След края на "Листопад" - тема 67

  • 37 281
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
 newsm45
Да не казвам голяма дума, но след снощния финал, спирам с турските сериали.... Outta Joint
Е ще си говорим пак де, но нямам сили за още един такъв финал

# 31
# 32
  • Мнения: 44
Здравейте!
И на мен както и на вас ми е много мъчно за сериала!
И аз гледах финала отчасти точно преди година на турски и много добре знаех какво ще стане.Тогава бях недоволна за финала,но сега разбрах ,че той си е напълно уместен.
Цял ден мислих за Листопад.Спомних си как започна преди две години,през онази студена зима и как тогава бях в миналото ми училище,с предишния ми клас,а сега в друго училище,вече по-пораснала. За мен класът ми беше второто семейство,та затова правя такава асоциация.Вчера си поплаках и осъзнах,че Листопад много много ще ми липсва!Най много се зарадвах за Седеф.Каква огромна разлика м/у нейната майка,която е готова на всичко за нея и Хайрие!А какво да кажа за Али Ръза-вие вече го обсъдихте.
Определено финалът ме накара доста да се замисля, както и целият сериал де,за мен и родителите ми.Надявам се да нямам съдбата на децата на Текин.
Филмът беше моето ежедневие и в края на деня се отърсвах от всичко,от цялата лудница и го гледах с баба ми.Просто няма и няма и да има друг сериал като този,който да дава такива поуки и теми за разсъждение!Наистина винаги ще го помня!

П.П.Сега ми е тъжно,че свърши и няма какво да очаквам с нетърпение,но както някой беше казал преди,,Всяко начало си има край!..." Cry

# 33
  • Мнения: 8 407
Соичка, благодаря за новата страхотна тема.  Hug
Надявам се да се срещаме тук често, въпреки че "Листопад" свърши.    bouquet

Сериалът ще ми липсва много, но всяко начало си има край. Писали сте толкова много за изводите от сериала, че няма кой знае какво да добавя. Най-важният за мен е, че винаги трябва да поемаш отговорност за грешките си и да се мъчиш да не ги повтаряш. Иначе си стоиш на едно и също място и измъкване няма.  ooooh!

Защото Истанбул ги сдъвка и ги изплю. А Неджля се разбра че заминава за   Франция. Никой от тях не би желал да остане в града донесъл им само нещастия независимо кой е бил виновен.И какво ще правят в Истанбул. Или богатата Неджля трябва и да ги издържа. Там в Трабзон също няма да им е лесно ,но трабва да се научат да се грижат за себе си точно като Неджля.И ако Неджля има някакво задължение според мен то е само към Хайрие и отчасти към Айше.Всяка улица в Истанбул само ще им напомня за мъката. А и Неджля вече има по важни приоритети - детето си.
Peace

София. Драматичният финал на телевизионния феномен "Листопад" по бТВ събра близо 2 милиона зрители пред екрана в понеделник вечерта, като отбеляза рейтинг 27,6% и дял 62,7% от аудиторията.

От старта си в ефира на бТВ през ноември 2009 досега сериалът, който проследи вълнуващата история на семейството на Али Ръза, оглавяваше класацията на най-гледаните телевизионни програми почти всеки месец.
Инфото е от сайта на в Сатандарт

Ей на това му се казва висок рейтинг.  Party

Отговорът ми на анкетата - Много подходящ спрямо  цялостното развитие на сюжета и героите. Wink

# 34
  • Мнения: 2 134
Момичета, в коя тема ще се срещнем ?
Може би "Пепел от рози" или .... ?
Хубаво ми беше в компанията ви, искам закуските на Снежето и
музикалните поздрави на Джото !

# 35
  • Мнения: 735
Здравейте.Радвам се, че темите продължават. Приятно ми е да ви чета. Hug

# 36
  • Мнения: 8 407
красива белла Hug

Аз още не съм решила дали ще гледам "Пепел от рози". Peace

# 37
  • Мнения: 654
Дайте бързо да изпишем тази тема и да си пуснем анкета:А сега към кой филм?
Който събере най много точки...сме там Mr. Green

# 38
  • Мнения: 19
Момичета, в коя тема ще се срещнем ?
Аз си избрах "Великолепният век".   newsm18

Дайте бързо да изпишем тази тема и да си пуснем анкета:А сега към кой филм?
Който събере най много точки...сме там Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Е, не съм съгласна, аз отивам там, където ми харесва, сигурно и другите така ще постъпят.  Peace

П.П. Анкетата може да се промени във всеки момент.  yes Но мисля че не го предлагаш сериозно.  Party

# 39
  • Мнения: 1 277
Дайте бързо да изпишем тази тема и да си пуснем анкета:А сега към кой филм?
Който събере най много точки...сме там Mr. Green

Добра идея. hahaha

Аз ви предлагам да дойдете към отбора на "Нарекох те Фериха". Flutter Страхотен сериал. Peace

За "Пепел от рози" и аз се чудя, защото главният герой изобщо не ми харесва. Naughty

# 40
  • Мнения: 654
Ние хубо ще идем,ама те дали ни искат Mr. Green
Да не пуснат анкета:кой да изгоним от,,Листопад"
За,,Великолепния век"не сме ли закъснели newsm78
И коя телевизия го дава?А аз тоя главния него харесвам,то и Бехлюл не харесвах,ама гледах...та не знам Thinking

# 41
  • Мнения: 205
Като няма къде да идем,ще си стоим тук Simple Smile. Или ще си направим друга тема - резюме на турските филми и актьори,техните герои във филми,със всичката информация,която ни се ще да споделим и така.Пък аз мисля да загледам "Пепел от рози",защото и без друго няма какво да правя Simple Smile.
Можем да се срещнем и в темата за "До последен дъх" Simple Smile

# 42
  • Мнения: 8 407
Аз ще си стоя тук, и в темите "Нарекох те Фериха" и "Кузей-Гюней". Hug  Има и една за Джансел и Фахрие - и там съм също. "Великолепният век" не ми се започва. Peace

# 43
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета имам един въпрос: Една позната преди малко ми каза, че миналата година е била на почивка в Турция точно тогава давали последните серии на Листопад и тя гледала няколко епизода снощните 2, но според нея имало още 1 или 2 епизода, каза,че  е сигурна, че е гледала и със сигурност са дали Нежля да ражда момче и го кръстила Джем и също така давали цялото семейство Текин да празнува нова година  Rolling Eyes чудя се дали не е сънувала нещо и я питам ама сигурнали си и тя вика че е сигурна......

Вие как мислите дали има нещо такова.....

# 44
  • Мнения: 14 830
Аз оставам тук ,но вече се записах и в темата за "Пепел от рози"
Също така следя и "До последен дъх"

Общи условия

Активация на акаунт