Печати за нокти - 9

  • 53 511
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 556
Ето аз как се напечатах днес на късичките ми ноктенца:

http://radi-d.blogspot.com/2012/03/my-new-nails.html

Използвах шаблон БМ220 и черна боичка на Конад.

# 721
  • Мнения: 38
Ради и тук да кажа - за първи път виждам толкова готини нокти след гел  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 556
Ради и тук да кажа - за първи път виждам толкова готини нокти след гел  Heart Eyes

Mного ти благодаря! Аз още не мога да им свикна, дано ги задържа по- дълго Simple Smile

# 723
  • Варна
  • Мнения: 3
да попитам-от къде ги купувате тези имитации на Конад?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
да попитам-от къде ги купувате тези имитации на Конад?

Търси фирмен магазин на Перфект - днес бях в Пловдивския взех си имат и печат и стъргалки и формички -току що ги пробвах идеални са

Аз съм с пресна подръжка на гел и няма да си правя моите нокти , но чакам дъщеря ми да се прибере и я почвам

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Имитациите на Конад ги купуват от тук -
http://www.buyincoins.com/details/new-fashion-stamping-device-na … roduct-12037.html


MAMA GALQ, радвам се, че си открила магазина. Значи добре съм го обяснила. Но на Перфект май са си техни разработки шаблончетата, като че ли не са имитации на Конад. Но нека по-компетентните от мен да кажат.



# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Имитациите на Конад ги купуват от тук -
http://www.buyincoins.com/details/new-fashion-stamping-device-na … roduct-12037.html


MAMA GALQ, радвам се, че си открила магазина. Значи добре съм го обяснила. Но на Перфект май са си техни разработки шаблончетата, като че ли не са имитации на Конад. Но нека по-компетентните от мен да кажат.

 

Embarassed аз като начинаеща не им правя много разлика още

В това магазинче обаче нямаха лакове за печати , казаха че просто лака трябва да е по гъст и всеки стар лак ставал .Пробвах с няколко тези които са по гъсти наистина стават , но нещо не ми харесаха техните печати /взех си голям с голяма и малка гумичка / та май ще си търся друг. Изкачат ми гумичките някак си не са закрепени хубаво  newsm78

# 727
  • Мнения: 60
В това магазинче обаче нямаха лакове за печати , казаха че просто лака трябва да е по гъст и всеки стар лак ставал. Пробвах с няколко тези които са по гъсти наистина стават , но нещо не ми харесаха техните печати /взех си голям с голяма и малка гумичка / та май ще си търся друг. Изкачат ми гумичките някак си не са закрепени хубаво  newsm78

като ползваш печата махай гумичката, която не използваш в момента и другата ще си седи. Аз също имам такъв, като изключиш изскачането, самата гума е по-хубава от гумичките на печатчетата от левче и по-лесно захваща боичката/ лака.

# 728
  • Варна
  • Мнения: 3
мерси за отговорите....аз имам 1 шаблон на перфект и е по-различен от конадските....

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Аз си взех от там черния, става, но не мога да го сравня с черния на Конад, защото не съм го ползвала. И за тампончето не мога да ти кажа, аз си взех на Конад, двойното и с него действам или с тези от левчетата.  Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 131

А доставката от този сайт безплатна ли е?

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Така мисля, но нека някой, който си е поръчвал потвърди, да не би да те подведа без да искам.  Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 589

А доставката от този сайт безплатна ли е?



Безплатна е, да. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 94
Момичета, не знам коя ще пуска следващата тема, а и няма значение, но моят съвет е да се включат тези китайски сайтове в първата страница, заедно с някакви кратки обяснения за тях - доставка, срок, качество (неща, които са споделяни тук, в темата, от достоверни източници).
Страхотни неща сте показали отново!  bouquet

# 734

Общи условия

Активация на акаунт