РУСЕнска зимна приказка

  • 31 045
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 526
   Честит 4-ти рожден ден на Мерт!
   Да расте здрав, разумен и грижовен батко!
Tada

   Ние си стоим вкъщи, само сменяме болестите ooooh!

# 31
  • Мнения: 81
Добър вечер русенки мами и аз да се присъединя в русенската зимна приказка Simple Smile
Аз съм кандидат-мама, ние сме във втория месец, имаме още дълъг път, дано да го изминем без проблеми.
Маргаритке много бих искала да дойда на сбирката, ще направя всичко възможно за да успея да дойда, дано успея.
Лека вечер на всички Simple Smile

# 32
  • Мнения: 429
Среща нямаше, за съжаление.
Ходих по доктори него ден, че кашлям като магарица както каза док., а не мога да пия нищо.

Благодаря за пожеланията.
Днес беше големият ден, направо съм съсипана.
Бяхме в Роял, всички останаха много доволни, дори и аз.
Мога да похваля и аниматорите от Веселяците също.
За срещата, ама несериозни сте пък.
Хайде казвайте кога и къде и съм първа пушка, ако ще и утре да е.

# 33
  • Мнения: 1 070
Шанел, честит рожден ден на патеричка на момченцето ти! Да е здрав-това е най-важното и много да ви радва!

Маргаритка, колко време чака за поръчката на шкафчето?

# 34
  • Miami
  • Мнения: 412
.

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 12:11 от Кори

# 35
  • Мнения: 463
tasi, още веднъж благодаря  Hug с твоите напътствия намерихме Котрочени много лесно, страхотен Мол, магазини и намаления, наистина шопинга беше ползотворен! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 622
Шанел, честит рожден ден на патеричка на момченцето ти! Да е здрав-това е най-важното и много да ви радва!

Маргаритка, колко време чака за поръчката на шкафчето?

Светле, аз не чаках въобще, по-скоро моите мебели са ме чакали около половин година изложени в магазина, защото бяха в много изчанчен цвят, ама на мен тъкмо ми паснаха! Така че моят съвет е - разгледай моделите в сайта, а после отиди на място.

# 37
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Честит рожден ден на Берк.Пожелавам му здраве и късмет.

# 38
# 39
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Скъпи съфорумци,съграждани,приятели остават броени часове до настъпването на Новата 2012 година.
Най-добрата Нова година е когато изпращаме старата, като прощаваме за всички грешки на нашите близки!
Нека всеки ден от следващата  година да бъде успешен, всяко отправено пожелание да стане реалност и всяка трудност да бъде преодолявана с лекота!
Бъдете живи и здрави, щастливи и добротворни.
Нека всичките Ви дела бъдат увенчани с успех и
носят удовлетворение и радост!
Нека сиянието на тези светли празници озари Вашите
сърца и Ви донесе здраве,
и сили за бъдните дни!
                       
                      

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 17:35 от devi4ca

# 40
  • Мнения: 1 070
Маргаритка, благодаря ти, вече си взехме едното шкафче, другото ще си го поръчам каквото аз си искам, по мой модел.
Весело изкарване на Новата година!

# 41
  • Мнения: 250
Нека Новата 2012 година влезе в дома ни с надежда, радост и любов, да ни избави от тревогите, болестите, грижите и дори от най-малките неприятности. Да ни донесе радостни грижи и работа за душата! Да се смеят децата ни и слънцето да огрява винаги лицата ни. И да ни дари с голямо щастие и здраве. С цялата си душа желая светла и хубава година! Весели празници!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 656

Чудесни снимки !

Весело посрещане на Новата 2012 !
Много здраве , щастие и успехи в семееен и професионален план през 2012 за всички  !

# 43
  • Мнения: 820

Чудесни снимки !

Весело посрещане на Новата 2012 !
Много здраве , щастие и успехи в семееен и професионален план през 2012 за всички  !



Весело изпращане и посрещане на Новата година!
Бъдете живи и здрави!
На вас и на семействата ви желая много щастие, късмет, незабравими мигове и успехи!

# 44
  • Мнения: 44
 Весело посрещане на Новата година, съграждани! Нека си пожелаем да сме здрави и все така неуморно да се стремим към мечтите си! Да изпратим старата година само с хубави спомени и да посрещнем новата с надежда за по-добро!
 

Общи условия

Активация на акаунт