Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 8

  • 54 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 368
Момичета искам да ви питам..кой от двата подписа ви харесва повече...



# 46
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Миналия ден нарочно изпуснах началото на серията, за да не гледам как ги пребиват. Много беше гадно. Този мафиот се беше потрудил доста, за да си го върне на екипа, но накрая си получи заслуженото.

Последна редакция: сб, 07 яну 2012, 12:45 от Tatti

# 47
  • Мнения: 368

Миналия ден нарочно изпуснах началото на серията, за да не гледам как ги пребиват. Много беше гадно. Този мафиот се беше потрудил доста, за да си го върне на екипа, но накрая си получи заслуженото.
Така е..
Много се беше потрудил...но както Ръза каза - беше забравил най важното.. Whistling Wink

Тази част най много ми хареса...Ръфат се пукна от яд...ама ще има много време да се ядосва... Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 368
Има нов турски полицейски сериал заснет през 2010..но не постига голям успях...затова и сценаристите започват да копират от най успешния полицейски сериал в Турция - Опасни улици...
Филма е "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi"..
Доколкото схващам заглавието е нещо като "Анкарската полиция" или подобно.. Thinking

Какви са тея грозотии.... Shocked Shocked Shocked  hahaha



Тоя филм не може да стъпи и на малкия пръст на нашия Красавец... Laughing Sunglasses

# 49
  • Мнения: 0
Хайде и от мен Честит имен ден на всички празнуващи !  Wink

MAMA-AN и аз се надявам да си останем екип   Wink

Мине не мога да преценя, и двата подписа са супер  Hug Hug

# 50
  • Мнения: 0
Има нов турски полицейски сериал заснет през 2010..но не постига голям успях...затова и сценаристите започват да копират от най успешния полицейски сериал в Турция - Опасни улици...
Филма е "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi"..
Доколкото схващам заглавието е нещо като "Анкарската полиция" или подобно.. Thinking

Какви са тея грозотии.... Shocked Shocked Shocked  hahaha



Тоя филм не може да стъпи и на малкия пръст на нашия Красавец... Laughing Sunglasses


Да наистина..само като ги видиш и разбираш защо не  е имал успех  Grinning
А пък аз съм такава, че като свикна с един филм много трудно някой друг може да го измести  Grinning

# 51
  • Мнения: 368
Хайде и от мен Честит имен ден на всички празнуващи !  Wink

MAMA-AN и аз се надявам да си останем екип   Wink

Мине не мога да преценя, и двата подписа са супер  Hug Hug
Ще си останем..ще си останем... Wink

# 52
  • Мнения: 368
Има нов турски полицейски сериал заснет през 2010..но не постига голям успях...затова и сценаристите започват да копират от най успешния полицейски сериал в Турция - Опасни улици...
Филма е "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi"..
Доколкото схващам заглавието е нещо като "Анкарската полиция" или подобно.. Thinking

Какви са тея грозотии.... Shocked Shocked Shocked  hahaha


Тоя филм не може да стъпи и на малкия пръст на нашия Красавец... Laughing Sunglasses


Да наистина..само като ги видиш и разбираш защо не  е имал успех  Grinning
А пък аз съм такава, че като свикна с един филм много трудно някой друг може да го измести  Grinning
Опасните ни улици никой не може да го измеси..камо ли тая Грозотия.... Joy

# 53
  • Мнения: 368
Защо ли още няма фрагман... newsm78

# 54
  • Мнения: 0
Има нов турски полицейски сериал заснет през 2010..но не постига голям успях...затова и сценаристите започват да копират от най успешния полицейски сериал в Турция - Опасни улици...
Филма е "Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi"..
Доколкото схващам заглавието е нещо като "Анкарската полиция" или подобно.. Thinking

Какви са тея грозотии.... Shocked Shocked Shocked  hahaha


Тоя филм не може да стъпи и на малкия пръст на нашия Красавец... Laughing Sunglasses


Да наистина..само като ги видиш и разбираш защо не  е имал успех  Grinning
А пък аз съм такава, че като свикна с един филм много трудно някой друг може да го измести  Grinning
Опасните ни улици никой не може да го измеси..камо ли тая Грозотия.... Joy

Незнам защо, но на мен малко ми приличат на индианци  Grinning Grinning

# 55
  • Мнения: 0
Само да вметна, че този сериал Behzat все още се снима, в момента по Стар тв тече вторият му сезон, но наистина си е пълна скръб. Аз от време на време му хвърлям по един поглед, не че разбирам нещо, но в него участва една моя любима актриса като прокурор.

Това между другото  Peace

Да пусна няколко снимчици и днес, че от другата седмица най вероятно ще мога влизам само в почивните дни  Peace

# 56
# 57
  • Мнения: 0




И най важният член на екипа  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 0
Охх сладури  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 368
Хаха..я я вижте Ширин как намаца Месут... hahaha


Ето я и майка и...

Общи условия

Активация на акаунт