Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 59 224
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 630

Praynig Praynig Извинявам се ако е пускано

# 601
  • Мнения: 1 278
Круела, избрала си най-неподходящото време за диета - по празниците Simple Smile вЕрно си  е мазохизъм Simple Smile


Бисена казва, че не е писала този път подсказки, защото била извън града и нямала време, а и вече имало достатъчно други подсказки за  епизода. Казва, че не знае дали ще има или не серия в четвъртък. Би трябцало и днес да снимат. Може и заради това да закъснявали с фрагмана.

# 602
  • Мнения: 0
Креулка, ти си ми мазохиста-идол, каква дието по тея празници, диър?!  #Crazy #Crazy Grinning Grinning

Покрай кризата за Коледа се наложи да си облека стара рокля. Изтърпях я няма и два часа и се преоблякох. Бях все едно с корсет. А си въобразявах, че не съм мръднала!? Сега ръбам моркови и като Чарли Чаплин ми се превиждат ходещи печени пилета.  Mr. Green

# 603
  • Мнения: 1 278
Прясно инфо от Мечхул: Със сигурност ще има серия в този четвъртък. Ще почиват 4-5 дена за НГ и затова снимат наведнъж 2 серии, за да няма прекъсване на сериала. затова закъсняват и с фрагмана.

# 604
  • Мнения: 1
Още имам надежда,че ще имаме фрагман и епизод в четвъртък, макар че феновете на сериала вярно попрекалиха. Не им харесвала целувката ? Е к`во искат ? Фатмагюл да му скочи на веждите като побесняла кобилка  Joy Joy Joy , а пък и едва ли не обявиха сценаристките за мъжемразки. Даже четох в youtube, някой беше написал,че сърцата на сценаристките били разбити заради изневяра на някой като Мустафа с някоя сладурана и затова видиш ли те сега си отмъщавали на аудиторията  Joy Joy тоя коментар още ме поддържа жива  Joy Joy Joy

# 605
  • София
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МИЛИ ДАМИ!!!


# 606
  • София
  • Мнения: 11


Берен  или  Озгю?

26 Декабрь 2011 г. в 14:03
Известный певец и новый режиссёр и продюсер Озджан Дениз приступил к подготовке своего нового фильма (Evim Sensin) . В новом проекте он хочет работать с Берен Саат или Озгю Намаль . В основе его нового фильма лежит История любви с первого взгляда . Известный певец и новый режиссёр отправил своё предложение Берен Саат и Озгю Намаль. Какая из актрис принимет это предложение, та и будет играть в новом фильме . Озжджан Дениз теперь ждет новостей от Берен Саат и Озгю Намаль.


Известният певец и нов режисьор и продуцент Озджан Дениз започна подготовка по своя нов филм "Evim Sensin" . В новия проект той иска да работи с Берен Саат или Йозгю Намал. В оснавата на филма е заложена любовна история от пръв поглед. Озджан Дениз отправил своето предложение към Берен Саат и Йозгю Намал. Коя от актрисите ще приеме това предлижение и ще играе в новият му филм? Озжджан чака отговор.

# 607
  • Мнения: 0
Няма фенска угодия. Ако целувката беше друга пак същия процент щяха да опищят, че не е реалистично. Така или иначе целувка имаше и тя е каквато е. Сега да видим втората. Ама с тоя народ в къщата колко ли серии ще ни се наложи да я чакаме?!
Руснаците имат такъв израз:
Это еще цветочки, а ягодки впереди.

# 608
  • Мнения: 1 278


ако не излезне фрагман до 1 час, не отговарям за последствията...
 rotfImbo еех, фенове....

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HB52urdIuj4

За убиване на времето в чакането на фрагмана, ето едно прекрасно клипче с Керим и Бихтер.

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 15:50 от mariana51

# 610
  • София
  • Мнения: 11


Берен отказалась, Памела согласилась.
Как вы знаете Берен Саат была лицом марки Патос течение 2 лет. Компания Патос хотела, продолжить контракт с Берен Саат ещё на один год. Не смотря на долгие переговоры Берен всё же отказалась от участия в новом рекламном проекте. Ей не понравился новый сценарий , и представлять продукт в новой рекламе она не захотела. Сейчас компания пришла к согласию с иностранной известной звездой Памелой Андерсон. Андерсон заявила , что гонорар за рекламу должен быть около $ 300 тыс. Съёмки рекламы планируют начать в феврале.


Берен отказала Памела се съгласила.
Както знаете Берен Саат беше лице на марката "ПАТОС" в  течение на две години. Компанията искала да продължи договора си с Берен за още една година. Въпреки дългите преговори Берен се отказала от участие в новия рекламен проект. На нея не и харесал новия сценарий и отказала да представя продукта в новата реклама. Сега компанията се договорила с известната звезда Памела Андерсен, която заявила, че хонорарът и за рекламата трябва да бъде 300 000$. Снимките на рекламата са планирани за февруари.

# 611
  • AMS
  • Мнения: 6 448
Мили, момичета!!!  newsm18 newsm18 newsm18
Ето ме пак. wavey
Само ония да имат смелостта да ни лишат от серия в четвъртък - ще ги разбием!!! smile3512 Цяла нощ висях да чакам фрагман.  ooooh! Cry ooooh!
Балгодаря на Cruela за факса!!! Hug Наистина ми е бедна фантастиката и нищо чудно да има и такива скокове на любимците ни от един в друг серил.  Може да стане така - Шехерезада разказа за Забранения Плод на Аси и Перла и за Изгубените години на Езел, а Кузей и Гюней не разбраха Каква е вината на Фатмафюл.
А, да не забравя smile3555 -  записвам се в клуба - Енгин без мустаци!!!  Naughty

Честит Имен Ден на именниците!!!  bouquet


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора. дано е излязал фрагмана  Praynig

# 612
  • Мнения: 115
Аз категорично се обевявам за ФлУбена У Енгин. Аз също не го харесвах с мустаки. Вчера обаче решавам да загледам Облака и оооо Ужас - Харесвам го дори така. Оня ходи с пистолет, размятва го като некой психар, а аз ..........го харесвам.  Crazy Crazy Crazy  Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush Crazy Crazy Crazy

# 613
  • Мнения: 0
Аз категорично се обевявам за ФлУбена У Енгин. Аз също не го харесвах с мустаки. Вчера обаче решавам да загледам Облака и оооо Ужас - Харесвам го дори така. Оня ходи с пистолет, размятва го като некой психар, а аз ..........го харесвам.  Crazy Crazy Crazy  Grinning Grinning Heart Eyes Heart Eyes Blush Blush Crazy Crazy Crazy

Скоро не беше го заявявала така категорично и си помислих, че ти е минало. То станало по-зле. И аз гледах малко от Облака, но като стигнах до там където окова с верига любимата си го зарязах. А и тези мустаци... Не ми се преобърна сърцето.

# 614
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188
BİSENA DAN
Selam herkese...
Özetin, fragmanın çıkmaması ve benim tüyo yazmamam nedeniyle acaba dizi bu hafta yok mu endişesi olmuş sanırım. Açıkçası ben de bölümün olup olmadığını bilmiyorum. Tüyo yazmama nedenime gelince...Şehir dışındaydım ve hiç vaktim olmadı. Sonra da çok fazla tüyo yazıldığını gördüm üzerine bir de ben yazmayayım bütün bölümü anlatmayayım dedim. Benim açıklamam budur.
Bu hafta bölüm var mı yok mu bilmiyorum ama bölümleri geç bitirdiklerini biliyorum. Bu gün bile bir şeyler çekiyor olmaları lazım...Belki de bu yüzden gecikmiştir. Velhasıl-ı kelam söyleyebileceklerim bunlar...

Това е сложено от Бисена - campanula, погледни го....

В сайта на Еркан пише, че в момента снимали новите епизоди напред - тъй като ще имали почивка по новата година от 4-5 дни. Затова, се забавял трейлъра - дано е така. 

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 16:05 от mariana51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт