Британците, британците! - ...and a happy Brit year! - тема 42

  • 12 942
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Джо, какво й има на Ането, ве? Дори й е затворена устата.  Peace

Знаех си аз, че планът ми е ориентиран в правилната насока. Все пак някоя лампичка още свети на горния етаж.

Ване, алкохолът не прощава. Цигарите още повече.  Mr. Green Това последното беше за Джо Simple Smile

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сега забелязах какви ръце има Стивън  Heart Eyes

Оф, за мен са ужасТни! отблъскващи... да ми се чуди човек как може един мъж толкоз да ме кефи, а кат му погледна ръцете и...
ЛУДА  Shocked Какво му има на идеалните ръце, бре????????????????? Толкова изящни и дълги пръсти, прекрасна нокътна плочка, естествено окосмяване  Mr. Green СМятай, колко тестостерон има в това тяло  Crazy

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как ще да е затворена, чак вратникът межу зъбите се вижда hahaha. А на Бильо ръцете са мъжествени, ама леко фермерски Rolling Eyes



# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Факт е, че най-хубавите ръце са на Дик  Heart Eyes Crazy, ама пък да кажеш, че Бильовите лапи са фермерски... Ми не си справедлива, Джо, не си...  Crossing Arms

# 694
  • София
  • Мнения: 6 219

ЛУДА  Shocked Какво му има на идеалните ръце, бре????????????????? Толкова изящни и дълги пръсти, прекрасна нокътна плочка, естествено окосмяване  Mr. Green СМятай, колко тестостерон има в това тяло  Crazy

А, де  newsm78


О, аз си се пуля и на вода да съм само...  Embarassed
Да ме беше видяла как се опулих на твоята снимка... добре щеше да се изсмееш!

# 695
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами не съм казала, че са грозни, но са ми леко грубички. Виж, на Рик са прекрасни, и на Ейдриън Броуди също. И на Джоузи, аххх, Джоузи Heart Eyes

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Точно пък на този Джоузи са му фермерски пръстенцата. Виж му изгризаните нокти  Confused Само дължината го спасява.

Ване, и к'во викаш - и от вода се напиваш  Joy А що се пулиш толкова много?

# 697
  • София
  • Мнения: 6 219
Точно пък на този Джоузи са му фермерски пръстенцата. Виж му изгризаните нокти  Confused Само дължината го спасява.

Ване, и к'во викаш - и от вода се напиваш  Joy А що се пулиш толкова много?

Пффф, на Джоузи ръцете са все едно на 10-год. ми братовчед ръцете... нищо мъжко няма в тях!

Богиня, като току - що дипломирал се със слаб 2 мим съм в лицето... и `сичкУтУ дето си го мисля се изписва върху негУ... жълтите емотки много добре ме описват!  Crazy

# 698
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мен пък много ме кефят, точно защото са по-нежни, а и аз му избарах детска снимка, ама нещо не откривам по-актуална Rolling Eyes
Ето една, ама тук по-видни са пръстенцата на госпожица Шифър Mr. Green

# 699
  • Мнения: 3 736
 Shocked Джо се върна и темата свърши! Връщам се да чета да види по какви обвяинения ще ви чеша днес.

Сънувах как със съфорумеца Лабрадор залагаме в найлонов плик джибри от боклук, включващ картофени  обелки и подобни чудесии, а пък не бяхме в Сибир.

Такааа, няма за кво да се карам, това е новост!

Пак изпуснах краката бухски, егати!  Crossing Arms Боже, нали, налу, нали (за Бил и най-вече ръцете му).  В крайнично отношение може да се състезава с Гари.  Heart Eyes Джо, недовиждаш, фермерски са кунките на Сашо - с едри грубовати пръсти.

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 08:50 от ИрПуц

# 700
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 897
Добро утро!
Ба'си, защо винаги се пускат снимки у амнайсе през нощта, когато съм във осма фаза на бюти слийп?

Много обичам големи мъжки ръце.  Embarassed

# 701
  • София
  • Мнения: 6 219
Споко, моите крака няма да махам!!!!

Добро ви утро!

Какъв сън сънувах, обаче не мога да ви го пресъздам!   ooooh!

# 702
  • Мнения: 2 040
Добрутро!

По крака сте били снощи, а? Добре поне, че Ването е оставила нейните, та малко да скивам и аз.

Боги, все едно си ми чела мислите като си описвала бозавия Сашо с приближените му очи.

# 703
  • Мнения: 6 496
Ку ку , къмбърбачета  Hug .Верно много сладко сериалче и таз идея да пренесат Шерлок у наши дни с тез съвременни играчки ммммм Heart Eyes.Абе Холмско ми беше снощи-подгрях с Шерлок по НВО и се гътнах с модерната версия , доде ВИЙ сте мятали крака  Laughing

# 704
  • Мнения: 3 736
Нали, Лате, нали.  Mr. Green Много ми е интересно как ще преразкажат Баскервилеца.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт