ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 744
  • 766
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 967
Израстнал съм без рейнбоу и нямам проблеми така че и детето може да расте в същата обстановка. Другата глупост която казаха беше за "прави вакум на 3 см дълбочина"  Shocked
Аз лично няма да дам повече от 600лв за подобна прахусмокачка ....

Това кой колко ще даде е лична работа. Но не може човек да бъде толкова краен, защото ние купихме машината заради гадната причина, че синът ми има астма...

# 136
  • Мнения: 678
..... Другата глупост която казаха беше за "прави вакум на 3 см дълбочина"  Shocked

Божееее как на 3 см снощи онзи смотльо ни обясняваше как на 40 см дълбочина прави вакуум , смуче и тупа.... Shocked ooooh!

# 137
  • Мнения: 595
Моля,бъдете по толерантни!
Дано не Ви се случва,но наистина при астматици това е най- доброто решение.
Иначе и аз съм против да се живее в стерилна среда!

# 138
  • София
  • Мнения: 2 967
Моля,бъдете по толерантни!
Дано не Ви се случва,но наистина при астматици това е най- доброто решение.
Иначе и аз съм против да се живее в стерилна среда!



За това говоря и аз!

# 139
# 140
  • София
  • Мнения: 4 493
Израстнал съм без рейнбоу и нямам проблеми така че и детето може да расте в същата обстановка. Другата глупост която казаха беше за "прави вакум на 3 см дълбочина"  Shocked
Аз лично няма да дам повече от 600лв за подобна прахусмокачка ....

Това кой колко ще даде е лична работа. Но не може човек да бъде толкова краен, защото ние купихме машината заради гадната причина, че синът ми има астма...
а аз я купих по простата причини, че това чудо чисти Хилядиииии пъти по-добре от всичко което съм виждала до сега /т.е. до преди четири години/

# 141
  • Мнения: 13 512
егати глупостите! Това е като лисицата и гроздето, дето било кисело Laughing

# 142
  • Мнения: 22 935
егати глупостите! Това е като лисицата и гроздето, дето било кисело Laughing
Peace Все  пак говорим за уреда,не как се продава.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Имам си един перящ Зелмер, чудна работа върши, Керхер са със същия принцип. Струваше ми само 350 лв и си го ползвам със здраве вече 3-4 години. Прозорците се мият точно за 2 мин. пере, само не готви. Разликата с Рейнбоу е само в патентованата технология на Рейнбоу. И в къщи ми идваха навремето и приятели дистрибутори..., мани мани  ooooh! Тва са пирамидални агресори  hahaha

# 144
  • София
  • Мнения: 2 967
Тва са пирамидални агресори  hahaha


А, това не е вярно! В тази тема ясно е казано да се уважава покупката на тази машина, когато е купена от нужда, като АСТМА, например.

# 145
  • Мнения: 804
Имам си един перящ Зелмер, чудна работа върши, Керхер са със същия принцип. Струваше ми само 350 лв и си го ползвам със здраве вече 3-4 години. Прозорците се мият точно за 2 мин. пере, само не готви. Разликата с Рейнбоу е само в патентованата технология на Рейнбоу. И в къщи ми идваха навремето и приятели дистрибутори..., мани мани  ooooh! Тва са пирамидални агресори  hahaha
По напред в темата вече писах, че това е доста скъпо удоволствие и определено продуктът се продава много над реалната му цена. Ползвам я вече повече от 10 години, но още ме е яд, че се подадох на зомбирането. Не мога да отрека обаче, че вибриращата тупалка е перфектна за килими, тапицерии и матраци. При наличие на болен в къщи наистина сигурно е полезна придобивка.

# 146
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Съгласна съм че е префектна за астматици, но в темата рядко се споменава астмата, а и заглавието не е така формулирано. За агресорите - за мен са такива. Уважавам хората и съжалявам за болестите им, но аз не се поддадох на агресивната им политика, така както не се поддавам и на по-малко агресивната политика на Ейвън, Орифлейм и другите подобни с този тип маркетинг. Е, имам близък който се поддаде и набързо му се изпари ентусиазма.... Купих си Зелмера, редовно си чистя с него и определено мръсотията е нищожна спрямо преди, губя също толкова време в сглобяване и разглобяване... не знам как е при постоянното чистене с Рейнбоу, предпочитам само да чета за ефекта  Peace
И все пак темата е ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС? и това е моето мнение не искам да обременявам никого с него.

# 147
  • София
  • Мнения: 2 967
И все пак темата е ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС? и това е моето мнение.

Ясно, но има засегнат и проблема с подобни болести.

# 148
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
егати глупостите! Това е като лисицата и гроздето, дето било кисело Laughing
Абсолютно точно!  Peace

# 149
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами всички, които се нахвърляти плюят срещу уреда са на принципа с гроздето и лисицата. Имаме го от близо 10 години и за миг не сме съжалили. Имаме всички приставки, просто грешка няма. Едно е буклукът да се събира във вода и друго в торба, финия прашец винаги си излиза обратно.

Единствената ми мъка е сглобяването, но пък не ми се налага след това да тупам, да бърша прах отделно всичко става на един път.

Общи условия

Активация на акаунт