Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 66

  • 59 236
  • 726
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте дружина  Hug Получих факс от Кораба-майка и веднага кацнах  Wink Не се косете бе хора,ако няма серия...ще повторят старата  tooth Това е майтапче,да не се хванете  Laughing
Честит имен ден на всички именници  newsm51 smile3525 newsm51
Круелке,ти нещо май се опитваш да ме вкараш в интрижка,а  Thinking Не е ли видно на кой в сърцето е поседнал Кенан бей  Wink А и Енгинчо (русия) съм си дамгосала  Blush тъй че аз съм си оправена отвсякъде  Joy Joy

За мен наистина настъпиха радостни времена-кеф ти Кенан по ТВ-то,кеф ти Енгин по нета  newsm53

Много благодаря на Марианка и gphilipova за удоволствието освен да го гледам д-р Сердар и да му разбирам приказките  Hug newsm51  love001

Скрит текст:
Като сте рекли ,хайде да почерпя и за новият филм на Енгин и за Кенан
ПП Круелче,понеже и аз съм все на диети,а файда йок,му намерих цаката-купувам си ластични рокли и винаги ми стават  Joy Joy

# 616
  • AMS
  • Мнения: 6 455
 Гери, ако ме държат още на сухо без фрагман и аз сигурно ще го гледам Енгин по пищов. Joy Joy Joy
Маринака, клипът Керим - Бихтер ми дойде навреме!!!

 newsm18 newsm18 newsm18

Последна редакция: вт, 27 дек 2011, 16:18 от di...va

# 617
  • Мнения: 0
di...va, Енгин по пищов... как двусмислено прозвуча!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 618
  • Мнения: 115
Скоро не беше го заявявала така категорично и си помислих, че ти е минало. То станало по-зле. И аз гледах малко от Облака, но като стигнах до там където окова с верига любимата си го зарязах. А и тези мустаци... Не ми се преобърна сърцето.
Питаш ли ме, лесно ли ми е. Почнах да гледам Кузея, викам си сега Каванч ще му види сметката на Енгин, ще си сменя севгилито и ще ми свършат мъките. Да, ама на Каванч му праснали една прическа, не ти е рабта, немож се влюбиш и тва е, та така стигнахме до момента да го харесвам и с мустаци тоя Енгин. Нема срама, ей, да ни се разхожда с тея очи напред назад.  Crazy Crazy Crazy Grinning Grinning Grinning Grinning

# 619
  • Мнения: 115
di...va, Енгин по пищов... как двусмислено прозвуча!  Embarassed Embarassed Embarassed
  Shocked Blush Blush Blush BlushFlutter Party Party Party Whistling
Ей ся вече ми разби центровката.  Blush Blush Blush Blush Blush

# 620
  • Мнения: 0
gery_dobreva, няма да откажа да ми чете на ушенче Орхан Вели в оригинал. Категорично без мустак обаче!

# 621
  • Мнения: 115
Къв Орхан Вели по пищов бе, Мац?!  Blush Blush Crazy Crazy Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling Whistling

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 34 224



http://www.youtube.com/watch?v=pz0SQwTEyhE

Хайде - време за студен душ.

# 623
  • Мнения: 0
Къв Орхан Вели по пищов бе, Мац?!  Blush Blush Crazy Crazy Crazy Crazy Whistling Whistling Whistling Whistling

Дали е пищов или се радва, че ни вижда?!

# 624
  • Мнения: 1
И аз съм категорично за без мустак... абе супер чаровен е този Енгин... то не е поглед, усмивка...  Blush сладур  Hug. Кузейката са искали да го направат като боксиорче.. да си кажа честно голичък до кръста е доста сексабежен  Blush Rolling Eyes Joy И все пак Кенан за мен си е найййй най  newsm03

# 625
  • Мнения: 0
И все пак Кенан за мен си е найййй най  newsm03

Вземете се разберете със zlatinag.

# 626
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Оф яяяяяяяяяяяяя  ooooh! ooooh! ooooh!
Няма фрагман Sad Sad Sad
Влизам в банята с пищова!!! Joy Joy Joy

# 627
  • Мнения: 0
Имам питане към campanula. Каква е тази анкета в kanal D - http://haber.kanald.com.tr/Haber/TV-42/Yilin-oyuncusu-hangisi-26 … spx#axzz1heLpLwRG
Чак ми стана интересно. Като изключим наш Енгин, който е на светлинни години напред, доколкото аз разбрах Каан Ташанер има 3 пъти повече точки от Къванч Татлъту.  #Crazy Или не съм разбрала?!  ooooh!

# 628
  • Мнения: 115
Оф яяяяяяяяяяяяя  ooooh! ooooh! ooooh!
Няма фрагман Sad Sad Sad
Влизам в банята с пищова!!! Joy Joy Joy

Мац, от де го набара тоз пищов дет влизаш с него?!  Whistling Whistling Wink Wink

# 629
  • Мнения: 0
Мац, от де го набара тоз пищов дет влизаш с него?!  Whistling Whistling Wink Wink

А де го набара?! Евгени, спиш!!!

Общи условия

Активация на акаунт