Получихте ли Коледна премия?

  • 9 133
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 567
Искам да ви питам получихте ли коледни надбавки или работодателите ви се направиха на "умрели лисици"?

Да, получихме си 13-та заплата. Но тя се полага по закон. Който май от догодина няма да съществува вече  Mr. Green. Та, така.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 286
Искам да ви питам получихте ли коледни надбавки или работодателите ви се направиха на "умрели лисици"?

Да, получихме си 13-та заплата. Но тя се полага по закон. Който май от догодина няма да съществува вече  Mr. Green. Та, така.

По кой закон? И за БГ ли става въпрос?  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 3
не, но и не работя. Нещо работата ме депресира Sad явно не съм създаден за работа newsm78

# 93
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Още в колко теми ще се похвалиш, че не работиш?
Няма по-хубаво нещо от независимостта.

# 94
  • Мнения: 1 567
По кой закон? И за БГ ли става въпрос?  Rolling Eyes

Не.

# 95
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Аз получих печена пуйка, това брои ли се за премия?

# 96
  • Мнения: 7 001
Ако си вегетарианка - не. Аз много бих се шашнала от такъв подарък  Joy

# 97
  • София
  • Мнения: 6 286
не, но и не работя. Нещо работата ме депресира Sad явно не съм създаден за работа newsm78

И мен ме депресира работата, създадена съм да не работя и да имам хубави и скъпи неща  Joy Joy Joy Joy Joy

# 98
  • Мнения: 155
Да получих-38 лв  #Crazy
Предни години поне 200 лв,а тази .....  Laughing  ,но пак е нещо нали така  Joy

# 99
# 100
  • Мнения: 17 410
За едни премии, па макар и нищожни, за други- предизвестия Confused
Капитализъм, ко да се прай. Може да по- зле, както виждате, тъй че, по- ведро Simple Smile

# 101
  • Мнения: 274
Нищо допълнително не получихме, но поне ни дадоха заплатите преди празниците, а не на 5-то число, както е прието във фирмата. Берекет версин, дето се вика. А имаше хора, дето си получиха предизвестията вместо подарък.....

# 102
  • София
  • Мнения: 1 152
Да, 200 лв плюс персонален подарък, който много исках! Аз работя в сферата на модата, в бутик в който предлагаме български дизайнери, производството си е тук, но колективът ни не е много голям. Трудно е, но се справяме някак. Коледно парти по традиция винаги правим след празниците...малко сме алтернативни, но това идва заради самите дизайнери. И така. Доволна съм.

# 103
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Получих 25% от годишното си възнаграждение като бонус.
Доволна съм, защото, честно казано, не го очаквах.
Отделно имаше 200 лв. коледни.
Не съм гласувала, защото няма подходяща опция.

# 104
  • Мнения: 0
Не но поне ми дадоха заплатата на 25.12  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт