екскурзия до Израел - съвети, препоръки и идеи.

  • 29 037
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 186
след като прочетох няколко пътеписа, разбрах, че при екскурзията до мъртво море може да се закупи козметика родно производство т. е. израелска. моля, всички които са купували или пробвали като подаръци да споделят, тъй като искам да си взема нещо от там.
благодаря предварително. Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Слонче, фабриката, която произвежда въпросната козметика се казва Ahava и се намира в пустинята. Ние спряхме да я разгледаме по пътя от Йерусалим към Мъртво море. Вътре има голям магазин, където се продават всички продукти на марката. Беше истинска лудница, всички хора бяха като полудели да купуват. По мое мнение е много скъпо. Някъде из темите бях чела, че е по-изгодно да се купи същата от фрий шопа на летището, но аз лично нямам впечатление, тъй като изобщо нямам интерес към всичко това.
И други марки има, доколкото знам, но тази е, така да се каже, най-реномираната.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Момичета, внимавайте с козметиката от Мъртво море, че заради нея вадихме всичко от куфара на летищната проверка.Докато стане ясно, че сме си купили сол от Мъртво море, доста се поизпотихме Grinning Желая на всички незабравими преживявания из светите земи, заслужава си ужасните летищни проверки Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 940
Желая на всички незабравими преживявания из светите земи, заслужава си ужасните летищни проверки Peace

Имаме сериозни здравни проблеми и ни препоръчват лечебната кал на Мъртво море.Това което ни предлагат ТА е доста скъпо и твърде туристическо, а ние се интересуваме предимно от лечението си.Мъчим се да си организираме самостоятелно пътуване на поносима цена и се интересуваме от всякаква информация.Търсим лични впечетления от там и ви молим за помощ.

# 34
  • Мнения: 255
peterky2002, мисля, че трябва да питаш по-конкретно какво те интересува и къде трябва да отседнете, защото Мъртво море има излаз и към Йордания. Предполагам престой в Йордания излиза доста по-евтино.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 940
peterky2002, мисля, че трябва да питаш по-конкретно какво те интересува и къде трябва да отседнете, защото Мъртво море има излаз и към Йордания. Предполагам престой в Йордания излиза доста по-евтино.



Става въпрос за рехавилитация след 0перация,  хими0терапия и  лъчетерапия на рак на гърдата.Тук няма никаква инф0рмация.Г0в0рихме с няк0лк0  ТА.Кат0 разберат за какв0 става дума губят интерес зат0ва тьрсим 0т Вас инф0.Какв0т0 ни сп0делите ще ни е п0лезн0.

Общи условия

Активация на акаунт