ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 787
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
И в къщи са идвали да ми правят демонстрация, ама толкова пари за една прахосмучка няма да дам.

# 46
  • Мнения: 7 640
наистина са като пирамида, както и съдовете Цептер и ред други неща.
Интересно ми е как е по света, з-то не съм забелязвала да се продават такива неща на такива цени.

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 01:42 от PolarFox

# 47
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Свекърва ми има Рейнбоу от няколко години и в началото беше голям ентусиаст и даже лично ни правеше демонстрация как добре работи, ама после бързо й мина мерака и добре, че си наема жена да й чисти у тях та да има кой да я ползва тая прахосмукачка. Много е обемиста и скъпа според мен. Аз също си купих с воден филтър, но някаква полска от Технополис за 360лв. Може и да е далеко от Рейнбоу, но върши работа. Не знам дали лесно се работи с нея (защото до сега само жената, която чисти апартамента я е ползвала), но изобщо не мирише на прах и след нея стаята има много свеж и хубав вид, а каква чернилка изкарва, не е за вярване. Така че предполагам добре се справя.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вчера си коментирахме със съпругата ми... Как не сме дорасли... Нито финансово, нито "умствено"... За да си купуваме тенджера по-скъпа от средностатистическа перфектна готварска печка... И ако порастнем някой ден финансово... То "умствено" имам чувството, че няма да порастнем никога... В смисъл, да се разделим с вродения си прагматизъм...
Пък за прахосмукачка, която струва примерно почти колкото средностатистическа годишна заплата... А-а-а, не... Мерси...!

# 49
  • Мнения: 7 640
за тези пари ще си наема чистачка по 2хдневно за 20 години!

# 50
  • Мнения: 1 428
И аз останах като втрещена при демонстрацията в къщи.При положение ,че постоянно чистя и всяка седмица изнасям килима и го тупам най-усърдно,се смаях като видях колко пясък и други неща излязоха от него. #CrazyНаистина е перфектна,но 2450 евро си е направо бомбастична цена за българския стандарт.Много малко хора ще си я позволят .Дори си мисля,че и богаташите няма да си я вземат,защото на тях домовете им се почистват от фирми.Със сигурност щях да си я купя ако беше робот и можеше да чисти сама Mr. Green Joy Joy Joy
След тази реклама,която ми направиха усилено започнах да се ровя из нета и да търся информация за прахосмукачки с подобно действие.Сигурна съм,че мога да си намеря подобна на нея за по-прилична цена.На драго сърце ще дам 1000 лв.,но 4000 си е една кола дет се вика.Ако някой може да ми помогне с информация относно подобен продукт и от къде да си го закупя ,ще ви бъда много благодарна.
Девера ми има перяща на Делонги,но без никакви екстри/-като водни филтли и тупалки/и не мисля, че чисти и пере добре.По скоро мокриш,замазваш  и после събираш водата.Плюс това не може да пере с вряла вода,а с хладка,което още повече влошава качеството.Донякъде  освежава,но не изпира така както би трябвало да бъде един изпран на тепавица килим.Друг и то не малък минус е огромния й размер и тежест.Направо ще ми се отще да чистя с нея ако я имам,а и няма добра всмукателна мощност.Аз имам една 4 годишна -1800 вата и като я включа направо ми мести килима,а Делонгито онзи ден един конец 4 пъти го минаваше и подминаваше без да го засмуче.Затова съм против Делонгито и ако може препоръчайте нещо по-добро в рамките на 1000 лв.

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 02:15 от Helen-mama

# 51
  • Мнения: 261
И аз имам Рейнбоу.Наистина чисти страхотно-няма равна newsm10!Но че е безбожно скъпа- това е неоспорим факт!Ние нямаме никакви алергий,просто дойдоха на демонстрация и ни взеха акъла.Купихме я на изплащане за 1 година-по 300лв на месец.Миналия месец я изплатихме.Общо 4200лв.ОБАЧЕ ЕДНА ПОДРОБНОСТ,ЗА КОЯТО СЪМ ИМ МНОГО СЪРДИТА!Като ни омайваха в къщи на демонстрацията ясно казаха,че перящото щяли да ни го дадат като я изплатим половината,и когато дойде този дългоочакван ден се оказа ,че Трябва да СИ ГО КУПИМ-300 евро smile3556!При което побеснях и много ги намразих newsm61,защото това не е честно-сега имам само тупалка и за разни други там за под и прозорци и други джунджурий.Но дадохме 4200 лв а нямаме перящо и сега все не му идва реда да го купим.Но ще трябва за да мога да я ползвам 100%.Така че внивавайте на демонстрацийте като стане дума за перящото!!!

# 52
  • Мнения: 4 473
НЕ е прахосмукачка, а система за почистване!
НЕ струва 2000лв, нито 3000 евро, а 1600-1800евро в зависимост от дистрибутора и условията при които я вземаш!
За качествата на системата няма да коментирам - който я има знае за какво става дума! Най-ценното на тази система е Тупалката, Експрес я е описал добре:

Днес си припомних факти за така наречената от вас "тупалка" на Рейнбоу... Двата й барабана, с наредени твърди четчици по тях, се въртят с 18 000 оборота в минута, и двата в различни посоки, един срещу друг, към отвора на тръбата... Вадят всичко от каквото и да е, благодарение на оборотите и предизвикваните от тях вибарации с много висока честота... А "давенето на мръсотията" наистина е патентовано от фирмата... Турбината им е със специална форма и лопатки...


Няма аналог!
За съжаление лично аз не я притежавам, но също бих предпочела нея пред личен автомобил ( примерно).

# 53
  • София
  • Мнения: 596
Хубава машина, но начина по който ми я предложиха хич не ми допадна!  Crossing Arms
Направиха  парти у дома, изчистиха акарите от леглото на детето, дотук ОК, всичко ми хареса, докато не чух цената, и естествено казах - НЕ, и като се почна, "Вие не искате да инвестирате в здравето на детето си, !" #Crazyвие това, вие онова, като не навикаха /бяха двама - мъж и жена/ си тръгнаха и след това една седмица още ми досаждаха! Сега не искам и да чуя за тях  Naughty

# 54
  • Мнения: 1 428
НЕ е прахосмукачка, а система за почистване!
НЕ струва 2000лв, нито 3000 евро, а 1600-1800евро в зависимост от дистрибутора и условията при които я вземаш!
За качествата на системата няма да коментирам - който я има знае за какво става дума! Най-ценното на тази система е Тупалката, Експрес я е описал добре:

Днес си припомних факти за така наречената от вас "тупалка" на Рейнбоу... Двата й барабана, с наредени твърди четчици по тях, се въртят с 18 000 оборота в минута, и двата в различни посоки, един срещу друг, към отвора на тръбата... Вадят всичко от каквото и да е, благодарение на оборотите и предизвикваните от тях вибарации с много висока честота... А "давенето на мръсотията" наистина е патентовано от фирмата... Турбината им е със специална форма и лопатки...


Няма аналог!
За съжаление лично аз не я притежавам, но също бих предпочела нея пред личен автомобил ( примерно).
Незнам -явно цената се определя спрямо клиента или настроението на дистрибутора,защото на мен миналата седмица ми я предлагаха за 2450 евро и то само ако я купя веднага докато са в къщи.Иначе цената се вдигала.А ако пък някой от 6 ми познати си я купи ,автоматично цената падала.Това за мен си е жива пирамида newsm12,но е измислено доста хитро ,за да имат повече възможности за презентация и евентуално продажба.Бе общо взето гледат така да те зарибят и да ти завъртят акъла,че-е-е............
Между другото ,когато идваха в къщи при самата демонстрация отпред на отвора на прахосмукачката слагаха черни парчета плат,които да събират боклука.Реших като си тръгнаха да пробвам тоя номер и с моята прахосмукачка и се събра същото количество върху парчето плат.Май това е само рекламен трик и ние се шашкаме,защото няма как да сме го виждали преди.Не бих се сетила преди това да си правя такива експерименти с прахосмукачката ми.Просто си чистех и изхвърлях торбичката.Пробвах същото нещо и върху току що почистения с Рейнбол матрак и пак се събраха мъхчета.Стигнах до извода,че всичко текстилно пуска по нещо при всяко чистене и се чудя какво ли ще стане с моето килимче ако всеки ден го чистя с Рейнбол и падат по една шепа мъхове. newsm78 #CrazyМи май след 2-3 години вече ще е останала само основата Wink
И все пак смятам ,че Рейнбола е страхотна машина,но е безбожно скъпа.Може би дистрибутори и шефове трябва да се замислят над това.Неимоверно печалбите им тогава ще са огромни,защото всеки ще може да си я позволи.Аз ще съм първата.
редлагам цена от 2000 лв и с радост ще я дам.

# 55
  • Мнения: 7 430
Леле....каква е тази цена #Crazy
Ако купя нещо такова мъжО ще ме кара после 10 години голичка да си ходя и на воля да си чистя с нея Mr. Green

# 56
  • Мнения: 2 655
Аз имам от 3 години и чистя с нея.
Купих си я като мома и си я изплатих.
Много я обичам, защото съм манячка на тема чистота, а само тя ми дава пълна сигурност. Тупам нашето легло и леглото на бебето, чистя стените, пердетата, пера диваните и килимете, всичко.
Не съжалявам за покупката.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Хубаво и на мене ми хареса. Но демонстрацията като цяло беше супер тъпа. Обясняват, че чисти страхотно, няма прах, няма нищо и бебето е здраво. Ми то като свикне на такава обстановка, в градината и в училище и там ли да му чистим с този уред. Другото дето не ми допада е начина на предлагане. Като цяло механизма е изключитенло прост и не заслужава тези пари.

# 58
  • Мнения: 13 512
Страхотна система без аналог. Сестра ми има такава от 10- на години и я ползва ежедневно!

# 59
  • Мнения: 486
Какво представлява тази тупалка и как се чисти с нея? Може ли някой да сложи снимка как изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт