Нарекох те Фериха ~ 91 ~''Когато загубиш нещо, разбираш какво си имал!''

  • 26 307
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 54
hahaha Joy hahaha Подейства ми по-разсънващо от кафе.

# 692
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Джули  bouquet
Сиси Hug

# 693
  • Мнения: 180
 hahahaОбодрихте ме с музика,разсмяхте ме с колажчето.Благодаря,благодаря.

# 694
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Добро утро, Фемирки!

julk, Благодаря за закуската!

Вчера бях ангажирана и не можах да се включа - радвам се, че малко сте коментирали и не е така трудно да ви догоня.   Wink
Сиси, честит изпит - доколкото разбрах, си медичка,  я дай (почти  Wink) професионално мнение, може ли Халил да забие така изведнъж и в тъмното спринцовката в артерията на Емир и ако пък не я улучи, веществото, което му е инжектирал ще може ли така мигновенно да го приспи?  newsm78

Неси, благодаря за клюките (и на тези, които са ги постнали) - навеждат ме на мисълта, че авторите им (които, доколкото схващам, са в ранна тийнейджърска възраст, след като наричат "кака" даже актрисата, играеща Лара) отсега още са невероятно садистично настроени хора...  Laughing
Погледнете, какви са ги сътворили: Емир вързан ту ще го мъчат, ту ще гледа как Халил насилствено налага ласките си на Фери + той вече си е достатъчно психически напрегнат... Ами че той Емир какъвто е чувствителен, чак лабилен (според това, което досега сме видели), ще рухне по-бързо и от Фери... и него хич не го знам как ще се съвземе от това "душевно изнасилване"... Wink Каква им е фантазията на тия фенове, не знам!

Мислех си за затварянето на ФЕмир от Халил и оптимистично погледнато - той ще постигне това, което Корай и Гюлсюм не успяха, когато затвориха нашичките в унито...  Laughing

Желая на всички ви прекрасен почивен ден и лека и успешна следваща седмица! (Няколко дена няма да мога да се включвам (имам служебно пътуване) и няма да мога да видя фрагмана в понеделник. Cry Дано успея поне да ви чета чрез мобила, писането май няма да се получи. Свикнах с вас и ще ми липсвате!)

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 10:01 от Ferda Mravenec

# 695
  • Мнения: 1 278
Здравейте! Hug


# 696
  • Мнения: 0
Добро утро Hug

julk, Благодаря за закуската!
За колажа нямам думи Joy Joy

Сиси, благодаря за поздрава!

Ферда, лек път!

http://www.haberler.com/adini-feriha-koydum-dizisindeki-sahne-ge … i-3248225-haberi/
В тази статия се чудят дали сцените от последния епизод на АФК са истински. Фери е пръснала Халил със спрей за мухи, но той се е съвзел бързо. В статията е отбелязано, че при напръскване с такъв спрей трябва веднага да си измиеш очите и да отидеш на лекар. Чудят се как е възможно Халил да не е зашеметен за дълго, при условие че е ударен и с ваза.
Поредният гаф на екипа.....

# 697
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug
Джули, HugСиси, благодаря за закуската и поздрава.
Де да бяха само тези гафове, но не са! Според мен е неизбежно това, но те са незначителни и ако се загледаме и в други сериали, или филми сигурно и в тях, ще открием.

# 698
  • Мнения: 0
От туитъра на Селин. Peace
2 gun once cektigimiz resim iyi pazarlar furkan palali selin boronkay cagatay ulusoy

# 699
  • Мнения: 0
А това май е кученцето на Джейда. Thinking


# 700
  • Мнения: 47
E как да не й завиждаш на Селин абла  Grinning Party

# 701
  • Мнения: 12 719
Здравейте и от мене   Hug Hug Hug Hug
Зори мога ли да си взема първото  Hug Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 21 201
Заповядайте. Hug



Даже целият свят срещу мен да застане,
ще разперя ръце да те скрия,
докато сърцето ми да бие престане,
ще бъда аз твойта стихия!

Даже целият свят да ме гледа на криво,
като вятър от тях ще се крия,
ще препускам пред всички, тъй свободно и диво,
ще те стигна и при теб ще се свия!

Даже целият свят любовта ми да съди,
с белезници до края да бъда,
за греха, с окови до живот да остана,
ти желана си моя присъда!

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 13:02 от Neidjal

# 703
  • Мнения: 1 278
Зори мога ли да си взема първото  Hug Hug Hug Hug

Разбира се! Hug Което ти хареса е твое. Peace

ПП: Аз си издирвам тази сцена уголемена за аватар. Praynig

# 704
  • Мнения: 180
Здравейте wavey
Наистина да завидиш на Селин абла  Joy
Сестро smile3525Взимам си кафенце.

Последна редакция: нд, 08 яну 2012, 13:50 от megi7

Общи условия

Активация на акаунт