Къде в Русе

  • 91 995
  • 717
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 864
Бихте ли ми казали къде в Русе мога да купя това :

http://www.pazaruvai-lesno.bg/thumbnail.php?pic=Ingenio4-dryjka. … 20&size_h=320

# 1
  • Мнения: 4 841
В каталога на Тефал в Техниполис го няма. Поне това отпада като опция. Успех в търсенето.

# 2
  • Мнения: 4 864
Мерси!! Май ще го поръчам онлайн Simple Smile

# 3
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Преди време ги имаше в Кауфланд, но ти каза, че там ги нямало. А в АтХоум, в Русе Мол провери ли?  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 864
Да, два пъти бях там, и двата пъти гладах Sad

# 5
  • Мнения: 1 194
Поръчай онлайн Peace  Специфично е и едва ли ще го намериш в магазините тук.

# 6
  • Мнения: 4 841
Днес ходих в Метро и се сетих да хвърля едно око, но и там не видях.

# 7
  • Мнения: 4 864
Мерси,че си се сетила!! Май ще се поръчва Simple Smile

Иначе темичката може да си я ползваме да се питаме това-онова Simple Smile

# 8
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Супер е темата.

Карола, със сигурност имаше скоро в Кауфланд, и моята е от там. Правиха разместване на скоро и малко трудно намерих дори тиганите, търси долу под тях.

# 9
  • Мнения: 4 841
Аз се сетих да попитам нещо. Една приятелка ми каза, че на центъра, някъде из уличките между Евас и Европата имало шивач на кожи. Искам да взема на детето едни топлинки, понеже на нейното дете много ми харесаха, но тя не можа да ми обясни точно къде се намира това ателие. Имате ли някаква идея?

# 10
  • Мнения: 4 864
Аз се сещам само за едно ателие, което вече го няма...Сега е магазин за обувки. Преди беше до бившия публичен дом

# 11
  • Мнения: 4 841
Там трябва да е някъде, понеже скоро им шиха на тях пантофките. Утре все пак ще се поразходя из района ако е хубаво времето и ще поразгледам.

# 12
  • Мнения: 4 864
Ти на кое казваш Европата?

# 13
  • Мнения: 1 622
Аз се сетих да попитам нещо. Една приятелка ми каза, че на центъра, някъде из уличките между Евас и Европата имало шивач на кожи. Искам да взема на детето едни топлинки, понеже на нейното дете много ми харесаха, но тя не можа да ми обясни точно къде се намира това ателие. Имате ли някаква идея?

Мда, ще се опитам да обясня. Тръгваш от Европа по улица Гладстон към Роял. Завиваш наляво веднага след сградата, на чиито ъгъл има магазин за сувенири - запътваш се към един заден двор. Е, веднага след магазина за сувенири, но вече именно по тази въттрешна уличка, е този магазин за кожени изделия.

Аз се сещам само за едно ателие, което вече го няма...Сега е магазин за обувки. Преди беше до бившия публичен дом
Точно там, където беше навремето химическото чистене, а именно до ателието за обувки, сега е преместено ателието за обувки. Дали има обаче топлинки не знам. Но това се пада именно в края на ул. Гладстон и началото на ул. Олимпи Панов. Демек - все на едно място с другото, което се опитах да обясня по-горе.

# 14
  • Мнения: 4 864
Еййй,верно,бе Simple Smile Сега се сетих. Златна си!!! Наистина е там,където казваш Simple Smile Ето,че темата се събужда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт