Професионални серии за коса - 27

  • 43 595
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 55
Мацки,дайте някоя идея косата да расте по-бързо ?

А някой да ми предложи сходно действие на продукт като Mythic Oil ?


малката лисичка
лично аз не съм го ползвала, но една приятелка от доста време ми хвали енергизиращия шампоан на Davines
https://HTTP://apteka.framar.bg/30010377/давинес-енергизиращ-шампоан-против-косопад#exoskeleton
за доста неща, включително и за забележимо бърз растеж на косата. Доколкото знам бадемовото масло се води най-мощният стимулант за растеж, но тъкмо започнах да го ползвам и още не мога да го похваля Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 21 298
Мацки,дайте някоя идея косата да расте по-бързо ?

А някой да ми предложи сходно действие на продукт като Mythic Oil ?


малката лисичка
лично аз не съм го ползвала, но една приятелка от доста време ми хвали енергизиращия шампоан на Davines
https://HTTP://apteka.framar.bg/30010377/давинес-енергизиращ-шампоан-против-косопад#exoskeleton
за доста неща, включително и за забележимо бърз растеж на косата. Доколкото знам бадемовото масло се води най-мощният стимулант за растеж, но тъкмо започнах да го ползвам и още не мога да го похваля Rolling Eyes
Благодаря,да и аз знам за Бадемовото  Peace

# 737
  • Мнения: 372

Feeling, предполагам,че при теб има разлика когато използваш различните продукти със и без тази преса?


Да, при мен има съществена разлика.    Hug
Относно протеиновата терапия на МШ, аз не съм усещала неприятна жилавост. Нямаше нищо прекалено. Което обаче не значи, че при друг не може да се случи някаква прекаленост - отдавам го на моментното състояние на косата.   Peace

elinor1985, благодаря за поправката. Четох-четох, но не видях такъв надпис. На самите ампули ли е написано?
Отивам да прочета още веднъж всичко.    Peace

П.С.  При мен определено няма такъв надпис. Kак ли не обръщах и кутията, и ампулите.  Grinning

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 21:46 от Feeling

# 738
  • Мнения: 2
Feeling, моите нали знаеш, че са от Б-я и имат надпис и на български и там го пише Peace

# 739
  • Мнения: 372
Feeling, моите нали знаеш, че са от Б-я и имат надпис и на български и там го пише Peace

Да, знам, но защо не го пише на другите езици.   newsm78
Нито на английски, нито на немски пише.    newsm78
Както и да е, информацията е полезна и това е от значение.      bouquet

# 740
  • Мнения: 18
Искам да попитам след 2 мин реконструктор на Афоджи слагате ли балсам маска?

# 741
  • Мнения: 21 298
Момичета,използването на пресата ли ми действа така,или просто има някакъв друг проблем,миналата седмица бях да се подстрижа малко сега пак едни цъфтежи едно чудо,аз ли бъркам някъде или има някаква липса?  ooooh!

# 742
  • Мнения: 3 422
Момичета,използването на пресата ли ми действа така,или просто има някакъв друг проблем,миналата седмица бях да се подстрижа малко сега пак едни цъфтежи едно чудо,аз ли бъркам някъде или има някаква липса?  ooooh!
Като ползваш преса какво очакваш? На третото и ползване съм за подстригване. Сведи ползването и до минимум и овладей повече сешоара Peace

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
 Привет,момичета!  Heart Eyes сигурно е коментирано, но в последните 10-тина страници не намерих инфо. Става върос за реконструктора  със зелен чай на Афоджий. Интересуваме дали някой с плътен косъм го е ползвал,и какви са му впечатленията. В търсене съм на реконструктор, който да не ми докарва пресушаване,което при мен се получава лесно с предозиране на протеин. Sad
пп и да споделя,че съм влюбена в силно хидратиращият шампоан на ФК. Невероятен разкош, Heart Eyesще купувам вече трета опаковка Heart Eyes.този шампоан ми е абсолютен фаворит.

# 744
  • Мнения: 3 422
пп и да споделя,че съм влюбена в силно хидратиращият шампоан на ФК. Невероятен разкош, Heart Eyesще купувам вече трета опаковка Heart Eyes.този шампоан ми е абсолютен фаворит.
и на мен Heart Eyes

# 745
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Момичета  Blush Heart Eyes благодаря Ви  Embarassed    bouquet


Unconditional, аз и доста хора около мен (извън форума) с доста разнообразни коси ползваме терапията вече година, но не в салон и си я правим, както трябва  Peace

това, което предполагам при теб са 2 хипотези (може да има и други, за които не се сещам  Blush )

1. някакво изключение от общото правило - за този продукт  Peace (по-малко възможно)
2. мацката в салона е спестила от протеина - по-възможно - ще обясня

При процедурата косата се измива с шампоан, който е като олио за блясък, много е мазно и течно, но измива  Peace целта е косата да се хидратира, защото после се вбива чист протин - без масла  Peace

На втората стъпка се смесват - база - условно да го наречем - пълнител или разтворител - продукт, който не е носител на терапията и протеин на прах, който е активното вещество  Peace Ако мацката е спестила от протеина - какво се слува - измива те с олио и ти слага маска без протеин - резултатът - сплескване  Sick

разбира се - само предполагам  Peace

пресата е чудесен уред, след нея косата ми има повече блясък, продуктите се усвояват по-пълноценно; може да има и доза субективизъм, но това е моето мнение - в следствие опита  Peace

би било добре да допълня, че не е някакъв вълшебен уред, който прави чудеса, но да се ползва с оптимизъм - дава реултати  Peace

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 00:16 от a.l.e.n.a

# 746
  • Мнения: 3 675
mamaden  Hug  Grinning
Как си? Липсваше ми в темата! Пробва ли протеина в две стъпки или не се осмели?

Някой ползвал ли е продуктите на Wen?  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=OFwMDPsy-Oc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Tv-HfMT9Hao&feature=relmfu

# 747
  • Мнения: 5 832
Да, знам, но защо не го пише на другите езици.   newsm78
Нито на английски, нито на немски пише.    newsm78
То и на моя протеин не пишеше, че е протеин и че се слага след шампоана, но преди маската, та си го сложих след маската и после хленчих, че е боклук и косата ми е като слама суха  hahaha Добре, че Алена ме светна къде бъркам. Ама си е хубаво да си ги пишат тези неща, не да ми пишат 15 изречения, че с кърпа подсушена, че не знам какво, още малко и ще кажат в коя посока да я суша, ама няма да напишат, че се слага преди маската.

# 748
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
 Hug ами като за професионалисти - с половин уста  Crazy

има терапии, които са за сухи коси - преди шампоана - предполагам на това са акцентирали  newsm78 и другото да си го знаеш  Hug

когато салон работи офиц. с дадена марка им правят спец. обучения, изпити .... Peace (да не излагат марката  Peace )



Feeling  Peace на езика на МШ - уредът се нарича "URS" или "Ultrasonic Repair System"  newsm78 виж да не би да е описано съкратено  newsm78



....
Директно върху боята ли нанасяте fiberceutic-a?

след като косата е боядисана - измивам боята с вода, после с шампоан и след това файбърсютик серум, после и запечатка/маска



Мацки,дайте някоя идея косата да расте по-бързо ?
За бърз растеж си трябват и добавки според мен Peace Беше коментирано доста за макси хеъра,ще се радвам някой да сподели резултати.

за мен ефектът беше очевиден, когато за първи път ползвах максито ....наистина изведнъж тръгва бързо ...после може би сикнах и не се вглеждам толкова  Peace

Последна редакция: нд, 22 яну 2012, 00:23 от a.l.e.n.a

# 749
  • Мнения: 5 832
На 51-ва страница сме, дали някой ще пусне тема Rolling Eyes
Абе професионалисти, живи аматьори са тея тука, в сравнение с форумките Laughing За половината продукти не са и чували. Като питам за Джойко, Милкшейк и Афоджий и ме гледат все едно съм някаква изтрещяла.

Общи условия

Активация на акаунт