Получихте ли Коледна премия?

  • 9 126
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 109
Получих, но не съм доволна на фона на предишните си премии. За справка - предните години получавах премия в размер на малко повече от три заплати! А заплатата ми не е от малките. Та затова недоволствам таз зима. Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 4 275
Получих, 13-та заплата. Доволна съм Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 304
Аз нямам работодател,имам клиенти. Само един от тях се сети да ми подари 2 буркана мед и 20лв. Може да е нищо, но ми стана много мило.

# 33
  • Мнения: 8 828
Не получих нищо, Дянков не даде нищо на пенсионерите тази година, а ресорният министър Муньо Младенов, а пардон, май беше Тотю Младенов само големи обещания раздава Mr. Green
Иначе, каквото си изработих по гражданския договор, си го получих. Не беше много, ама дано догодина съм в по - добро здравословно състояние, че да изкарвам повече... Confused

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз нямам работодател,имам клиенти. Само един от тях се сети да ми подари 2 буркана мед и 20лв. Може да е нищо, но ми стана много мило.


На мен една клиентка ми подари петолистна детелина. Ей, така без повод са най-милите жестове.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 603
Не.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Получих, да. 200 лева. Работя в малка частна фирма, даже се учудих, че имаха възможност да отделят и толкова. По-голямата изненада беше от един доволен клиент, от неговата премия също получих една част.

# 37
  • Мнения: 202
Не  нито банкет организираха, ми не стига  това , ами и даже в последният работен ден не се появиха поне да пожелаят едното " весели празници".

# 38
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Не не получих  #Cussing out Обещаха ноември 13 заплата и след една седмица стана ясно, че пари няма.Точно ги бях наместила и аха няма да има  #2gunfire

# 39
  • София
  • Мнения: 14 760
Май работим при един работодател Mr. Green-само с обещаното си останахме. Добре че, мъжа ми взе-от три месеца е новата си работа и пак дадоха някой лев.

# 40
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
За трета поредна година, премии няма! Sad Sad Като че ли, свикнах вече! Фирмени партита и други глезотии също никога не е имало, така че не ми липсват.

# 41
  • Мнения: 3 419
Работя в реална икономика, частен сектор.
Прощавай,но какво значи реална икономика Blush
Аз работя в сферата на услугите и получих премия,малка.Но съм благодарна за жеста,въпреки,че фирмата в никой случай не е в криза.

# 42
  • Мнения: 54 651
Получих , при нас няма криза ! Grinning
И Коледна и Великденска , от години ги получавам !
И банкет си имаме , винаги ! Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 16 111
Получих 1/4 от месечната заплата като коледна премия. Отделно имаше и фирмен банкет, но не съм ходила - точно тогава се разболях. Толкова са решили, толкова да превели шефовете, благодаря им.

Не не получих  #Cussing out Обещаха ноември 13 заплата и след една седмица стана ясно, че пари няма.Точно ги бях наместила и аха няма да има  #2gunfire
Затова никога не намествайте предварително обещаното. Като ви го дадат - тогава си правете сметки как да го харчите.

# 44
  • Мнения: 4 841
Работя в реална икономика, частен сектор.
Прощавай,но какво значи реална икономика Blush

Реалната икономика е производството, защото създава реален продукт и БВП. Уточних го, защото в реалната икономика парите също са реални, и за да ги има в излишък за бонуси, значи се е свършила много добра работа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт