Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
tuparowa, gospojata, queen fenka,

аз най го харесвам тук:
http://www.youtube.com/watch?v=4SfN5k3-v9M

enjoyyyyyyy!  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 706
  • Мнения: 2 685
Добър Вечер

Да не забравим и Секиз- Каванч
http://www.youtube.com/watch?v=SAoOIVGyJlE&feature=related

# 707
  • Мнения: 75
Аз бих избрала Къванч -Халил  Hug

# 708
  • Мнения: 18 560
Сара бри  Peace Аз си го харесвам всякак- и по- закръглен, и по- слаб, и с гола глава пак ще го харесвам! Ама най си го обичам избръснат и с дълга коса. Неотразим е!

# 709
  • Мнения: 3 371
О , да ! Въпреки епизодичната му поява , присъствието му беше запомнящо се !  Peace

# 710
  • Мнения: 3 371
Дами , благодаря ви за хубавата вечер в прекрасна компания ! Не знам за вас , но аз отивам да завия ей този левент , че да не му настине кръстчето ! Mr. Green



Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища !  Hug

# 711
  • Мнения: 18 560
Госпожата завий го, че да не се повреди, после кво шъ праим?
За анкетката аз си избирам самия Къванч- вярвам, че в него има по- малко от всичките му екранни образи. Лека нощ, сладурки, до утре!

# 712
  • Мнения: 8 438
Добро утро. Hug Hug Hug



Настигнах ви вече, прехвърлих и 16-а серия, но без превод не е същото.  Peace
Да ви кажа на мен Хандан и Сами са ми сред неприятните образи - те до голяма степен са определили взаимоотношенията на Кузей и Гюней. Брат ти е такъв, ама ти си голяма работа, брат ти е онакъв, ама ти... Това важи и за двамата родители, а такова нещо, според мен, е недопустимо. Дори Кузей и Гюней твърде добре се разбират, въпреки това. Хандан ми е с една идея по-неприятна от Сами, защото тя пък непрекъснато ги противопоставя - това не е никаква майка.  ooooh!
Другите, които не харесвам са Джемре и Гюлтен - селски пръчки отвсякъде, хеле Гюлтен. ooooh! Между другото визията й е като на съдържателка на публичен дом. #Crazy hahaha
Джемрето - Гюней е супер, Гюней е невероятен, сега бил не знам какъв си. Пфуууу, него досега не съм го чула да я плюе. Все пак връзката им се разпадна и заради нея - момчето се усети, че любимата му харесва брат му, а и той нея. Кузей не го оправдавам, че не си призна, а продължи да заблуждава Гюней. Колкото до подкрепата на Гюлтен - хич не е безкористна, направи го, за да отдалечи Джемре от него, но все пак е подкрепа, а Кузей имаше нужда от това.
Въпреки недостатъците си Симай ми е симпатична. За аборта я оправдавам донякъде, защото Кузей не й даде никакви надежди, но за това, че го подведе - не. Въпреки постъпката си мисля, че тя истински обича Кузей, но той едва ли някога ще я обикне, за съжаление. Затова най-добрият вариант за тях е раздялата.
Зейнеп - изключително приятен образ. Открита, пряма, честна, но на този етап едва ли ще се получи нещо между Кузей и нея. Твърде честен е, за да започне извънбрачна връзка, а и не бива. Най-добре е да оправи положението със Симай, но не ми се вярва тя така лесно да си тръгне, особено, след като Сами я доведе в къщата. Зейнеп и Симай са ми почти еднакво симпатични, но все пак предпочитам Кузей да е със Зейнеп, поне на този етап, заради грозната постъпка на Симай. Той заслужава чиста и безкористна любов. Целувката - твърде рано е да се правят изводи каква е, защото сега те само допряха устни и епизодът свърши. Другият ще видим, ама с тези зрители наоколо...не знам... hahaha hahaha hahaha
Бану - продължава да ми е сред симпатичните образи, макар напоследък малко да падна в класацията, заради отношението си към хората с по-малки финансови възможности от нея. Най-пресният случай е Симай. Баръш и Венус - и двамата са ми еднакво неприятни.  Sick
Ебру - още не съм си съставила мнение за нея, ще видим занапред.
Кузей и Гюней - продължавам да ги харесвам и двамата еднакво засега, въпреки недостатъците им. Гюней си пада повече егоист, а при Кузей не ми харесва липсата на контрол, както и саможертвите, които прави за близките си, без да ги пита дали ги искат. Случаят с баща му и Ферат, е най-пресният. А, бе, и двамата имат трески за дялане, но си ги харесвам.  Heart Eyes Както каза Симай - слабото място на Кузей е Гюней, и обратното.   Peace
Като тегля чертата най ми допадат Кузей, Гюней, Зейнеп, Бану и Симай... засега.  Wink
Много дълго стана - извинявам се, но исках да споделя впечатленията си, макар че и още има, ама основното е това. Hug

Желая ви приятен и успешен ден.     bouquet

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 09:36 от ·٠•Snejka•٠·

# 713
  • Мнения: 8 438
Да питам нещо - как се наричат сладките, с които започнаха бизнес Гюней и Бану? Много ми е интересно какво по-точно е това нещо, което те за първи път внасят в Турция.
А, пропуснала ли съм нещо - защо Бану не понася Венус? Като че ли в началото не беше толкова настроена срещу нея?! newsm78 newsm78 newsm78
Друго - кога излизат фрагманите?  Wink И трето - мога да помагам с превода от английски, ако има нужда, разбира се. Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 18 560
Добро утро милички!Снежка, не знам как се нарича сладкишът, нещо като руло е. Бану не иска Венус да живее в къщата, ама защо... Фрагманите излизат в неделя късно вечер.
 А сега ако ми позволите един спам- искам с един клип от Перла да покажа на Дафне как се справя Киво в първия си сериал като артист и да ми каже дали има химия между артистите според нея

">#t=344s[/video]

Хубав ден, момичета!

# 715
  • Мнения: 8 438
queen_fenka, благодаря.  bouquet  bouquet  bouquet

Химията между Сонгюл и Къванч е много силна - невероятен синхрон. Heart Eyes Очите им светят като се гледат. Peace

# 716
  • Мнения: 1 413

Добро утро, момичета! Hug Hug Hug
Много Ви четох вчера и днес реших да кажа малко, от това което си мисля.
Все по-негативен образ ми става Бену- едни такива префърцунени номера, а на коктейла се издъни и си показа скритите възможности!Нейното поведение е съвсем осъзнато и срещу Джемре и срещу Симай!За  нея плебса трябва да си знае гьола- чунким Гюней се е пръкнал в копринени чаршафи!
Но усещам визуална промяна в отношението й към Кузей!Уж небрежно го подкрепи за името на продуктите, ама се старае да е и около двамата братя!
Симай живее в детски свят, не е готова за връзка с никого, камо ли с Кузей!Но е истинска, с малко акъл и много грешки, без опит, вечно сама!
Джемре започва да ми се издига с поведението си във фирмата- ненатрапчиво се върти около Джан, ама се старае това да се види и от Гюней и Бану!Тук ще предстои нов конфликт между бившите годеници!
Зейнеп завладява постепенно мислите на Кузей!И тя е истинска и чиста в чувствата си към Кузей!
За него обаче, тя е непознат субект и може би затова изпитва силно привличане и само се пули, когато е около него!Непредвидима е, но съвсем открито му каза ,че го харесва и с това го провокира!А има и много силно, харизматично присъствие с визията си!На мен малко папагалски ми стои, ама нейсе!
Сем.Текиноолу- под всякаква критика!За сега поне, Хандан ще застане на страната на Кузей срещу Симай!Сами- праволинейния душко-добродушко, огелпи работата със Симай!Да беше подразбрал това-онова за снахата, а той урбулешката- мястото на жената е до мъжа й!
Липсва му тарикатлък на него и с това вреди и на семейството си!И той е виновен колкото Хандан за отношенията между братята! Naughty
Най-много харесвам Али- пич и приятел отвсякъде!И въпреки, че Кузей не му споделя всичко, между тях има разбирателство само с поглед!И отстъпи Зейнеп без никакви задни мисли на Кузей!
Това е приятел- мечта!
Последните няколко  страници има страхотни аналитични постове и това страшно много ми харесва!Браво, момичета! Peace Peace Peace
След малко пак ще пиша, че сега следват домашните задачи!
Whistling ooooh! Crossing Arms



# 717
  • Мнения: 3 371
·٠•Snejka•٠· ,  Hug страхотен анализ !  bouquet Горе - долу и аз усещам нещата така  с изключение на Симай - нея органически не понасям и смятам ,че няма ниакво оправднаие за поведението и !
Бану е интересен образ , въпреки ,че "фръцла" и е поведението и от време на време е снобарско ( ккаво пък , не е лошо човек да знае къде му е мястото  Mr. Green ) до този момент , тя единствена е най- постоянна в чувствата и в действията си - иска само Гюней и е готова да застане срещу семейството си за да защити връзката си ! И въпреки положението си в обществото , опитва се да помага - беше готова да помогне на Симай , преди да разбере за постъпката и ! И правилно я отсвири -  щом постъпва така с човека , когото уж обича , представяте ли си ккаво ще направи с враговете си ! ooooh!

Сладкишите , които предлагат на пазара , съм ги яла в Прага и са невероятни ! От козуначено тесто са , приготвят се на жар и се въртят върху едни дебели точилки над огъня !Няма да ви казвам каква миризма се носеше - целият площад ухаеше на тях ! Но така и не разбрах името им !

Фрагман излиза обикновено в неделя , късният следобед или вечерта - до последно ни държат в напрежение !
А за преводите - обърни се към Мими и момичетата от ДУР.БЕ , те ще те ориентират най- добре ! Тупарова също е наясно ! Peace

А  , щях да забравя - аз съм убедена ,че Кузей има чувства към Зейнеб - не е само интерес или увлечение !Влюбен е , много е влюбен !  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 2 282
Добро утро, мили дами! Желая Ви хубав ден! Hug

# 719
  • Мнения: 2 282
Хубаво е, че Киво е винаги различен. Хубаво е, че сега е Кузей!  Grinning

 newsm10

Стахотен Кузей ! С всеки епизод го харесвам все повече и повече ! Heart Eyes

Момичета, я да ви спретна една мини-анкетка, като сме заобсъждали образите на Каванч

Вие кой Каванч бихте си пожелали за себе си - Каванч - Мехмет, Каванч - Бехлюл или Каванч - Кузей ?


 Rolling Eyes Rolling Eyes
Кузей, Кузей.

Общи условия

Активация на акаунт