Сервизи за лаптопи в София

  • 8 398
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 640
vl предложете тогава вие марка и модел. Бюджета ми обаче е 700 лв без ДДС.
Асуса със сигурност щях да си го ползвам още дълго време, ако не го бях заляла. Тъкмо чукна 3 години и си работеше перфектно, имаше нужда само от почистване на праха.
А колкото до части втора употреба, аз лично бих купила такива, ако могат да спасят лаптопа и не ми се налага да купувам нов, а гледам по специализираните форуми хората продават части, не виждам защо да не може да се продаде моя лаптоп и 100 лв. да взема все са пари.

# 31
  • Мнения: 2 480
vl предложете тогава вие марка и модел. Бюджета ми обаче е 700 лв без ДДС.
Асуса със сигурност щях да си го ползвам още дълго време, ако не го бях заляла. Тъкмо чукна 3 години и си работеше перфектно, имаше нужда само от почистване на праха.
А колкото до части втора употреба, аз лично бих купила такива, ако могат да спасят лаптопа и не ми се налага да купувам нов, а гледам по специализираните форуми хората продават части, не виждам защо да не може да се продаде моя лаптоп и 100 лв. да взема все са пари.

По-назад Ви написах какъв имаме ние и какво се е случило с него. Но решаването на проблема с охлаждането е най-важното нещо. Не вярвам да вземете даже 50лв. от него, но опитайте, търсете.

Някак си ми идва в повече да коментирам празните приказки, че и DELL  се чупел или пък можел да се залее. Все едно да кажем, че и SONY се чупи или пък може да се залее. Не желая да дискутирам кое се амортизирало за 2г. и си изкарвало парите. Ние не желаем да ползваме компютър, телевизор и др. само 2години! Това означава на всеки 2г. да плащаме излишни пари за нови. Защо??? За да направим алъш-вериша на някого??? Предпочитаме с тези пари да отидем в странство на море и екскурзии. Такова е виждането ни за живота. А който иска нека да се хвали с последен модел компютър, телевизор, таблет, айпифон и  др.

# 32
  • Мнения: 380
Струва ми се, че излизаме от добрия тон.
Кой къде пътува, каква техника разполага не го обсъждаме тук.
А това как се амортизират активи, не съм го измислила аз, а някои, дето ги разбират тея неща.

# 33
  • Мнения: 2 480
Струва ми се, че излизаме от добрия тон.
Кой къде пътува, каква техника разполага не го обсъждаме тук.
А това как се амортизират активи, не съм го измислила аз, а някои, дето ги разбират тея неща.


Темата стигна до обсъждаме каква марка и модел компютър да се купи, ако се наложи. Какво сте измислили Вие и какво не сте не зная. Но нима не трябва да оспорвам 2-те години за ползване на един и същ компютър? Във фирмени условия може и така да е, но в домашни съвсем не е. Нашият ако има възможност ще го ползваме даже 10 и повече години. Ето, сега виждам, че луменисцентната лампа започва да отслабва. Може да свърши през следващите месеци. Ще купя нова и ще я сменя. Миналата година беше 12лв.

# 34
  • Мнения: 39
След доста сменени вече модели не искам повече да видя сони или дел. На дел най-хубавото му беше, че сервизът им е супер точен и ремонтират на следващия ден вкъщи. Лошото е, за година и половина ми се наложи да ги викам няколко пъти и то все за дъно.. Сони са хубави за гъзария, но не блестят с нищо, но пък беше супер хладно през цялото време. За сега съм най-доволен от тошиба. За мен това е марката и пак бих си взел такава. За жалост в Германия не се предлага тази гаранция за каквото и да се случи. Старите тошиби имат проблем с охлаждането, надявам се новите да са на ниво вече Simple Smile На работа използваме аймакове, но са скъпички, поне за стандарта в БГ и имат нужда от привикване.

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
............На работа използваме аймакове, но са скъпички, поне за стандарта в БГ и имат нужда от привикване.

Скъпи са наистина, но аз не съм чула за каквото и да е Епълско да даде фира. Може би има защо да са толкова скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт