Нарекох те Фериха ~ 92 ~''Когато загубиш нещо, разбираш какво си имал!''

  • 22 462
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12 719
И червения пояс и е сложил плужека мръсен  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Sick Sick Sick горката Фери надявам се да стане нещо моля се да стане нещо и да се отърват от тоя  #2gunfire #2gunfire #2gunfire иначе ще ида и ще го гръмна  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire между очите точно ама преди това ще ожена Фемир  Heart Eyes Heart Eyes да гледа и да се мъчи  #2gunfire

# 721
# 722
# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 0
Забога какво сме направили на сценаристите та заслужихме всичко това  Cry Cry Cry направо мисля че ще ми трябва кофа за петък + 1 тон кърпички  Sick Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!
Какво сме им направили? Само търпим техните глупости цял сезон. Но спокойно, тези неща ги правят само да има повече драма, и съответно рейтинг. Тази седмица почва и нов сериал. Така че трябва да играят най- силните си ходове. Но най- важното е че Фемир са заедно и са си простили, мислите си само за това.

# 726
  • Мнения: 12 719
newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 Емир има кръв по себе си  Shocked Cry Cry Cry

# 727
# 728
  • Мнения: 180
Забога какво сме направили на сценаристите та заслужихме всичко това  Cry Cry Cry направо мисля че ще ми трябва кофа за петък + 1 тон кърпички  Sick Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!
Какво сме им направили? Само търпим техните глупости цял сезон. Но спокойно, тези неща ги правят само да има повече драма, и съответно рейтинг. Тази седмица почва и нов сериал. Така че трябва да играят най- силните си ходове. Но най- важното е че Фемир са заедно и са си простили, мислите си само за това.
Еси какъв нов сериал започва?

# 729
  • Мнения: 21 201
Защо ли ми беше и да влизам в темата? Cry
За да видя Фери, като булка с лудият й псевдо младоженец, ли? Знаех, че така, ще стане, но човек никога не е готов за поредната порция гадост.
Наистина Еси, какво сме им направили на тези изтрещяли, като Халилудко сценаристи та ни наказват толкова жестоко?! Cry
Наистина вече не се търпи това положение.
Аз  се изморих. Колкото повече се надявам, толкова по-големи извращения ни показват.
Това вече прекрачва границата на търпимост от моя страна, омръзна ми.

# 730
  • Враца
  • Мнения: 791
Дано този АД свършии  Praynig Praynig Praynig

# 731
  • Мнения: 2
Защо ли ми беше и да влизам в темата? Cry
За да видя Фери, като булка с лудият и псевдо младоженец, ли?
Наистина Еси, какво сме им направили на тези изтрещяли, като Халилудко сценаристи та ни наказват толкова жестоко?! Cry
Наистина вече не се търпи това положение.
Аз наистина се изморих. Колкото повече се надявам, толкова по-големи извращения ни показват.
Това вече прекрачва границата на търпимост от моя страна, омръзна ми.

Скрит текст:
Наде и на мен ми омръзна, но най ще ми омръзне ако Халил я изнасили, това вече ще е върха на всичко и ще им  тегля не една, а хиляда.

# 732
  • Мнения: 0
Забога какво сме направили на сценаристите та заслужихме всичко това  Cry Cry Cry направо мисля че ще ми трябва кофа за петък + 1 тон кърпички  Sick Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!
Какво сме им направили? Само търпим техните глупости цял сезон. Но спокойно, тези неща ги правят само да има повече драма, и съответно рейтинг. Тази седмица почва и нов сериал. Така че трябва да играят най- силните си ходове. Но най- важното е че Фемир са заедно и са си простили, мислите си само за това.
Еси какъв нов сериал започва?
Казва се "Лъжовен свят" и ще почва по Канал Д. Комедия е и кастът е много добър. По-вероятно е да изяде от нашия рейтинг, а не на Хаята. Играе за същата група зрители, така че цялата тази драма в АФК е напълно разбираема.

# 733
  • Мнения: 8 464
Диди,  Hug нищо лошо няма да се случи на нито един от двамата, само ни опъват нервите. Peace

П.П.: 100% САРПка, успех на сериала на Сарп Апак. Hug

Последна редакция: ср, 11 яну 2012, 20:40 от ·٠•Snejka•٠·

# 734
  • Мнения: 12 719
Ще убия Халил бога ми ще го направя  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт