Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 85

  • 27 994
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 470
Ако получа тази кукла ще ви я двама и на вас да си играете с нея  Joy Joy Joy.

# 676
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Аз също, като Гони се опитвам да се поставя в кожата на някои герои, за се опитам да ги разбера...
И в тази връзка, искам да кажа нещо за Чичек. Първо в никакъв случай не я оправдавам за скандала със Саваш, защото те имат уговорка и тя е длъжна да я спазва, НО аз до сега нито веднъж не чух от него решение за нейния живот след раздялата/естествено, нямам предвид че ще я осигури материално/. Той много добре знае, че баща й ще я убие като се разведат и доколкото си спомням й каза, че ще търси изход от това застрашаващо живота й положение.
Според мен тя не се е надявала да останат заедно, просто тя е много изтормозена и отчаяна от случилото се с брат й. Точно затова се държа лошо с хората в къщи.
Както и от силната болка и ужаса след сполетялата ги смърт тя изведнъж се присети, че живота й виси на косъм ако се разведе със  Саваш.
 

# 677
  • Мнения: 12 837
Гони , имах предвид втората снимка, поправих се

Е  тук ми харесва


# 678
  • Мнения: 8 470
Гони , имах предвид втората снимка, поправих се

Е  тук ми харесва


http://img838.imageshack.us/img838/6958/26138388098353663565948.jpg

Да хубавец  е.Има много хубави очички .И добре играе човека.В Аси като Зафер беше уникален.И като Ешреф е супер.Сега в тая серия колко беше доволен като слушаше как Саваш ступва Мехмет Joy Joy Joy Joy Joy.С една такава гордост ,изпъчен ,че господаря е мъж на място  и не оставя друг да му върши мръсната работа[smilie=smile3521.gif]
Хриси Hug супер клипчета    bouquet

# 679
  • Мнения: 45
Ако получа тази кукла ще ви я двама и на вас да си играете с нея  Joy Joy Joy.

Много сме, да не я счупиме! Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 12 837
mamamecana, Саваш и обясни в един от разговорите, че ще я подкрепи каквото и да реши, ако иска да остане в къщата, ако иска да започне нов живот ще и помогне.
За случката след погребението, Чичек си беше в емоционален срив. Много пъти сме го коментирали , просто в мъката си тя очакваше Саваш до себе си, да я подкрепи в момента.
Засегна се от факта че именно в този момент, той мисли за друго и я остави,озлоби се още повече след като през следващите дни никой не се обади от семейство Балдар.
Лошото е, че в мъката и обидата се отнесе зле точно с тези които не са виновни  

# 681
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Да, Ели съгласна съм, но аз разбрах че той е готов да я подкрепи предимно материално и с приятелство.....един вид въпроса с живота й остана във въздуха....Как, с какво би спрял Моран да я убие - аз не разбрах. Или, има впредвид тя да се оправя с баща си по повод живота й, след евентуален развод. Аз оставам с подобни впечатления.

# 682
  • Мнения: 630
Да, Ели съгласна съм, но аз разбрах че той е готов да я подкрепи предимно материално и с приятелство.....един вид въпроса с живота й остана във въздуха....Как, с какво би спрял Моран да я убие - аз не разбрах. Или, има впредвид тя да се оправя с баща си по повод живота й, след евентуален развод. Аз оставам с подобни впечатления.

 newsm10Взе ми думите от клавиатурата ......

# 683
  • Мнения: 630
Ако получа тази кукла ще ви я двама и на вас да си играете с нея  Joy Joy Joy.

Много сме, да не я счупиме! Joy Joy Joy

Няма  Peace Peace всяка ще внимава - та това  е експонат за години на пред ....... 

# 684
  • Мнения: 887

...................... просто тя е много изтормозена и отчаяна от случилото се с брат й. Точно затова се държа лошо с хората в къщи.
Както и от силната болка и ужаса след сполетялата ги смърт тя изведнъж се присети, че живота й виси на косъм ако се разведе със  Саваш.

И с какво са виновни за сполетялото я нещастие хората в къщата ?
Кой е виновен за нейното положение сега?
Кой я продаде като стока и то два пъти, за да има транспорт за мръсния си бизнес?
Кой я обрече да живее като робиня при Балдар?

Значи Назан можа да я приеме като сестра на убиеца на мъжа си, а Чичек всъщност в какво ги обвинява хората в къщата, че я гледат повече от родната си дъщеря, че са готови да пожертват щастието на родния си син,за да живее Чичек?

Жал ми е за Чичек,като за всяко живо същество с такава съдба, но не е Саваш виновника за това й положение.Когато можеше и както можеше я бранеше от посегателствата на злият й баща,дори с цената да загуби любимата си жена и детето си.

# 685
  • Мнения: 887
Ask ve ceza ~ ~ Ние откраднахме любовта на ангелите ~



http://www.vbox7.com/play:fc53ccf1

# 686
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406

...................... просто тя е много изтормозена и отчаяна от случилото се с брат й. Точно затова се държа лошо с хората в къщи.
Както и от силната болка и ужаса след сполетялата ги смърт тя изведнъж се присети, че живота й виси на косъм ако се разведе със  Саваш.

И с какво са виновни за сполетялото я нещастие хората в къщата ?
Кой е виновен за нейното положение сега?
Кой я продаде като стока и то два пъти, за да има транспорт за мръсния си бизнес?
Кой я обрече да живее като робиня при Балдар?

Значи Назан можа да я приеме като сестра на убиеца на мъжа си, а Чичек всъщност в какво ги обвинява хората в къщата, че я гледат повече от родната си дъщеря, че са готови да пожертват щастието на родния си син,за да живее Чичек?

Жал ми е за Чичек,като за всяко живо същество с такава съдба, но не е Саваш виновника за това й положение.Когато можеше и както можеше я бранеше от посегателствата на злият й баща,дори с цената да загуби любимата си жена и детето си.


Да, точно така е Дими, аз казах, че не я оправдавам за държанието й, просто това е нейна човешка слабост. Как да го нарека...... newsm78 - човешка моментна слабост в състояние на ужас и психическо разстройство. Истината е, че ми е по-лесно да вярвам че тя е лошата/злобната,гадната/, но по-трудно би било да се опитам да я разбера/което и правя Embarassed/

# 687
  • Мнения: 887
mamamecana Hug - трудно бихме я разбрали в този момент Чичек.
Това за нас е друга култура, друг свят,който както тя сама казва е много твърд и опасен.
Не всичко се свежда до понятията "лош - добър" човек, действителността е много различна.
Може би най-вярното поведение беше разговор между двамата  - Саваш и Чичек - и точен план какво,как и кога да предприемат този развод.Но не стана така за съжаление.
И двамата бяха подвластни на емоцията.

# 688
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
mamamecana Hug - трудно бихме я разбрали в този момент Чичек.
Това за нас е друга култура, друг свят,който както тя сама казва е много твърд и опасен.
Не всичко се свежда до понятията "лош - добър" човек, действителността е много различна.
Може би най-вярното поведение беше разговор между двамата  - Саваш и Чичек - и точен план какво,как и кога да предприемат този развод.Но не стана така за съжаление.
И двамата бяха подвластни на емоцията.

Ама, много се права..... Hug
И в тази връзка искам още веднъж да кажа, че в текста който пусна за разговора с Господ е написана всичката истина, която ако спазвахме щеше да има и разговори - там където се е появил скандал, щеше да има прошка - там където се е появила ненавист, щеше да има вяра - там където се е наместило недоверието и подозрителността.
Яко се отпелснах, но наистина ме накара много да се замисля.
Сори момичета Hug

# 689
  • Мнения: 12 837
Да, Ели съгласна съм, но аз разбрах че той е готов да я подкрепи предимно материално и с приятелство.....един вид въпроса с живота й остана във въздуха....Как, с какво би спрял Моран да я убие - аз не разбрах. Или, има впредвид тя да се оправя с баща си по повод живота й, след евентуален развод. Аз оставам с подобни впечатления.
Не става въпрос за материална подкрепа, напротив Саваш знае какво ще я сполети при Ахмет Моран, ако се разведе, смърт. Саваш точно това и му каза ,, няма да разреша да падне и косъм от главата на Чичек,,. И  за да запази  живота  при развода им, замени земя на  аширета Балдар , за което решение се възпротивиха близките му, но направи всичко възможно живота на Китка да бъде запазен.
И още нещо думите му бяха ,, ако обикнеш някой ден мъж, аз ще те подкрепя,,
Съвсем не разбирам материална или духовна подкрепа , а осигуряването и на начин на живеене след раздялата, без да има опасност за живота и.
Дано съм се изказала правилно Peace

Общи условия

Активация на акаунт