Къде блеете като ходите?

  • 4 882
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз пък пренесох шофьорските си навици и при ходене по улиците - постоянно пропускам хората от дясната ми страна.....ако не съм на път с предимство де Mr. Green

Гледам си напред, виждам и чувам всичко и всеки....Но определено не се вглеждам....

# 31
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Аз пък пренесох шофьорските си навици и при ходене по улиците - постоянно пропускам хората от дяснато ми страна.....ако не съм на път с предимство де Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 2 217
Всъщност, най-смешна съм в големите магазини - Метро например. Там с количката съм истински професионален шофЕр....

# 33
  • Мнения: 135
Аз пък все си блея по готините мадами!!!  Whistling
Така се отнасям понякога.. че си пропускам пресечката за вкъщи.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 195
Аз най - често се оглеждам да не ми изкочи някое бездомно куче или пуснато свободно домашно такова. Имам фобия от тези животни и това си е.

# 35
  • Мнения: 1 210
Когато съм пеш, обикновено съм паркирала наблизо и бързам с определена цел. Никога не си гледам в краката (и си нося последствията). Гледам право напред, без да се оглеждам, поспирам или зазяпвам. Ако все пак се случи, то ще съм привлечена от интересен поглед- оставаме очи в очи докато се разминем и това ми харесва- моментно общуване на неподходящо място.
Ако съм излязла безцелно на разходка, последното се случва по- често Laughing

# 36
  • Мнения: 653
Нищо не гледам, в собствените си мисли се взирам единствено. Водолаз Embarassed.
Евентуално, ако мина покрай огледална витрина гледам себе си Mr. Green.
Не ми е приятно да се блъскам с хора по улиците, но ми се случва. Като по-малка, по-често. Имаше един период, в който почти всеки ден се препъвах в Юлиан Вергов; приятели ми се подиграваха, че съм най-досадната фенка Laughing.

# 37
  • Мнения: 17 546
Всъщност, не знам къде гледам. Rolling Eyes По-скоро наоколо. Или наистина блея, защото много падам. Embarassed Ей така, както си вървя по равно и изведнъж изчезвам от погледа на околните, и вече пълзя някъде в краката им... Tired На 34 ми правиха прощапулник, та оцелях до сега... Иначе обичам да си разглеждам като вървя по улиците - хората, витрините, наоколо. Явно в краката си гледам най-малко. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 15 460
  Гледам накъде тича внука...

# 39
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Гледам надолу, но няколко метра пред мен. Пазя се от препятствия и дупки. Което не ми пречи да се пребия на равно и сухо.

# 40
  • Мнения: 690
Сакън да не изпусна нещо. Гледам нагоре, надолу, хората...надолу за да си намеря нещо+да не настъпя нещо, нагоре за да се наслаждавам на небето+дърветата, а хората- от любопитство. Картините ми са пълни. Суетна съм, но май съм повече любопитна и въртя очила на всички посоки  Mr. Green

+още една любопитна  Mr. Green Единствено да направя уточнение - много рядко гледам хората по улицата в очите. Но обичам да се оглеждам - информирам се за нови моди, възмущавам се или се възхищавам  Crazy
+ айде още една Flutter само когато вървя по лед или по тънък сняг - тогава си гледам в краката.

# 41
  • Мнения: 750
Гледам на горе,на долу,на ляво,на дясно Laughingпо витрини,по коли,гледам обувките на хората които минават покрай мен и ако ми направят впечатление обувките-те тогава стрелвам с поглед притежателят им Rolling Eyes...дори мръсни и скъсани обувки ми привличат вниманието...
Но,никога не заглеждам хората покрай мен.Дори да върви някой до мен няма да погледна кой е.Погледа ми не спира и за миг върху човешки същества Laughing
Та и затова често чувам-''Еее...минаваш покрай мен хич не ме забелязваш'' Crazy
Ми...да! Laughing
Точно защото очите ми шарят навсякъде,често си се спъвам Mr. Green

# 42
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Далекогледа съм, затова първо сканирам докъдето поглед стига територията на нивото на подметките за разни препятствия (животински или човешки "бомбички", ситни палета, камъни, счупени плочки или лед), после вдигам мерника метър и шейсет - седемдесет см нагоре и... редовно се извинявам на кучета, кошчета и колчета, които се падат на нивото м/у коленете и кръста ми. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 750
Гледането при мен е сезонно, сега зимата определено си гледам в краката и то доста вглъбено защото ме питат понякога "какво търсиш" . Лятото се оглеждам наоколо, особено ако има витрина - то е ясно оглеждам се в нея .Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 070
Аз си гледам право напред
Често подминавам познати, заради тази поза-"кон с капаци" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт