Мобилен интернет

  • 15 682
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Благодаря. Simple Smile А ти доволна ли си от Виваком?

# 46
  • Мнения: 2 550
Другото, което е малко тъпо, но никога досега не съм ползвала мобилен нет, и не ми е ясно- взимам флашката, прибирам се вкъщи и има някакви настройки за инсталация, така ли?
Мога да ти кажа за Виваком-инсталираш една програма,става буквално за една минута.След това въвеждаш пин кода и си готова.


и при мтел е така
флашките за интернет са на един принцип с вграден софтуер Simple Smile

# 47
  • Мнения: 17
Аз ползвам от доста време на Макс Телеком.
Таксата е 20 лв на месец. Не ограничавт трафика или скороста.
Имат опция да пробваш услугата им за 2 дни и аконе ти хареса може да се откажеш.
В София не съм имал проблеми с лошо покрите, но извън София да.

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 01:42 от Fisherman

# 48
  • Мнения: 96
Доволна съм,хем ползвам мобилен за 5лв/месец.Според мен хората очакват от мобилния интернет да бъде като домашния и затова остават разочаровани.Моят го ползвам всеки ден,но само за да отварям сайтове,ако тръгнеш да гледаш клипове доста бързо ще си изчерпиш трафика.
В сайта на Мтел има опция да изчислиш какъв мобилен интернет ти трябва спрямо потреблението.

# 49
  • Мнения: 46
Здравейте. Искам да си взема мобилен нет от 10 лв. месечно, за лаптопа. Моля, посъветвайте ми, виваком или мтел да избера? Другото, което е малко тъпо, но никога досега не съм ползвала мобилен нет, и не ми е ясно- взимам флашката, прибирам се вкъщи и има някакви настройки за инсталация, така ли?

Мтел е по-малкото зло. На Виваком мобилния нет е под сяква критика. Настройките за флашката са лесни, като я вкараш и се отваря едно прозорче и ти следваш инструкциите...

# 50
  • Мнения: 58
Когато не работите с интернет, сваляте ли флашката от лаптопа? Аз ползвам мобилен в чужбина, та въпросът ми е принципен. В магазина, откъдето го купих, ме увериха, че мога да го ползвам 24 часа в денонощието. Аз си оставям флашката на компа, та дори и него не спирам през нощта. Резултатът - ваучер за 1 месец се изчерпа за 10 дни ooooh!

# 51
  • Мнения: 349
Аз съм доволна от мобилния на Мтел-а Simple Smile.

# 52
  • Мнения: X
А да попитам, при тази такса от 10 лв. при мтел и вивател, нали няма трупане на трафик след изхарчването на определен брой мб? Само ограничават скоростта, така ли? Ох, още се колебая между мтел и виваком. Условията им са де факто еднакви и не знам на кои да се спра...

# 53
  • Мнения: 169
Аз пак ще помоля някой да даде информация за ПРЕДПЛАТЕНИЯ мобилен интернет на Виваком. Моля ви!

# 54
  • Мнения: 96
А да попитам, при тази такса от 10 лв. при мтел и вивател, нали няма трупане на трафик след изхарчването на определен брой мб? Само ограничават скоростта, така ли?
Да,само ти намалява скоростта.
В темата имаше повече потребители,доволни от Мтел,така че може би е по-добре да се ориентираш към техния интернет.Мтел имаха някаква промоция за регистрирани в bg-mamma,която беше с по-добри характеристики от стандартния им мобилен интернет.

# 55
  • Мнения: 0
Eто го предложението http://www.mtel.bg/mtel-surf-bg-mamma . Специално аз и хората около мен сме доволни  Peace

# 56
  • Мнения: X
При смяната на флашката с мобилния нет, с кабелния нет вкъщи, има ли някакви проблеми, нужна ли е пренастройка?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 508
Eто го предложението http://www.mtel.bg/mtel-surf-bg-mamma . Специално аз и хората около мен сме доволни  Peace

Промоцията първоначално беше до края на октомври, след това я удължиха до края на ноември миналата година, мисля, че вече не е валидна. Имаше цяла тема по въпроса - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=613260.0

Иначе и аз съм доволна.

# 58
  • Мнения: 0
В момента също е актуална тази промоция  Hug

# 59
  • Мнения: 96
При смяната на флашката с мобилния нет, с кабелния нет вкъщи, има ли някакви проблеми, нужна ли е пренастройка?
Не,само натискаш на "свързване",ако си с рутер,или слагаш кабела,ако си без.

Общи условия

Активация на акаунт