Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 85

  • 27 914
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 12 828

Какъв доволен ехиден поглед, хиена

# 722
  • Мнения: 8 444

Направо е отвратителен.Ама и пред прокуратурата като беше застанал и като слухтеше за информация какъв беше мазно доволен .И после мама Шахи щото е мноооого умна го доведе в къщата си да и храни внучето  smile3511

# 723
  • Мнения: 12 828

Тоя мръсник как веднага взе да дава назад.Аз вика не ги познавам ,те не одобряват брака ни с Назан.Нямам връзка с наркотиците. smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511.Ужасен,ужасен човек  smile3511

По това Назан трябваше да го разбере що за човек е , но толкова е заслепена и омаяна от него, че нищо не вдява за севгилето си

# 724
  • Мнения: 12 828

Направо е отвратителен.Ама и пред прокуратурата като беше застанал и като слухтеше за информация какъв беше мазно доволен .И после мама Шахи щото е мноооого умна го доведе в къщата си да и храни внучето  smile3511

Е точно това не я разбрах защо го направи. В дворът и гъмжи от охрана, тя точно на него се опря, човекът убил зет и . Каква беше идеята този човек да го прибира в дома си , та дори на масата го сложи

# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 882
Нали Чичек каза,че къщата останала без мъж,арестували съпругът й,та нормално било брат й да им помага! А това ,че Явуз хранеше Баран,чийто баща беше убил,детето ,което е сирак ядеше от ръката на убиеца на своя баща.А отсреща чичек сияеше в усмивка - как да възприемам такова отношение, освен с възмущение и неприязъм и към Чичик и към Шахнур.
Може да ме обвините в кръвожадност, Mr. Green но тази сцена ,колкото пъти я гледам толкова пъти ми се иска и Шахнур и Чичек да изпитат божието възмездие.
Точно в тези серии видяхме как скърби обичащата,отчаяна жена, непознаваща светът,в който е принуден да живее мъжът на животай,бащата на детето й.
Как страдаше законната съпруга и "онази жена" Mr. Green

# 729
# 730
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
Аааааа, нееее!!!Явуз, да храни Баран, моето любимо сладко малко човече.......това е прекалено, много прекалено................гадост #2gunfire

# 731
  • Мнения: 27
Ооооо Свет Варна  Hug  Hug  Hug привет мила
губиш се нещо последно време, фокусирам те горе от балкончето, слизайййййй при нас



Замислям се дали изобщо да гледам серията тая вечер...много ми е зловещ тоя арест, а и държанието на Лейльош после...образува ми нерви

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 22:25 от usmivkata546

# 732
  • Мнения: 10 819
Тая Чичек...голяма гадняркаааааа... #Cussing out #Cussing out

# 733
  • Мнения: 10 819
Ето го и другия Shocked.........офффф...аман от злодеи...... #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 734
  • Мнения: 10 819
Ооооо Светле  Hug  Hug  Hug привет мила
губиш се нещо последно време, фокусирам те горе от балкончето, слизайййййй при нас



Замислям се дали изобщо да гледам серията тая вечер...много ми е зловещ тоя арест, а и държанието на Лейльош после...образува ми нерви

Какъв арест newsm78...кого ще арестуват newsm78

Общи условия

Активация на акаунт