Нови придобивки в гардероба - 28 (Празнично издание)

  • 92 503
  • 697
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 93
Имам един въпрос.H&M магазина,който отвори в София,имат ли някакъв онлайн магазин и да изпращат с наложен платеж по другите градове?
Лек ден  bouquet
Заповядай http://www.hm.com/bg/department/LADIES

Като видях тази публикация доста се въодушевих, но за кратко... В сайта никъде не открих (дори след регистрация) начин да поръчам нещо. Може би грешката е при мен. Ако някой има опит с поръчки от там може ли да помогне. Благодаря ви, момичета.

мисля,че все още не може да се поръчва от сайта Sad дано скоро да направят да може

# 661
# 662
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
първата съм я виждала в този на Витошка, но втората не  newsm78

# 663
# 664
  • София
  • Мнения: 74
От днес:

колан  Heart Eyes

рокля - цвета е много по-хубав, отколкото е на снимката... Heart Eyes

# 665
# 666
  • Мнения: 6 713
ЗДравейте момичета!

Някой има ли идея как се процедира с този тип колани? http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara … ELL%2BSASH%2BBELT

# 667
  • Мнения: 75
Като го гледам, май е от типа за талия, няма "зъбче", което означава, че сигурно ще се отпуска newsm78

# 668
  • Мнения: 6 713
Аз търся колан за талия, наистина няма зъбчета никъде, но как се "връзва" се чудя? Някой ако има такова нещо да пусне снимка да го видя наживо! Hug

# 669
  • София
  • Мнения: 90
Не се връзва,ами колана се прокарва през халката като обикновен колан,само че без да има зъбче което да захваща, и го стягаш колкото ти е необходимо. Peace

# 670
  • Мнения: 6 713
Не се връзва,ами колана се прокарва през халката като обикновен колан,само че без да има зъбче което да захваща, и го стягаш колкото ти е необходимо. Peace

Благодаря Пинк! Hug  bouquet И се ползва за талията основно така ли?

# 671
# 672
  • Мнения: 1 030
Не се връзва,ами колана се прокарва през халката като обикновен колан,само че без да има зъбче което да захваща, и го стягаш колкото ти е необходимо. Peace

Благодаря Пинк! Hug  bouquet И се ползва за талията основно така ли?

Според мен по-скоро е за висока талия и то да се сложи декоративно , а не да държи панталони, защото е без зъбче и просто няма как.

# 673
  • София
  • Мнения: 90
Не се връзва,ами колана се прокарва през халката като обикновен колан,само че без да има зъбче което да захваща, и го стягаш колкото ти е необходимо. Peace

Благодаря Пинк! Hug  bouquet И се ползва за талията основно така ли?

Според мен по-скоро е за висока талия и то да се сложи декоративно , а не да държи панталони, защото е без зъбче и просто няма как.

О да определено! Peace
Лурдес,радвам се че си ме разбрала какво искам да кажа,че хич ме няма с обясненията Blush
Tinkerbell* ,обувчиците са много сладки Heart Eyes

# 674
  • Мнения: 6 713
Благодаря момичета! Аз си купих 1-2 летни ризки бели, които искам да нося с дънки, но пък не ми харесват без нищо, седят ми "голи", и май тази опция с колана ще пасне добре. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт