъдат избрани от него? Не мога да си представя да легнеш с този човек.
Вярно са ги взели от гората Peace Joy

# 47
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Във Vbox7 ги има всички,аз така като пропусна някой епизод там ги гледам! Peace

# 48
  • Мнения: 2 592
Според мен единствената жена, която евентуално би му подхождала е червенокосата (май Мариета беше). С нея поне има какво да си каже, с тези девойчета на възрастта на дъщеря му (почти) не виждам какъв разговор може да проведе Rolling Eyes
Мариета е набор 75 доколкото си спомням, тя поне не изглежда нелепо до него  Thinking

# 49
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Според мен единствената жена, която евентуално би му подхождала е червенокосата (май Мариета беше). С нея поне има какво да си каже, с тези девойчета на възрастта на дъщеря му (почти) не виждам какъв разговор може да проведе Rolling Eyes
Мариета е набор 75 доколкото си спомням, тя поне не изглежда нелепо до него  Thinking
Определено и аз съм съгласна,че му подхожда ,ако я сравним с другите.
 Обаче той няма да я избере Laughing Ще си избере,някоя под 20г., възможно по разкрепостена и без задръжки. Laughing

# 50
  • Мнения: 37
И аз тук .Снощи гледах един епизод  Shocked - ужас ,37 години разлика,а и този дядо честно казано ме отвръщава.Какво ли не правят хората да ги дават по телевизията .  hahaha

# 51
  • Мнения: 357
Единствената жена, която подхожда на Сираков е червенокосата Мариета. Предаването показва
разликата в поколенията и ценностите. Христо и Мариета срещу момичетата (не само по-млади,
но и със съвсем различни ценности). Дори си мисля, че ако не беше Мариета предаването не би имало никакъв смисъл. В.Радина макар да се мисли за жена без конкуренция вече е победена.

# 52
  • Мнения: 2
В. Радина ми е супер антипатична като започне да прави някакви муцки и чупки. От всичките -20 момичета ми харесват най-много Ели и Елисавета. Въпреки, че втората е малко странна на моменти й симпатизирам. Но Дарина (мисля, че така се казваше момичето дето е в една стая с В.Р.) ми е супер антипатична и като визия и като всичко останало.

# 53
  • Мнения: 347
здравейте
съвсем случайно попаднах онзи ден на предаването и съм втрещена
 Shocked Shocked Shocked
този човек Сираков твърдо ли е дал дума, че 100 % накрая на предаването ще сключи брак с някоя от тези жени?
и те твърдо ли са се подписали, че ако бъдат избрани ще сключат брак и ще живеят с него и то ПРИ УСЛОВИЕ, ЧЕ НЕ ГО ПОЗНАВАТ ПРЕДИ ТОВА И НЕ ЗНАЯТ ЩО ЗА ЧОВЕК Е И ДАЛИ ИЗОБЩО С ТАЗИ СИ ВЪНШНОСТ, ВЪЗРАСТ, ХАРАКТЕР И РАЗБИРАНИЯ ЩЕ УСПЕЕ ДА СЪБУДИ РОМАНТИЧНИ ЧУВСТВА У ТЯХ Shocked Shocked
И ВЪОБЩЕ КАК МОГАТ ДА ДАВАТ ТАКИВА НЕЩА ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА-18 годишни пикли отишли да се пънат да се женят за дядо си? какъв пример е това предаване за децата на нормалните родители, с нормални ценности и разбирания???
и представяте ли си само детето на Сираков как се чувства-да гледа по телевизията как му стои снимката изтипосана на камината и минават през нея десетина помиярки, борещи се за брак с баща му....и всички познати на дъщеря му представете си как се подиграват с тоя цирк....и представете си само тя как се чувства да гледа баща си в такава ситуация....
колкото и да е пораснала такова нещо трудно се преглъща според мен
егати ужаса
аз направо не мога да повярвам
има го и другото, което допускам-че на тези женици им е платено да са там и всичко е само фарс и че накрая ще измислят нещо и няма да има избраница и няма да има брак

# 54
  • Мнения: 2 592
Разбира се, че не е дал дума да се ожени на 100%, що за въпрос  Wink
Уж си търси мома, а ако се влюби в нея, пък и тя в него, ще се вземат.
Ако ли не - кой от където е
Познатите на дъщеря му трудно ще й се подиграват заради "помиярките", защото тя живее в Италия, там сякаш много знаят кой е дядо Сираков и за какво се бори  Crazy
Пък и надали в Италия са върли фенове на ТВ7  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 134
Що за резил "Милионер търси съпруга?"
На Сираков не му стигнаха момите, а сега и нас ще занимава с
ексцентричните си наклонности.
Човекът,предизвикал катастрофата и смъртта на Ради Радев /съпруга Милена Фучеджиева/,
сега България трябва да го гледа, пък и булка  ..... Егати държавата.


# 56
  • Мнения: 411
Този ли е причината за смъртта на Р. Радев? Моя приятелка е роднина на Радев по майчина линия.

# 57
  • Мнения: 789
Гледах онзи ден 20-на минути от епизод, в който девойките бяха настанени в някаква планинска къща, близо мисля до язовир Искър казаха. Реших и аз аджеба да видя що е това риалити чудо. Смяла съм се от сърце. Толкова простотия не е трудно да събереш накуп в днешно време. В добавка злоба, завистничество и свръхсамочувствие без покритие. Най-много се забавлявах с коментарите за кюфтетата и пържолите. Очаквали били милите нещо по-така, по-изискано. Ами на такава обстановка подхожда точно такава вечеря, а и какво лошо има в добре направени кюфтета? Тези девойки са отраснали с тях, и с осолена сланина на село, откъдето те или техните родители са. Облеклото им също беше в разрез с обстановката.
Но каквото и да коментираме, факт е, че тази сбирщина е представителна извадка на голяма част от младото поколение празноглави, но хитри млади девойчета. Макар че от друга страна ще посоча, и за щастие, че има все още здравомислещи, и с нормална нагласа и морални ценности млади момичета.
От малкото, което видях, прецених, че едната - Мариета мисля че се казваше (червенокоса, на 35 години), изглеждаше малко по-различна, но не мога да оформя цялостно мнение за нея.
Но бих могла да заключа - този господин Сираков акъл за бизнес сигурно има, но за жени - НЕ (като се погледне в ретроспекция на предишните му "завоевания" - давам пример със Зара, или каквото и е там името).

# 58
  • Мнения: 2 108
Гледам понякога от риалитито по 15-20 минути,повече не съм хващала, но последното издание дето седяха в някаква битова стая и си говореха за мавзолея ми беше много забавно.Ще издиря последните епизоди и ще коментирам после тук. Според мен никой не е взел нещата на сериозно-нито Дедото,нито продуцентите, някой от момичетата може и да са си повярвали, но общо взето са се събрали да направят пари и зрелище за нас.

# 59
  • Мнения: 105
Аз го гледам. За момичетата какво да кажа... Хубави са. Не харесвам тази Виктория. Искам да спечели Eлисавета, макар че е малка за него.. 
Мисля ,че всичко е нагласено но това са други въпроси.

Общи условия

Активация на акаунт