Изкуствени мигли

  • 25 914
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 624
Освен 34 имам и номер 6. Първият път като си купих на MAC мигли си ги харесах просто на външен вид. Исках нещо хем драматично, хем да не са като на Drag queen  Grinning
Моите мигли по принцип са си гъсти и дълги и за това исках нещо още "по-така" Grinning
Просто още преди да съм пробвала нещо знам как ще ми седи и дали ще ми отива.
Иначе първите ми мигли бяха някаква незнайна марка, после Ревлон, някакви от Beauty Zone и тн. и все седяха дървено, не се носеха удобно. На MAC са с истински косми и самото усещане е друго.

# 16
  • Мнения: 616
+ на сайта на МАС към всеки чифт има обяснение какъв тип са и с каква функция.

Ако съвсем няма никаква идея как ще иглежда нещо, може да се пробва с няколко евтини от различен тип за да се види кое ще работи.

# 17
  • Мнения: 17
Ardell май ги има в България, поне това се оказа след по - задълбочено търсене в Гугъл. Намерих този сайт. Ама си нямам представа дали е надежден  Confused Виждам, че имат магазин в София, но дори и да ми се отвори път дотам, нямам идея как ще стигна до него XD
 Срещали ли сте ги в някакви други магазини? Примерно в Лили или ДМ  Thinking

А миглите на Inglot от естествен косъм ли са?

# 18
  • Мнения: 13 624
Никога не съм виждала Ардел в магазин в София. В Лили и Дм със сигурност няма.
А в този сайт ми е странно, че няма цени.
Инглот имат 3 вида мигли: естествени, синтетични и с пера.
Много добри мигли имат и Kryolan.
Виж в сайта на make up pro. Не мога да сложа линк, защото го маркира като спам

# 19
  • Мнения: 17
Благодаря много на всички за отговорите  Hug
 Като ми се отвори път към София ще разгледам на възможно най - много места и дано накрая избера един вид мигли  Laughing Поне за едно съм сигурна - ще взема лепилото DUO, но нека първо се спра на мигли. Да не стане така да го купя и да не ми влезне в употреба  ooooh!
Сега остава да се спра на марка качествени сенки, фдт и още куп неща... Да не говорим за четките...
 Покрай този бал е ужас  Crazy Макар че още е рано, по - добре да съм наясно отсега какво ще ми трябва.

# 20
  • Мнения: 31 181
Аз съм решила по съветите на Жаки да си купя Мас 34, защото много ми харесва как стоят. Само че нося очила и се притеснявам да не ми опират в стъклата.

# 21
  • Мнения: 13 624
Денси, ако не бързаш с покупката, тези дни може да ги сложа и да пробвам дали се опират в стъклата. Имам очила за четене, но не съм се сещала до сега да пробвам как ще стои с тях.

# 22
  • Мнения: 31 181
Да много ще съм ти благодарна, ако направиш това за мен. Аз никога не си свалям очилата и е важно да знама да не опират, защото иначе не мога да ги нося по никакъв повод. Аз затова не съм си купила още, защото съм почти сигурна, че ще опират. Понякога като нанеса много спирала на моите мигли леко опират, та какво остава за изкуствени такива. Сподели тук като пробваш. Благодаря! Heart Eyes Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 13 624
Денси, пробвах снощи миглите с очилата и за мое учудване изобщо не се опират в стъклата!  Flutter
Миглите са толкова силно извити нагоре, че дори не се и приближават към стъклото.
Само дето и много не се забелязваше, че съм с мигли, защото моите очила са такъв тъп с черни рамки: http://www.smartbuyglasses.eu/public/images/designer_eyeglasses/ … 0RL6018__5001.jpg
Предполагам заради черната рамка се губи ефекта.... Thinking

# 24
  • GYM
  • Мнения: 814
Привет, отскоро ползвам изкуствени мигли, моите са на Ардел, а лепилото ми е Дуо, но не мога да го изчистя от самите мигли след употреба...Та с какво почиствате изкуствените мигли от останалото по тях лепило? Flutter

# 25
  • Мнения: 13 624
Аз просто го отлепвам от лентичката. И миглите са като нови Peace

# 26
  • Мнения: 616
velvetvoice   с малко топла вода, ако нещо е засъхнало и не можеш, с двуфазен дегримьор.

# 27
  • GYM
  • Мнения: 814
Мерси, Жаки, мис Нели, ползвам дегримьор, които е монофазен и се води за чувствителни очи, той не се справя Rolling Eyes Но ще опитам и другото, благодаря ви Hug

# 28
  • Мнения: 31 181
Денси, пробвах снощи миглите с очилата и за мое учудване изобщо не се опират в стъклата!  Flutter
Миглите са толкова силно извити нагоре, че дори не се и приближават към стъклото.
Само дето и много не се забелязваше, че съм с мигли, защото моите очила са такъв тъп с черни рамки: http://www.smartbuyglasses.eu/public/images/designer_eyeglasses/ … 0RL6018__5001.jpg
Предполагам заради черната рамка се губи ефекта.... Thinking
Благодаря ти много аз нося почти винаги глазанти, така че ще пробвам точно твоите. Heart Eyes Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 21 275
Аз за Нова година мисля да си слагам ама в салон,някой слагал ли си е ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт