Живеещи в Италия, тема 121

  • 29 654
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Запис  Blush

И ние утре сме си дом Laughing Както и в последните десет години, за мен няма по голям кеф от това, да не се блъскам в навалицата на 31ви, та и страхотно оценявам забраната на бомбичките Mr. Green За последно съм си купувала тоалет за "празничната" нощ около 20 годишна, от тогава ми е минал и мерака за дискотеки, с други думи за някои- пълна скука Grinning

Весело посрещане на НГ дами и прекрасно и успешно начало на идната година ви желая. На Кала една прекрасна бебочка, на Феиам по-малко бач и повече пътешествия, на другите, каквото си пожелаете Heart Eyes

До скоро!

от твойте уста в ... шефските уши  Laughing

# 16
  • Мнения: 8 535
Ако имате бг тв гледайте по бтв една красива българка, омъжена за италиански бизнесмен,първата съпруга на Христо Сираков.Страхона чаровница

# 17
  • Мнения: 3 425
Дюн,  Hug  Heart Eyes  Hug

Мг18....нямам бг телевизия,но ще се поинтересувам после коя е тази хубавица  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 535
Дюн,  Hug  Heart Eyes  Hug

Мг18....нямам бг телевизия,но ще се поинтересувам после коя е тази хубавица  Mr. Green
Много ефектна дама,щом италианеца е оставил 30 годишен брак ,замък и всички други екстри  за да заживее с нея и то в малък апартамент,ама не е за жалене де,сега пак си живее луксозно ,хареса ми как обясни ,че сега се събират с своите бивши половинки на празници ,дадоха дори моменти от тяхни тържества,абе от висока класа хора.Тя наистина е голяма красавица дори и на тази възраст.
И нещо извън темата-въпрос -пукнах си купата на кухненският робот.Има ли шанс да си купя от някъде само купа или ще трябва да изтърпя една яка кавга от съпруга щото съм си виновна де ,вместо да я оставя да се отцеди ,,взех да я бърша с кърпа изплъзна ми се от ръцете и сега е пукната  #Cussing out,то тази сутрин само на чупене ми върви.Успях и един нож да счупя опитвайки се да отворя един буркан.... Embarassed

# 19
  • Мнения: 6 332
Aко не знаех, че става дума за Ирен Онтева, направо щях да се впечатля. Mr. Green



Поздрав за вас от тази сутрин. Simple Smile Езерото всеки ден е различно, невероятно нещо! Ставала съм свидетел на какви ли не ефекти и пак успява да ме изненада с нещо ново.

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 17:58 от Barbabeau

# 20
  • Мнения: 8 535
Aко не знаех, че става дума за Ирен Онтева, направо щях да се впечатля. Mr. Green



Поздрав за вас от тази сутрин. Simple Smile Езерото всеки ден е различно, невероятно нещо! Ставала съм свидетел на какви ли не ефекти и пак успява да ме изненада с нещо ново.


smoke on the water di Barbabarba, su Flickr

Оооо, не е Онтева,той не е бил женен за нея ,има само дете от нея.Говоря за законната му съпруга ,манекенка от социалистическо време-Мария.
Ето я тук ,но снимката никак не е добра - http://www.blitz.bg/news/article/126220
И по стечение на обстоятелствата Онтева също живееше с италианец,но са разделени вече.
Ето друг линк тук е по хубава снимката http://www.eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B … %D1%82%D0%B8.html

# 21
  • Мнения: 6 332
A, oк, извинявам се тогава, понеже за тази жена Мария никога не съм чувала.

И по стечение на обстоятелствата Онтева също живееше с италианец,но са разделени вече.
При такава завидна бройка от 100 манекенки сигурно е неизбежно да не се случват някои повторения. Laughing


Обаче от "Ева" как ги пишат тези истории за царствени принцеси, грозни патенца,
пепеляшки предприемачки и т.н., не е истина. Laughing

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 13:40 от Barbabeau

# 22
  • Мнения: 3 425
Да им имам малкия апартамент..но съм съгласна сравнен със замък е малък   Joy Joy Joy

Иначе таз Мария и аз не я бях чувала  newsm78 ,но ми хареса излъчването  Peace Peace Peace

Барб, много е хубаво до водичка...и тук морето се променя много често  Grinning само дето не си измих пак прозорците за Нова година....но ще го сторя идната  Crazy  Crazy  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 425
Забравих  Laughing Laughing Laughing МГ18, има магазини за части за всички електрически уреди ....аз съм поръчвала за стар модел пасатор освен пасиращия *крак* и само ножа към другата му част,защото все още си работи пасатора,но остриетата се бяха изхабили  Peace необходимо е марката и модела и  го поръчват  Peace разпитай наоколо  Peace У наше Ли има само един такъв магазин  Peace , но едва ли е гениален единствен и неповторим магазин  Crazy

Ние излизаме на слънчице  Peace Peace Peace

# 24
  • Мнения: 8 535
×Кала×,Господ здраве да ти дава  Grinning за тази информация,тези дни ще споделя със съпруга каква работа съм свършила и ще тръгна да търся.Дано да има моят е подобно нещо ,същата марка обаче този модел е малко по скъп май ,моя е пласмасов бял
Значи да питам ,а име на магазина нещо да ми кажеш.И ако не намеря нищо тук удобно ли е да ти поръчам да питаш въобще дали има вероятност да купя само купата ,предварително благодаря

# 25
  • Мнения: 3 425
МГ, писах ти на лични  Peace

# 26
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Честита да ни е Новата!да е успешна за всички!
Тук при мен мина прекрасно. Единственото ми оплакване е, че за пореден път нямаше желаещи за танци  Confused
започвам да разбирам защо пенсионерите се отдават на подобни клубни мероприятия  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 8 535
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА,
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ,
НЕКА ВСИЧКИТЕ ВИ ДЕЛА СЕ УВЕНЧАВААТ С УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА 2012

# 28
  • Мнения: 3 425
За Още Много Много Години  Tada Tada Tada

Феям,а тинейджърките каква програма имаха?

С големи деца и аз бих се замислила за клубно мероприятие ,но хм...има време   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 29
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
За Още Много Много Години  Tada Tada Tada

Феям,а тинейджърките каква програма имаха?

С големи деца и аз бих се замислила за клубно мероприятие ,но хм...има време   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

тинейджърката беше на първата си дискотека. 40 пубера  в заведение запазено само за тях без консумация на алкохол (т'ва официално, де  Mr. Green) и с бодигард, който следи да няма външни хора и изцепки. на 5 мин от къщи, малко помърмори, че 1.30 е рано за прибиране, но накрая ми се стори доволна. обаче като се появи докарана за дискотека баща и рискува инфаркт  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт