Коледа вълшебна на вратата ми почука, бебешко торнадо ще вилнее тука - тема 85

  • 20 570
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Бабо Яжке бъди жива и здрава, много щастлива и Господ да те дари с едно прекрасно бебче в най-скоро време! Честит рожден ден!  newsm59  ura  Gift  Gift dazzler1  ura

# 31
  • Мнения: 34
Баба Яже Честит рожден ден и от мене!  newsm59  ura  Gift  party023  smile3525

На мене все още не ми е дошло.Снощи късно ме заболя леко кръста и спря.Освен да седя и да чакам няма друго какво да направя.


Весела Коледа на всички момичета! Нека всичко,което си пожелаете да се сбъдне!И нека да сме живи и здрави и да се обичаме! И помнете,че на Коледа стават чудеса!


# 32
  • Мнения: 1 172
И аз да цопна, преди съвсем да ви изгубя дирите. Grinning mecani, страхотна темичка!  bouquet  Да я изпълните с много и все хубави новини, момичета! Hug
Баба Яжка, на хубави дати се раждат хубави хора, а днес е прекрасна дата! newsm59
Ще се помоля и аз за малкия Антоан, дано скоро се оправи миличкия! Praynig Praynig Praynig Кураж на семейството му!
Весели празници на всички и наистина не забравяйте, че по Коледа стават чудеса! Дано всяка от Вас сбъдне своето чудо! Hug

# 33
  • Мнения: 731
Яже  Hug  hbday happy bd baloni хайде догодина да сте с един повече на рожденния ти ден желая!   bouquet
 Praynig за малкия Антоан!

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Хайде и аз да цопна в новата тема, Меци, страхотна е както винаги   bouquet
ЧРД на баба Яжка   bouquet , с пожелание да бъде скоро мама  Hug
Мадам Тиква, дано  племеннка ти бързо да се оправи и да е със семейството си през празниците, милото детенце, сигурно е много изплашено  Praynig Praynig Praynig моля се да бъде скоро едно здраво момченце

# 35
  • Мнения: 123
Бабо яжке Ч.Р.Д. миличка. Искам, точно в този момент, докато четеш поста ми, да затвориш очи и да си намислиш едно желание, а аз, от все сърце, ще се помоля,  то да се сбъдне!!! Hug Hug Hug
Мадам тиква,обещавам, че тази вечер ще се помоля, за детенцето. Минала съм по този път и знам колко боли, бъдете силни и вярвайте. Hug
Фейтчеи за теб ще се помоля, мила Praynig Hug

# 36
  • Мнения: 2 038
Мецани, благодаря за новата тема   bouquet
Яжке, честит празник!  nbirthday Бъди здрава, щастлива и нека мечтата ти да се сбъдне!
Фейтfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Тикве, стискам палци детенце скоро да се оправя  Praynig
На всички пожелавам весело посрещане на празниците и много Коледни чудеса!!!

# 37
  • Мнения: 3 499
Весели празници! Nature Snowman
 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2
Пожелавам Ви тази Коледа да бъде най - красивата за Вас, да се сбъдна всичко, което си пожелаете и най - важното - винаги да Ви съпътства здравето и любовта!
На Коледа стават чудеса, пожелайте си нещо и то ще се сбъдне.


# 38
  • Мнения: 960
Днес ви е хванала липсата Mr. Green. Сега правите едни ми ти ястияяя   chef. Аз понеже съм на работа отивам после и сядам направо на масата, а като знам мама какви ги е наготвила Crazy
Ами и аз да ви пожелая: ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА КОЛЕДА! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ ВИЕ И ВАШИТЕ БЛИЗКИ И НЕ СПИРАЙТЕ ДА МЕЧТАЕТЕ! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 864
И аз ви изтървах.

Желая ви весела Коледа и като наваксам с четенето, ще пиша  Hug

# 40
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Момичета, минавам само да ви пожелая весели и спокойни празници, пълни с обич и топлина, дано ви донесат всичко, което най-силно желаете!! Hug Hug

# 41
  • Мнения: 7 118
Ех, да отбележа и аз присъствие в темичката..

Мецинко, връчвам ти един огромен букет за труда  bouquet

Фейтче, нямаш представа колко се ухилих и колко силно ти стискам палци! Прегръщам те! Praynig Hug Hug Hug

Пожелавам на всички вълшебна Колвда! Не се страхувайте да мечтаете, чудесата се случват!

# 42
  • Мнения: 731
Добро утро мили мои!  Hug
В коледната нощ сиянието на Божията звезда вещае доброта, хармония, здраве, добронамереност, с които да направи света по-добър и съвършен.
Весела Коледа!
От все сърце ви пожелавам догодина по същото време всяка една да посрещне празника с младенец на ръце!Вярвайте-защото по Коледа стават чудеса!


P.S. нашия Дядо Коледа ни оставил подаръците сега чакам кака Ивка да стане и ще има голям купон у нас.  Joy

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Честита Коледа! Нека този свят празник да внесе топлина и уют в сърцата ни, да ни даде смисъл да съществуваме, да сбъдне нашето чудо!

# 44
  • Мнения: 452
Честита Коледа момичета! Пожелавам ви много здраве, дни изпънени с щастливи мигове и много късмет! Целувам ви  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт