Олимпиади

  • 355 299
  • 2 020
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 6
Някой случайно да е бил на олимпиадата по история, която се проведе днес - областен кръг?  Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile

# 1 426
  • Sofia
  • Мнения: 123
Някой случайно да е бил на олимпиадата по история, която се проведе днес - областен кръг?  Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile
Дъщеря ми.

# 1 427
  • Мнения: 6
Някой случайно да е бил на олимпиадата по история, която се проведе днес - областен кръг?  Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile
Дъщеря ми.
  За кой клас?

# 1 428
  • Sofia
  • Мнения: 123
Някой случайно да е бил на олимпиадата по история, която се проведе днес - областен кръг?  Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile
Дъщеря ми.
  За кой клас?


7 клас София

# 1 429
  • Мнения: 6
Някой случайно да е бил на олимпиадата по история, която се проведе днес - областен кръг?  Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile
Дъщеря ми.
  За кой клас?
[/q

7 клас София
Какво е нейното мнение? Според мен 1-вата част я бяха направили средно ниво. Не беше нито лесна, нито твърде трудна.

# 1 430
  • Sofia
  • Мнения: 123
 Какво е нейното мнение? Според мен 1-вата част я бяха направили средно ниво. Не беше нито лесна, нито твърде трудна.
[/quote]

Да, за първата част нейното мнение е същото - средно ниво. За втората част харесва темата и е писала с удоволствие.
 
Ти участник ли си, родител... ? За кой клас се интересуваш?

# 1 431
  • Мнения: 292
Моята дъщеря (7 клас) също беше на областният кръг по история.
Мнението и се припокрива с вашето.
Зарадвала се е на някаква задача за Атина и Спарта - мисля, че е трябвало да пише за спецификите в управлението - ако съм запомнила правилно...
Никъде не намирам класиране от общинският кръг а не знам къде да проверявам за класиране и от областният кръг. Периодично гледам сайта на Рио-София.
Дори и в училище като отидох ми казаха, че за първа година не са разпечатали класирането от общ. кръг и залепили на таблото. Заради декларациите Sad..
Чакаме резултати от областните кръгове по химия и физика също, но там поне www.prirodninauki.bg публикуват резултатите навреме.

# 1 432
  • Sofia
  • Мнения: 123
Моята дъщеря (7 клас) също беше на областният кръг по история.
Мнението и се припокрива с вашето.
Зарадвала се е на някаква задача за Атина и Спарта - мисля, че е трябвало да пише за спецификите в управлението - ако съм запомнила правилно...
Никъде не намирам класиране от общинският кръг а не знам къде да проверявам за класиране и от областният кръг. Периодично гледам сайта на Рио-София.
Дори и в училище като отидох ми казаха, че за първа година не са разпечатали класирането от общ. кръг и залепили на таблото. Заради декларациите Sad..
Чакаме резултати от областните кръгове по химия и физика също, но там поне www.prirodninauki.bg публикуват резултатите навреме.

Дъщеря ми също се явява на много олимпиади, но природните науки поне извадиха класации за общ. кръгове, мястото за провеждане на областните, разпределението по стаи... "Историята" беше пълна мъгла до последно за нас.

# 1 433
  • Мнения: 6
Какво е нейното мнение? Според мен 1-вата част я бяха направили средно ниво. Не беше нито лесна, нито твърде трудна.

Да, за първата част нейното мнение е същото - средно ниво. За втората част харесва темата и е писала с удоволствие.
 
Ти участник ли си, родител... ? За кой клас се интересуваш?
[/quote] Участник (10 клас) Национален кръг се провежда само за 7-ми и 12-ти , нали?

# 1 434
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте,
Искам да задам един може би тъп въпрос Embarassed
Явно резултатите от областен кръг на олимпиадата по математика за София няма да бъдат публикувани, но предвижда ли се някакво награждаване за победителите във възрастовата група от 4-6 клас? И ако да, само за максимални резултати ли ще бъдат давани грамоти или на първите три резултата да речем?
Благодаря Ви предварително за информацията.

# 1 435
  • София
  • Мнения: 4 025
Последните 3 години независимо от това дали резултата е максимален или малко под, не е имало никакво награждаване на 2 кръг на олимпиадата по математика, нито грамоти, или каквото и да било друго.

# 1 436
  • София
  • Мнения: 189
Благодаря, много, Ели Simple Smile

# 1 437
# 1 438
  • Мнения: 7 288
Извинявам се предварително , ако тук не е подходящата тема за моя въпрос, но не намерих друга.  Rolling Eyes
Има ли други  участници в състезанието по Английски език Longman competition 2017?
Някъде из държавата вече да са получили резултатите от вътрешноучилищния кръг?  newsm78

Вчера в СМГ са казали резултатите-класират се всички с точки от 74до макса75.Втория кръг щял да е на 18.03.

# 1 439
  • София
  • Мнения: 1 154
Някой има ли информация какво става с резултатите от олимпиадата по химия?
Тази година и по природните науки настана информационно затъмнение! #Cussing out
Според моите сметки днес изтичат 10-те работни дни до националния кръг, в който националната комисия да приключи с класирането. За съжаление се съмнявам да публикуват нещо днес, тъй като в РУО-то сигурно ще запразнят следобед.

Общи условия

Активация на акаунт