Отговори
# 720
  • Мнения: 13
Спокойно Bub и аз не мога. Но така се възхищавам на сръчните мами и се чудя как успяват и време да отделят  Embarassed

относно диетата-mama_vessy, много, много не го мисля  newsm55 Само вчера трудно изкарах плодовия ден. А тази сутрин все към часовника поглеждах и си мечтаех как като стане 12.00 ще си приготвя вкусна пържолка с морковена салатка. Така ми се усладиии, а по принцип не съм по месото  Rolling Eyes. Сега съм направила баничката на Женичка с майонезата и изварата. Викам си щом хляб може, що да не може баничка с белтъчини  newsm78 Е, аз само ще я пробвам как е на вкус, де, няма да прекалявам  Wink. А относно килограмите- свалила съм 3 кг от миналия понеделник досега.

# 721
  • София
  • Мнения: 24
maiski3, аз доста ви чета, но хич ме няма по писането. Ще гледам да се поправя  smile3503 Макар че само докато пиша това, моето диване вече се качи върху главата ми буквално.

И аз съм много ЗА, да си покажем подаръците  newsm10 И моя ще е homemade, с помощта на майка ми ще го направим  Grinning

Във връзка с подаръци за нашите мъници, искам да ви препоръчам тази книжка:

Е няма просто такава занимавка, моята фурия само така мога да я кротна за половин час.

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 19:40 от danaqv

# 722
  • Мнения: 44
Danaya, видях я тази книжка - едно дете в болницата я имаше - и на мен ми се стори много занимателна.

За диетата: понеже днес съвсем нарушихме, като поръчахме пица с кашкавал, пита ме днеска таткото  "А бе какъв ден е днеска от диетата?  newsm78 " А аз му викам "Антоновден Wink "  hahaha Joy  Браво, Анелиса, за трите кг! И на Лилироуз за двата! Ама вие, момичета, кожа и кости ще останете Wink

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 20:24 от sirence

# 723
  • Мнения: 3 622
danaqv и ние я имаме тази книжка и определено е прекрасна
Аз я ползвам да слушаме звуците докато го храня, че ми е голямо шило
Препоръчвам ти от този вид с музики и тези двете


# 724
  • Мнения: 319
Честито на Йоанкаааа:))) Жива и здрава да е,мноооооого,много дива и щастлива!

# 725
  • София
  • Мнения: 2 062
Да се отчета - нищо не съм свалила за 1 седмица  Sad Вчера ми беше плодов ден и малко обърках нещата, но иначе съм стриктна.

# 726
  • София
  • Мнения: 160
Като се заговорихте за книжки, ето каква имаме ние. Наистина няма нищо друго, с което да се занимава толкова и на което да се радва толкова. Определено ще потърся и тези, които показахте. Само се притеснявам, че са картонени и Виктор ще си ги похапне. Ние имаме разни картонени книжки и му ги давам само под мой надзор, че иначе няма да остане и страница от тях.



За водата и Виктор пие по много малко, но според мен има значени и какво яде основно детето. Виктор основно се изкранва с АМ и предполагам, че затова няма и много нужда от вода. Въпреки че напоследък вечер си пийва малко повечко, но през деня почтни не пие.

# 727
  • Мнения: 15
Момичета, браво , че показвате тези книжки. Peace Ама искам да питам тези, които са ги слушали дали звукът, който издава животното наподобява реалния, защото на баткото му бяха подарили една китара с животни. Ми то нито картинката, нито звука докарали. Laughing Конят приличаше на овца /един къдрав/, а по звук го докарваше на пуйка. Rolling EyesКучето лаеше като гъска... ooooh!Да не объркаме представите на децата. Rolling Eyes

# 728
  • София
  • Мнения: 24
Еna, за тази, която аз съм показала, мога да кажа, че наподобяват доста звуците. И са доста 30 звука + 16 страници. Само да предупредя, че я търсих по книжарниците и на Славейков, но навсякъде ми казваха, че е изчерпан тиража. И аз накрая си я поръчах от сайта на Хермес. С доставката ми излезе 20лв.

redreny2000, и моето дете обича да яде книжките, и то доста. Но тази не посяга да я дъвчи, поне засега  Grinning

В тази връзка, я кажете решили ли сте какви подаръци ще купувате за рождения ден на мъниците?
Аз вече имам запитвания от роднините какво да и купят и се чудя какво да им казвам.
Единствено моя брат е решил, че ще подари на Моника акумулаторна кола, дори вече я учи да казва бръм-бръм  newsm62

# 729
  • Мнения: 57
Докато не съм забравила - Честит Рожден Ден на Йоанка на мигео и честит имен ден на всички, които празнуват   bouquet

И ние си знаем бебока - хубава, кокетна девойка е  Heart Eyes

Penmar, mama_vessy,  ето ТОВА ми е магазина в www.etsy.com, дано ви хареса. Магика ми беше казала този сайт преди време и реших, че ще ми е много забавно да се занимавам с нещо такова. Та и нашия подарък ще е ръчно изработен  Hug

# 730
  • Мнения: 138
Отпуската на мъжа ми свърши и днес е първия ми ден отново сама с децата. Вчера бях абсолютно сигурна, че сме спечелили тотото, така не ми се разделяше с този живот от последните няколко седмици - ставане в 8, палачинки, игра с децата, свършване на това-онова, риба, плаж.... Оф, така се разочаровах, като видях, че не сме спечелили.
я, и на моят мъж днес му беше първия работен ден от 2 седмици, и ние не спечелихме от тотото. Twisted Evil язък, ц, ц, ц
Тото не играя, но Марти изрушка от някъде един стар фиш 5/35, допълзя до баща си и му го пусна в краката. Е, как да не го пуснеш  Crazy

Тегленето на томболата се проточи до днешния ден, вие да не си мислите, че лесно - да оближеш 41 листчета  Mr. Green Как не му се изприщи езика на тва дете...



Нещо и мен ме запалихте по плетенето - решила съм да си изплета шал, даже няколко Blush и в най-скоро време почвам самообучението, но първо трябва да се науча какви куки и прежди ще ми трябват Crazy


Честит имен ден на всички които празнуват днес

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Тегленето на томболата се проточи до днешния ден, вие да не си мислите, че лесно - да оближеш 41 листчета  Mr. Green Как не му се изприщи езика на тва дете...
hahaha
Хихи, Лилироуз, колко е сладък  Heart Eyes Laughing Ама ти си лоша, не го оставяш да си ги сдъвче хубаво  Mr. Green

Честит рожден ден на Йоана на Мигеио! Много здрава, умна и красива млада дама да расте   bouquet

# 732
  • Мнения: 81
Благодаря, на Марти за избора  Hug . Дано зарадваме избраното бебе. Хайде, лека нощ от нас!

# 733
  • Мнения: 30
Първо да благодаря на don4o71, mama_vessy, racholina, jozyy, lilyrose, vikiimm, Magica_de_Spell, marinels, Penmar,  maiski3, Mur, veset0, Бишкота,Commelina за пожеланията, много много ви   Hug Hug Hug.

Изкарахме си чудно,Йоана е много щастлива,другите деца също.Има и нови придобивки за които си мечтаеше,но които не очакваше да получи и беше мнооого изненадана-телефон с тъчскрийн,mp3 плеър в любимият син цвят  и суитчер с Джъстин Бийбър  Flutter.Мъфините станаха страхотниии,децата първо тях изядоха,сега съм обещала,че ще правя пак за целия клас.Рецептата е за който се интересува тези с бананова глазура(моите бяха без,че не ми стигна времето  Rolling Eyes )от блога на Йоли http://yoli-www.blogspot.com/2008/09/blog-post_5971.html.На вид не са като нейните,ноо иначе станаха супер  Grinning.Ето и много снимков материал:


На нас Марти  Hug ни изтегли прекрасно момче Heart Eyes с една специална мама и вече имам идея за подарък  Flutter

Днес много сте изписали, връщам се и после ще пиша пак  Wink

Тегленето на томболата се проточи до днешния ден, вие да не си мислите, че лесно - да оближеш 41 листчета  Mr. Green Как не му се изприщи езика на тва дете...
  Joy hahaha Мартиии,страшен си,всичко е запечатано с целувка(както се пееше в една песен)...или с лига  Mr. Green


Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 23:00 от migeo

# 734
  • Мнения: 77
lilyrose , Марти е страхотен сладур  Hug

Общи условия

Активация на акаунт