Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 224- След финала

  • 46 702
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте, момичета!  lovekiss
Радвам се, че продължаваме да пишем в любимата ни тема! Hug Специални благодарности на Вени Kissing Heart за ободряващите кафенца всяка сутрин, на великолепните ни момичета, заели се с благородното дело да превеждат сериите на незабравимия ни сериал, и специално за превода на епизод 70 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose... и на всички, които спомагат домът ни да е привлекателно място за срещи и отмора от забързаността на делника! Heart Eyes
Направо не е истина как ме завладя един сериал smile3537- "Ако бях облак", колко безсънни нощи прекарах докато изгледам сериите, де разбрала, де недоразбрала, но чувстваща- колко нерви потроших, що сълзи пролях... smile3555 Нямам мярка- признавам си! perko Ама си заслужаваше! thumbsup Сега съм като болна, не мога още да се осъзная... #Silly Никой от сериалите, които гледам в момента, не ме е завладявал в такава степен! newsm09 Поздрав с една страхотна песен, любимата ми в последно време! Hug

http://www.youtube.com/watch?v=sHaeROfbtrk

За "Незабравима" изобщо и дума не става- той е друга категория емоция, абсолютно недостижима, уникална! Единствен и неповторим! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 9
Здравейте, Незабравимки! Нямам мн.свободно време в последните дни, но се радвам, че Вие сте тук и поддържате духа на темата жив...


# 723
  • Мнения: 315
Първо ми кажете какво означава "вазгечтисал"? newsm78 newsm78 newsm78

Мисля ,че Серхо едва ли ще се оттегли от киното , защото той според мен беше твърдо решен да се развива в тази област и това го потвърждаваше в интервютата си.Другото нещо което е ,че филмовия бранш му носи финансова стабилност и доста добър стандарт на живот!А какво ще му донесе една "религиозно течение"? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78-Духовна удовлетвореност , но празни джобове!Не знам .. newsm78 newsm78..може би гледам твърде "реалистично" на ситуацията и от моя гледна точка,но мисля ,че Серхо е здравомислещ и няма да залитне до такава степен ,че да се откаже от кариерата си!!!  
Добър вечер  Crazy
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Какви са тези разсъждения,след като човек не е запознат с идеите на религиозното течение,как може така да мисли  ooooh! ooooh! ooooh! Идеологията на суфизма „учение, чрез което човек може да научи как да пътува в Божественото присъствие, да пречисти вътрешната си същност от нечистотата и да я разкраси с различни похвални черти”.  
Убедена съм,че за Серхан актьорството не е само пари,а и огромно душевно удовлетворение .Добре свършената работа му носи наслада,влага цялата си мощ,но и резултата си заслужава усилията.Пожелавам им на двамта успехи занапред в професионален и личен план  Heart Eyes

***
Заглушен от гласа на желанието
ти не подозираш, че Възлюбеният
живее в недрата на сърцето ти.
Притихни,
и ще чуеш гласа Му
в тишината.


Виждам ,че не си пропуснала да ме "Отбележиш"!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 724
  • Мнения: 570
Привет, Незабравими! Hug Hug Hug
Чудесно е да се потопи човек в неповторимата атмосфера на Незабравимата ни темичка, страхотни снимки и клипчета ! newsm53
Радвам се че и Кометка newsm60 ни е навестила днес.
'' Незабравима'' наистина е ненадмината емоция!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
http://www.dailymotion.com/video/xkr2y4_unutulmaz-84-bolum-harun … #from=playrelon-4

Общи условия

Активация на акаунт