Philips - Lumea - фотоепилация

  • 647 603
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 740
Добър ден на всички дами в темата! bouquet Чета, чета, разглеждам и все още съм в състояние на колебание! Бих желала да си закупя подобен уред, за мен и дъщеря ми.Притеснява ме единствено факта със подмяната на лампи.За един модел пише ,че е се сменят лампите (една лампа е около 70 лева и стига за 1,5-2 процедури на цяло тяло), на другят модел пише че няма нужда от резервни части та съм чуденка, защото както казах  идеята ми е да го ползваме със дъщеря ми .Споделете ако обичате .Предварително да се извиня ако вече е дискутирано,но малко време не ми достига да изчета всичко! Приятен ден Ви пожелавам.
Е два ли някой ще се навие да преповтаря цялата информация. Ще се наложи да намериш време и да прочетеш.

# 106
  • Мнения: 1
Az si kupih Silk,n Glide predi edna godina beshe na promocia s 50.000 impulsa I neznam kolko proceduri sum napravila za tova vreme, no peta skorost veche ne mi raboti,a az samo na neq se praveh. Nqma nikakav efekt. Kosmite sa mi sashtite prosto sled procedurata iznikvat po-bavno kakto sled kola maska. Az sajalqvam,che dadoh tolkova mnogo pari naprazno. Za men nqmashe nikakav smisal. Po-dobre da si bqh hodila na kola maska. Moeto mnenie e che nqma smisal da si davate parite. Spored men razuchete lazernata epilacia I si daite tam parite,no nqma smisal da si gubite vremeto vkashti s takav photoepilator kakto az izgubih moeto.

# 107
  • Мнения: 9 708
Здравейте. Да дам отчет в темата.

Имам Philips Lumea SC1991 (най-евтиният от серията). Направила съм 3 процедури през 15 дни.
Ефекта е невероятен.
Подмишници - изчезнали косми на 90%.
Цял интим - изчезнали на 60%
Крака - изчезнали на 70%
Ръце и лице не правя и нямам нужда да правя.

Кожата ми е по-скоро светла, космите изключително тъмни и гъсти. От 6 клас съм ползвала предимно бръснач и когато не ме мързи епилатора.
Ползвам 4та степен на подмишници и крака и 3та на интим зоната.
Не знам колко импулса съм изхарчила, но когато свършат, категорично ще инвестирам в нов уред.
Болка няма, само леко парване.

Това е най-добрата покупка, която съм правила през целия си живот.
За жалост нямам снимки "преди", но мога да дам снимки "след"(примерно след 1 седмица небръснене на все още неповлияните зони) за да се види ефекта и да се види, че не са измислици.  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 31
Момичета,
аз не съм доволна от RIO X 60 - не ми свърши никаква работа. Даже по едно време си мислех - аз ли нещо не правя, като хората.... сега съм набелязала да пробвам на Филипс новата - Lumea Precision Plus, IPL система за премахване на окосмяване SC2008/11  - събирам парички  Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 7
Момичета,
имам въпрос към Вас. Уредът Philips lumea работи ли ефективно и върху мъже? Ако космите са по-дебели и корените са по-навътре в кожата (както обичайно са при мъжете), дали ще има понижение на степента на окосмяване? Като цяло съм чувал от приятели, че колкото повече косми има на третираното място, толкова по-силен ще е ефектът от фотоепилацията.
Може ли да се използва върху брадата (долната част върху врата) или върху брадата на мъжа като цяло?
Благодаря Ви предварително Simple Smile

Последна редакция: нд, 08 ное 2015, 23:24 от DimitroFF

# 110
  • Мнения: 1 740
На моя фотоепилатор, той е Me my Elos, в инструкцията предупреждават да не се използва върху мъжка брада, защото ще оредее на островчета и ще е смешно.
Но да, срещала съм отзиви от мъже - значи го купуват и ползват.

# 111
  • Мнения: 749
Момичета не е ли време да ни подскажете докъде стигнахте след този период на фотоепилация? Шегувам се разбира се. bouquet
 Просто идват празници и ми се иска да подготвя правилно избрана марка и модел.

# 112
  • Мнения: 749
Да кажа, че в сайта на Техномаркет има добра цена на Лумеа 2008 -  692 лева / нещо такова/

# 113
  • Мнения: 6 590
Някой купи ли си от Емаг днес? Сутринта влизах и все още не беше разграбен, цената беше 37% надолу  (450 лв.) за Philips Lumea IPL SC2004. Много се замислих и докато се прибера на обяд и беше изкупен  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 555
От днес съм собственик на лумеа 2009. нека обезкосмяването започне сега  Mr. Green

# 115
  • София
  • Мнения: 134
В понеделник очаквам моята Лумеа 2008, дано не съжалявам. Закупих я от Техномаркет онлайн за 692 лв. с безплатна доставка.

# 116
  • Мнения: 4
И аз бих желала да се включа в темата. Аз закупих Philips Lumea Prestige SC 2007/00 и до няколко дни очаквам да пристигне и ще споделя бъдещия резултат. Надявам се искрено да е положителен  Laughing Само ако може някой да вмъкне допълнение дали в крайна сметка фотоепилаторът може да се ползва за цял интим или единствено за бикини линията. Благодаря предварително.

# 117
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да попитам тези уреди броят ли импулсите, как разбирате колко ви остават? Аз се замислям да се сдобия с един такъв уред и доста чета Simple Smile

# 118
  • Мнения: 1 740
Няма брояч

# 119
  • Мнения: 555
В един момент просто ще спре  Crossing Arms

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт