Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 59 164
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Е, момичета лека нощ от Керим и Мустафа. С мустак или без мустак - играе прекрасно. Направо си мисля, ако утре му предложат роля с гола глава - да махне и прекрасната си коса - дали ще оценим визията му или образа. Разбира се, едно е визия, друго е игра.  Двете в едно - супер. Споделям това с идеята, че всеки има право на мнение. Това е моето. 

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добър вечер  Hug Малко по никое време влизам,вие вече спите  ooooh!,ама то с тия празници  Grinning

Марианче,не мога да пропусна да честитя двойният празник на синчето ,макар че вече е утре  Blush newsm51 Да ти е жив и здрав и да има твоят хъс и енергия  Hug



# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058


Злате, като работим по облака - все си ми в ума. Дано сме ти доставили удоволствие...

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058

Някои вече сте там. Който не е видял - да заповяда.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 51


Злате, като работим по облака - все си ми в ума. Дано сме ти доставили удоволствие...

Джанъм беним,съмняваш ли се изобщо  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Та нали в Облака намерих последната си тръпка-д-р Сердар  Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Изключително много ви благодаря на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 829
Подарък от Дур.бe,да ни споменавате с добро на всеки ляв крак(може и десен)  Joy Joy  Joy

Епизод 55 част първа  с превод на български  благодарение на ДЕРЯ  и АЛЕКС  Hug Hug



След малко ще са готови и другите части  Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 01:22 от Слънчогледка Яваш

# 726
  • Мнения: 1
Подарък от Дур.бe,да ни споменавате с добро на всеки ляв крак(може и десен)  Joy Joy  Joy

Епизод 55 част първа  с превод на български  благодарение на ДЕРЯ  и АЛЕКС  Hug Hug



След малко ще са готови и другите части  Mr. Green

Ау сега видях ! Благодаря от сърце  Hug Hug Hug newsm51 newsm51 smile3525  love001

Общи условия

Активация на акаунт