Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 59 209
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • AMS
  • Мнения: 6 439
Марианка,
Да ти е здраво детенце и много да те радва!!!

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 20:24 от di...va

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 34 141




 Благодаря за хубавите пожелания. Сядам пак пред компа с една чаша и една цигара. Срещата на Мюнир и Фатмагюл /в края на фрагмана/, вероятно има нещо общо със слухчето - Перихан кара някой да бърза, преди 2 часа да е някъде, да изпревари фатмагюл. Май Мюнир ще трябва да изтегли от съда нещо...какво ли? Няма да им се осъществят плановете на Яшаранови...Може трудно и бавно, но нещата ще се подреждат. Зад Фатмето се вижда колата - синята перла, може би и Керим е с нея. Въобще трейлърите са за това, да ни вкарват само в догатки.

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 20:41 от mariana51

# 707
  • Мнения: 1
Мариана, и аз се присъединявам към пожеланията, да ти е живо и здраво детенцето !  Hug да е много щастливо и да те радва  newsm67 newsm38 Tada

# 708
  • AMS
  • Мнения: 6 439
Марианка,
Наздраве!!!
И аз същото си мислех, че Перихан нарежда  Naughtyна Мюнир по телефона да бърза, за да изтегли обвинението срещу Рахми!!! Wink

# 709
  • Мнения: 630
От самото начало, като загледах сериалчето  - Перихан ми хареса и никога не съм губела надежда в нея, че ще се представи по най-блестящия начин, като един искрен и най-вече справедлив човек, най-вече към собствената си съвест! Не знам - може и да греша, но това е едно вътрешно чувство, което имам към тази жена!  Peace Peace Много пъти съм го писала - дано само да не се изложа - но знае ли човек newsm78 newsm78 newsm78

За днешното трейлърче - прекрасно е , но защо ли като че ли ми се загнезди усещането, че думичките на Фатмето, че ще се откаже, са преди убедителните думи на Керим ...........

# 710
  • Мнения: 9 762
Марианче  наздраве за името,щастието и здравето на синът ти Hug


Благодаря много и за превода на "Облака...." Grinning, след Новогодишните празници ще гледам всички серии на куп Peace Heart Eyes ,че тия дни програмата е много натоварена Joy

Приятна вечер на всички  bouquet

# 711
  • Мнения: 3 371
 mariana51 , Честит празник ! Пожелавам ви още много щастливи мигове споделени заедно ! newsm51

# 712
  • Мнения: 417
Марианка,честит двоен празник HugДа ти е жив и здрав Hug
Честит рожден ден с малко закъснение на безумнамладост Hug Hug



Имате ли превод на фрагмана?

# 713
  • Мнения: 1 277
Bonobo, mariana, Иглика, благодаря ви за фрагмана!!!


Това е сложено от Бисена - campanula, погледни го....
  

В пост 603 го бях резюмирала това Simple Smile
 
Мариана, да ти е жив и здрав рожденика и именика!

Имам питане към campanula. Каква е тази анкета в kanal D - http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Yilin-oyuncusu-hangisi-26 … spx#axzz1heLpLwRG
Чак ми стана интересно. Като изключим наш Енгин, който е на светлинни години напред, доколкото аз разбрах Каан Ташанер има 3 пъти повече точки от Къванч Татлъту.  #Crazy Или не съм разбрала?!  ooooh!

Анкетата е за най-добър актьор/актриса на годината. Интересно защо Берен и Енгин са накрая на списъците...



Имате ли превод на фрагмана?
Бонобо го преведе Simple Smile Благодарим ти за готовността да ни помагаш Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 22:04 от campanula

# 714
  • Мнения: 630
Ееееее, много ми е красив! Embarassed Embarassed Peace Peace

# 715
  • Мнения: 630
И от двата отбора съм - и с мустак и без мустак  - все си е Енгин - красив, чувствен, действен, ........ спирам ..... Embarassed Embarassed Embarassed Peace Peace Peace

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Мариана,честит двоен празник на синът ти да е здрав и много късмет му желая

# 717
# 718
  • Мнения: 1 277
Резюме на 56 еп.:

Мюнир вече е свързан с направеното от него изнудване Фатмагюл да се откаже от делото, за да бъде освободен брат й Рахми. Яшаранови осъзнават, че са притиснали Фатмагюл в ъгъла за първи път, откакто е започнал съдебния процес. Ще се опитват до последно да изпозват този голям коз, който е в ръцете им. След като Мукаддес научава за изнудването от Яшаранови, вземането на решение от Фатмагюл става още по-трудно. Керим подкрепя фатмагюл, за да вземе  най-правилното решение, а ебе Нине се опитва да попречи на фатмагюл да не вземе грешно решение. За Яшаранови всеки изминал час може да се приеме като знак за победа.
Когато настъпва времето Фатмагюл да каже своето решение, тя се среща с Мюнир в прокуратурата. Фатмагюл разкрива своето решение при много трудни обстоятелства около нея.
Последиците от това решение ще се появят във форма, която изобщо не сме очаквали. През това време и сянката на Ердоан ще падне точно в/у мечтите на Ф и К.

# 719
  • Мнения: 1 277


Новата професия на Перихан, след като се откаже от семейството си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт