Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 85

  • 27 910
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12 827
mamamecana Hug - трудно бихме я разбрали в този момент Чичек.
Това за нас е друга култура, друг свят,който както тя сама казва е много твърд и опасен.
Не всичко се свежда до понятията "лош - добър" човек, действителността е много различна.
Може би най-вярното поведение беше разговор между двамата  - Саваш и Чичек - и точен план какво,как и кога да предприемат този развод.Но не стана така за съжаление.
И двамата бяха подвластни на емоцията.

Права си Диме, но Саваш разговаря с нея няколко пъти. Лошото е  че Китка се подведе по думите на Шахнур. Колко още да и обяснява Саваш, още повече, че имаха договорка при сключването на брак.
Тук вече мисля  че Китка е под влияние на случилото се и всичкото което прави е вследствие на това и  влияние на думите на брат и . Тя е просто обидена , действа  под натиска на отрицателните емоции.

# 691
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
Ели - аз мисля, че съм го проспала това със земята за живота й ThinkingИли още не са го давали newsm78, аз го гледам по тв.
Както и да е, но за мен начин на живот след раздялата им би означавал - 1.да е жива, 2.да я подкрепи, ако има друг мъж/т.е. приятелство/, 3.да я осигури материално

# 692
  • Мнения: 882
Така е Ели Hug- още повече , че сега можеше да не се стига до даване на земя от аширета Балдар на Моран.Саваш щеше да плати паричната "кръвнина" и толкоз.

Ама нямаше да можем да видим зловещото лице на убиеца Явуз - черното му сърце,обвито с омраза и мъст към Саваш, който не пожали дори собствената си сестра и я жертва за пъклените си планове.

# 693
# 694
  • Мнения: 12 827
Ели - аз мисля, че съм го проспала това със земята за живота й ThinkingИли още не са го давали newsm78, аз го гледам по тв.
Както и да е, но за мен начин на живот след раздялата им би означавал - 1.да е жива, 2.да я подкрепи, ако има друг мъж/т.е. приятелство/, 3.да я осигури материално

Не не си го проспала , това предстои да го гледаш. Саваш се развежда с Китка едва когато  фабриката е на път да заработи във Ван, събира всички аги от аширета Моран и им обяснява, че иска развод с Чичек, като обяснява че  тя няма вина , предложи кръвнина за това - именно земята.

# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 12 827
Разводът се прие от Чичек зле, едва когато на терена се появи Явуз. Той използва нейната сестринска любов за собственото си лично отмъщение към Саваш, добре я манипулира докато тя не си отвори очите за да прогледне, какво всъщност  се случва. През цялото време от тук на пред Китка се намира точно между истината на Саваш и болните амбиции на Явуз. Не искам да имам такава съдба, браво на Фериде , че изигра този противоречив образ Чичек толкова истински

# 698
  • Мнения: 12 827

Хубаво би било не да се зъби , а да се замисли и анализира някои моменти свързани с абито, защото Саваш и спести твърде много, само за да не нарани ,, горкото момиче,, както казва самия той.

# 699
  • Мнения: 882
Разводът се прие от Чичек зле, едва когато на терена се появи Явуз. Той използва нейната сестринска любов за собственото си лично отмъщение към Саваш, добре я манипулира докато тя не си отвори очите за да прогледне, какво всъщност  се случва. През цялото време от тук на пред Китка се намира точно между истината на Саваш и болните амбиции на Явуз. Не искам да имам такава съдба, браво на Фериде , че изигра този противоречив образ Чичек толкова истински
smile3521 smile3501 smile3521 smile3501 smile3521 smile3501





# 700
  • Мнения: 45
Ели - аз мисля, че съм го проспала това със земята за живота й ThinkingИли още не са го давали newsm78, аз го гледам по тв.
Както и да е, но за мен начин на живот след раздялата им би означавал - 1.да е жива, 2.да я подкрепи, ако има друг мъж/т.е. приятелство/, 3.да я осигури материално

Да това още не са го давали по тв-то. След като Мустафа убива А.М. развода става немислим. Но Саваш намира начин. Събира агите от аширета на Моран и им казва, че иска да се разведе и че  вината не е в Чичек. Но за да не застраши живота и, освен кръвнината която плаща за смърта на А.М. предлага и земя. Това е нещо немислимо, да дадеш земя от аширета на Балдар да премине в аширета на Моран. Както казват, това е все едно да ти отрежат ръката и агите се съгласяват. Но Шахнур се побърква от това решение на Саваш, както и Пала. Тогава Саваш много добре го казва на Пала, че го прави за всички тях и за бъдещето на децата им.

# 701
  • Мнения: 8 444

Хубаво би било не да се зъби , а да се замисли и анализира някои моменти свързани с абито, защото Саваш и спести твърде много, само за да не нарани ,, горкото момиче,, както казва самия той.

Тука Саваш много ме кефи как е изпънал шията си все едно ще клъвне туй непослушно пате Чичек Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ех да анализира ама как да стане това newsm78.Кой ще си мисли че роднината му ще го лъже ,манипулира и използва newsm78 newsm78 newsm78.От къде да предположи Чичек ,че брат и е мръсна змия.Всъшност може да предпложи ако се замисли защо например аби си е сменил фамилията и защо непрекъснато наобикаля жената на Саваш.Ама защо да се замисля след като батко казва нещата които Чичек иска да чуе.

# 702
  • Мнения: 45
Ели сори Peace вече си отговорила, но нещо нета ми се скапа и го зарязах да се публикува когато си реши! hahaha Joy Joy Joy



Днес цял ден си тананикам нещо детско и реших да ви заразя и вас!

http://www.youtube.com/watch?v=FDwuI_x9hZQ

# 703
  • Мнения: 12 827
Ели сори Peace вече си отговорила, но нещо нета ми се скапа и го зарязах да се публикува когато си реши! hahaha Joy Joy Joy
http://www.picvalley.net/u/2805/17162036142957091991264953840Zq3 … fDYaxQnR12fpl.JPG

Днес цял ден си тананикам нещо детско и реших да ви заразя и вас!

http://www.youtube.com/watch?v=FDwuI_x9hZQ
Нищо тъкмо си го обяснила по подробно. Hug
Да песничката е от детството ни , но не ми се ще никак да идва снегът Joy Joy Joy Joy
Ени затова го харесваме твоето коледно подаръче hahaha играе не като кукличка  hahahahahaha а от душа и сърце

# 704
  • Мнения: 45
Приятна вечер момичета! wavey wavey wavey

Общи условия

Активация на акаунт